szultan15_t (75) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A füzetborítók újak mint a leírásban írtam.Többen is vásároltak belőle semmi kifogást nem találtak benne.Az adás-vétel rendben ment.
Másik fél: Lehet, hogy másoknak jó volt, én csak azt írtam le, amit tapasztaltam, hogy a nylonok karcosak, látszik, hogy használtak. Amúgy ez akkor "bosszú" semleges, mert én rendben utaltam,igaz?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásban mindent leírtam és a füzetborítók újak papírkereskedésből valók.Többen vásároltak már tőlem ugyanebből a fajtából semmit nem kifogásoltak rajta.Az adás-vétel rendben ment.
Másik fél: Lehet, hogy másoknak jó volt, én csak azt írtam le, amit tapasztaltam, hogy a nylonok karcosak, látszik, hogy haszáltak.Amúgy ez részedről ezek szerint csak "bosszú" semleges, mert én rendben utaltam, igaz?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sallaiek (1628) (Eladó)
Semleges
2007.12.14. 12:02:21
1429866192
November 9-én járt le az aukció. Én kerestem meg,ígéretet kaptam,de az üzlet nem jött létre. Ez nega lenne,de nem a felhasználó hanem egy családtagja licitált.Sajnálom, a termékeket újra meghírdetem. :o(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.