6839324.Ildi55 (379) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sonnybaba (293) (Eladó)
Semleges
2010.09.01. 19:53:03
1211216544
Az adás vétel nem jött létre méretbeli problémák miatt.Sajnos nem tudok pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Celebrindalesse (1118) (Eladó)
Semleges
2008.05.27. 13:02:12
345047410
Gyors partner, viszont az 1 Ft-os farmer "árát" is "nagyvonalúan" lefelé kerekítette utaláskor, így az eladás nekem került pénzbe (csomagolás, utánajárás, banki kötség...) Azért köszönöm a vásárlást! :-D
Másik fél: szerintem annyit küldtem ,amennyit e-milben kértél , az egy froncsit meg a bank kerekítette le .többet szerettem volna feladni , ez is igaz, szerintem kérhettél volna többet , akkor most nem hariznál
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A blézerrel elégedett vagyok,de az eladó kommunikációjával nem.Amikor telefonáltam,(sikertelen mailok után) hogy megkapta-e utalásom,és mikor postáz,azt válaszolta,neki az 1ft-os aukciók nem számítanak. Hmm.Akkor ne vállaljuk be:S
Másik fél: szia . nem értelek. a pénz , amit küldtél 19.-én jelentkezett a számlán , a blézert 21.-én feladtam .soha lassúbb eladót . üdv. ildi55
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bár én jelöltem meg rosszul a postaköltséget,utólag nem küldte el a különbözetet pedig láthatta mennyi volt a feladás.A postán félretájékoztattak nem vették fel levélként a csomagot.400ft-nál azt hittem többet ér egy becsület
Másik fél: szerintem kár egymást sértegetni , talán ha írtál volna e-milt , akkor adok még fel rózsaszín csekken neked , utólag nem ellenőrizgetem a postai díjat ,mert ha megteszem ,max, csak bosszankodom, mivel legtöbbször többet fizetek .
