milanhanna (323) 99.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 325 | 465 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 331 | 472 adásvétel |
| Az eladóként kapott 181 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Ankonko (1670) (Eladó)
Semleges
2012.04.16. 12:35:57
1568483165
Sajnálom,de nem várok tovább.Majdnem 4 hét telt el a vásárlás óta!24 napja ígérte először hogy utal,majd 10 napja másodszorra,de ez azóta sem történt meg:( Természetesen megértem a problémád és sajnálom,de akkor miért nem mondtad inkább vissza.
Másik fél: Nem hiszem, hogy nem látod a számládon a pénzt. 24 nap még most sem telt el az első kapcsolatfelvétel óta, de ez csak játék a számokkal. Amikorra ígértem, teljesítettem a befizetést. A számládon a pénz, várom az árut. (már a múlt héten a bankodban befizettem, azonnal jóváírták a számládra.)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agostonl119 (276) (Eladó)
Semleges
2010.04.21. 10:06:30
965477638
1 hónapot tudtam várni, sajnos nem jött össze az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és gyors eladó,csak egy apró problémám van,hogy a megvásárolt kardigán nem 86-92-es méretű,ha 74-es,ami egy 3 éves kislányra sajna már kicsi.(6-9 hó van bele írva ebből nem tudom hogy lett 86-92 es )
Másik fél: Sajnálom, hogy nem lett jó a kardigán, de az aukcióban a termék összes pontos méretét megadtam.
LazaCsuti (753) (Eladó)
Semleges
2007.05.25. 10:43:30
323630116
Várok,várok nem is keveset! Másnál vásárolgat engem,,elfelejtett,,! Hát én nem felejtek! Sajnálom,de nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Köszönöm, hogy megváltoztattad az értékelést! Minek ígéred, ha nem tartod be?
LazaCsuti (753) (Eladó)
Semleges
2007.05.25. 10:43:30
1419069712
Várok,várok nem is keveset! Másnál vásárolgat engem,,elfelejtett,,! Hát én nem felejtek! Sajnálom,de nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Valótlanságot én is tudok írni, de minek?
