66971.MoZso_v (154) 98.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
CSERO187 (1522) (Eladó)
Semleges
2009.08.15. 20:26:02
147024616
..........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ..........Gondolom valami közbejött.
Másik fél: Írtam e-mailt, később beszéltünk telefonon. Nem teljesen értem...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eTrading_a (10) (Eladó)
Semleges
2008.12.18. 05:53:48
109055880
Korrekt, megbizható, másoknak is nyugodt szívvel ajánlom!
Másik fél: Köszönöm! Én is ugyanezeket mondhatom el az eladóról.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
224640.pplm_v (819) (Eladó)
Semleges
2008.08.20. 14:24:46
81752087
Ennyi.............
Másik fél: Ennyi............
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem tudom minősíteni a tranzakciót...
Másik fél: no comment...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VATERABAZAR (1516) (Eladó)
Semleges
2008.05.22. 15:20:39
66865833
A VEVŐ MEGTEKINTETTE A TERMÉKET,DE NEM FELELT MEG,ÍGY AZ ADÁSVÉTEL SIKERTELEN VOLT.
Másik fél: így igaz, választottam helyette egy másikat
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb ok miatt nem. Semmi gond a licitálóval.
Másik fél: Fogunk még üzletelni...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KORREKT VEVŐ
Másik fél: Ha már korrekt vagyok, és én "pozitív"-ot adtam, talán én is megérdemeltem volna a "pozitív" visszajelzést. Én komolyan gondoltam a későbbi vásárlást (nem is kis tételben), de azt hiszem, át kell gondolnom a dolgot. Többen is foglalkoznak téglákkal...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítás során megsérülhetett az áru, így nem jött létre az adásvétel. Legszívesebben pozitív értékelést adnék, nagyon korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőn kívül álló okok miatt hiúsult meg az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az általam eldani kívánt alaplap tönkrement.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Másik fél: Már értékeltem, de akkor még egyszer a válasz miatt:
korrekt, megbízható, nagyon fair
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
