1pellus (930) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 930 | 1376 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 940 | 1387 adásvétel |
| Az eladóként kapott 882 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment!Megbízható,pontos partner!Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A két vásárolt kesztyű közül az egyiknek elkallódott a párja, így elálltam a vásárlástól. Az eladó korrekt volt, elnézést kért, Én pedig tudomásul vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A két vásárolt kesztyű közül az egyiknek elkallódott a párja, így elálltam a vásárlástól. Az eladó korrekt volt, elnézést kért, Én pedig tudomásul vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szamarbor (101) (Vevő)
Semleges
2013.01.15. 20:35:35
1681941923
A termék leírásból lényeges információ hiányzott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék szállitásával kapcsolatban minden rendben zajlott gyors eggyeztetés volt,de a csomaggal sajnos baj volt ugyanis csomagnyitáskor azzonnal észleltem,hogy a vásárolt poharaknak több mint a fele eltörött!SAjnos!Most várom a korrekt ügyintézést!
Másik fél: Sajnos a posta nem volt a topon. A másik pohárkészlet célba ért, ezt sikerült összetörniük, pedig a csomagolás megfelelő volt. Visszautalom a mai napon a termék árát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsomborkam (547) (Vevő)
Semleges
2012.05.25. 13:42:29
1588347485
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT LÉTRE,TÖBBSZÖR ÍRTAM ,VÁLASZT NEM KAPTAM.
Másik fél: Ne haragudj, de mindössze 6, azaz hat napja lett vége az aukciónak. A mai napig én tőled semmilyen levelet nem kaptam. Lehet, hogy ennek a freemail és citromail az oka, azaz, hogy nem igazán kommunikálnak egymással. Ettől függetlenül kereshettél volna a termék oldalán is egy kérdéssel vagy telefonon, mert a telefonszámom is meg van adva. Mindig mindenkinek visszaírok vagy visszahívom, és mindenki számára eljuttatom a csomagot. Részedre is, ha keresel... Szép napot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vasarolj_nalam (145) (Eladó)
Semleges
2011.10.27. 17:18:09
1485341255
A LEGPOZITÍVABB AZ ÉRTÉKELÉSEM CSAK SAJNOS NEM ENGEDI AZT ADNI A RENDSZER MIKOR MEGHIÚSUL AZ ADÁSVÉTEL. ÉN VOLTAM AZ AKI NEM TUDTAM SAJNOS ODAADNI A TERMÉKET, A VEVŐ PEDIG NAGYON MEGÉRTŐ, KEDVES, MAXIMÁLISAN AJÁNLOM! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam a terméket odaadni a vevőnek sajnos!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NyariGergo (12) (Vevő)
Semleges
2011.08.08. 09:15:34
1466901295
A tranzakció nem jött létre a partner nem kellő körültekintése, hiányos információi miatt.
Másik fél: Az információ nem volt hiányos. További szép napot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár az adás-vétel nem jött létre,korrekt,megbízható partner!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri megbeszélés után sem sikerült találkoznunk.
Másik fél: Mert nem jöttél el... Sajnos. És mindig én kerestelek....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
