vegyesen (208) 99.05%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
MINONA1960 (27) (Vevő)
Semleges
2007.12.28. 17:57:59
1430566326
Az érme minősége jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINONA1960 (27) (Vevő)
Semleges
2007.12.28. 17:57:20
1430566278
Az érme minősége jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINONA1960 (27) (Vevő)
Semleges
2007.12.28. 17:56:31
1430566285
Az érme minősége jó, de nagyon sokáig érkezett. Máskor ne csak egy egyszerű borítékba csomagoljon, felragasztva, vagy kis tasakban biztonságosabb lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MINONA1960 (27) (Vevő)
Semleges
2007.12.28. 17:54:40
1430566356
Nov.25-én vásároltam meg az érméket és karácsony előtt 2 nappal érkeztek meg, nem egészen biztonságos csomagolásban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tklaudiakitty (867) (Vevő)
Semleges
2007.08.30. 21:40:02
1424399603
Rossz üzlet volt,12 szeresét fizettem, mert nincs számlája, így utánvéttel küldte.Igaz, én kértem,mert Ő borítékban kérte a pénzt, de azt írta 2-300 Ft lesz a posta, ehelyett 815-öt fizettem,egy 60 Ft-os kitépett lapért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
