sasvaria (593) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 589 | 752 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 597 | 760 adásvétel |
| Az eladóként kapott 276 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Meglepődve találtam meg ezt a kabátot volt feleségem piacterén. Múlt télen én vettem lányainknak (egy másikkal együtt, amit szintén itt árult), nem nőtték ki, csak valahogy eladósorba kerültek. egyszerre nevetséges és nagyon szomorú történet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó eladó! Bár egy ,s más gond akadt ,de megoldottuk :)++
Másik fél: Ha azt írtad "jó eladó", akkor miért adtál semlegest?! 3 helyszínt is megadtam a személyes átvételhez, akkor jöttél érte, amikor neked megfelelt, azt hiszem elég rugalmas voltam. Ez volt az "egy, s más gond"???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ivettke011 (92) (Vevő)
Semleges
2011.05.19. 06:59:17
1454953249
Sajnos feltette eladásra én meg licitáltam rá de ő megtartotta Ebbe csak az a bőkenő hogy nem törölte A lányom meg kinézta magának És csalódótt lett mikor mondtam neki hogy nem lehet az ővé
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék jó állapotúnak volt hirdetve, és a termékleírásban sem szerepelt, hogy nem fehér, hanem megsárgult, régi játékról van szó. Ez nekem postával 2600 ft-ba került!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hát inkább nem is írnék semmit!!!!!!!!!!!!!!! nem értékelhető.
Másik fél: Akkor egyáltalán minek írtál valamit is!!! Röhej! Szerintem az adásvétel "simán" lezajlott. Hogy az eladó mit kifogásolt, az nem derült ki. Nem tudta, vagy nem akarta elmondani. A "kákán is csomót kereső" ember!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gyors bonyolítás teljesen ok volt, köszi. Örültem volna viszont, ha a leírásban a ruha apróbb hibái szerepeltek volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem komonukatív, hétfői utalás után csak pénteken postázott. A termékkel nincs semmi gond szép és örülünk neki nagyon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.