patyi1 (110) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(110 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(110 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 109 127 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 110 128 adásvétel
Az eladóként kapott 31 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Biatorbágy
Regisztráció dátuma: 2007.02.16.
Utolsó belépés: 2026.04.04. 10:57
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

NITTFA_v (1476) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.12.18. 19:08:10

Termékkód

1829820242

Tisztelt Uram! Nem elég,hogy mondvacsinált indokkal küldte vissza(az említett hibák pl:összefirkált asztallap nem igaz,legalábbis én nem látok rajta semmi hibát),még megtörténtnek jelöli az akciót,hogy még jutalékot is fizessek a postadíja mellé a semmiért? Szerintem mivel visszaküldte az aukció NEM történt meg.És illő lett volna úgy becsomagolni ahogyan kapta.Nem éppen postázásra alkalmas módon csomagolta be.
Másik fél: Tisztelt Hölgyem! A terméket úgy csomagoltam vissza, ahogyan megkaptam. Érdekes, hogy az Ön által "bontatlan"-nak titulált termék eredeti dobozának kinyitásakor a kisbútor !!LIDL!! reklámújságokkal volt kibélelve a dobozban. Vajon az hogyan került bele, ha bontatlan a doboz? A hibátlan bútorról pedig úgy látszik, teljesen más véleményünk van. Szerintem festék lepattogzás a bútor széleken nem minősül hibátlannak és az asztallapon is látható egy sötétkék csík. Nem állítottam, hogy összefirkált, csak maga a csík tényét. Sajnálom, hogy nem fotóztam le. Egyébként úgy érzem én lehetnék joggal felháborodva, hiszen nem azt kaptam, amire számítottam és kifizettem a visszapostázás díját is a semmiért.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.