6839324.Ildi55 (379) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala

98.97% pozitív visszajelzés
(383 Felhasználó adta)
98.97% pozitív visszajelzés
(383 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 383 462 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 4 5 adásvétel
0 0 391 471 adásvétel
Lakhely: Hatvan
Regisztráció dátuma: 2007.03.01.
Utolsó belépés: 2011.01.13. 22:33
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Sonnybaba (293) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.09.01. 19:53:03

Termékkód

1211216544

Az adás vétel nem jött létre méretbeli problémák miatt.Sajnos nem tudok pozitívat adni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Celebrindalesse (1118) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.05.27. 13:02:12

Termékkód

345047410

Gyors partner, viszont az 1 Ft-os farmer "árát" is "nagyvonalúan" lefelé kerekítette utaláskor, így az eladás nekem került pénzbe (csomagolás, utánajárás, banki kötség...) Azért köszönöm a vásárlást! :-D
Másik fél: szerintem annyit küldtem ,amennyit e-milben kértél , az egy froncsit meg a bank kerekítette le .többet szerettem volna feladni , ez is igaz, szerintem kérhettél volna többet , akkor most nem hariznál

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csilla126 (778) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.03.31. 11:36:52

Termékkód

323322823

A blézerrel elégedett vagyok,de az eladó kommunikációjával nem.Amikor telefonáltam,(sikertelen mailok után) hogy megkapta-e utalásom,és mikor postáz,azt válaszolta,neki az 1ft-os aukciók nem számítanak. Hmm.Akkor ne vállaljuk be:S
Másik fél: szia . nem értelek. a pénz , amit küldtél 19.-én jelentkezett a számlán , a blézert 21.-én feladtam .soha lassúbb eladót . üdv. ildi55

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kriszil (260) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.01.09. 07:23:12

Termékkód

1431824776

bár én jelöltem meg rosszul a postaköltséget,utólag nem küldte el a különbözetet pedig láthatta mennyi volt a feladás.A postán félretájékoztattak nem vették fel levélként a csomagot.400ft-nál azt hittem többet ér egy becsület
Másik fél: szerintem kár egymást sértegetni , talán ha írtál volna e-milt , akkor adok még fel rózsaszín csekken neked , utólag nem ellenőrizgetem a postai díjat ,mert ha megteszem ,max, csak bosszankodom, mivel legtöbbször többet fizetek .

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.