Vaar007 (158) 95.4% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licit után az eladó nem jelentkezett, ezért nem tudtam kifizetni az árut. Azóta látom, hogy az eladó INAKTÍV lett, nyilván ez lehet az oka. Az áruról sajnálattal lemondtam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
767681.tiz987_v (42) (Eladó)
Semleges
2009.04.30. 11:14:56
138152627
A partner többszöri telefonos beszélgetésünk után sem jött el a termékért, előleget is ígért hogy utal, az sem jött meg. Ígéretből nem volt hiány...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kkmarcsi2 (209) (Eladó)
Semleges
2009.04.28. 21:33:57
138172363
Az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: sajnos a mi hibánkból nem jött létre
A terméket átvettem, kifizettem (esti szállításnál) és nem vettem észre, hogy a leírással ellentétben a termék nem ezüstözött (volt), hanem rezezett. Igy nem licitáltam volna.
Másik fél: Sajnos nem így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erdomester28_t (147) (Vevő)
Semleges
2009.04.10. 14:17:06
141212562
az üzlet nem jött létre mert én szobornak gondoltam és falra akszthatóü falikép volt. az eladó korrekt volt és a félreértésemet illetve visszalépésaemet tudomásul vette amit külön köszönök neki.
Másik fél: Minden így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött össze
Másik fél: Hibáztam. Bár egy telefont megérdemeltünk volna....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre a vásárlás
Másik fél: iGY TÖRTÉNT.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítás gyorsasága remek volt, azonban az asztal állapotában voltak a vevőtől eltérő észrevételeim. Ezért az asztal, ami a fényképen ónémet íróasztalnak van feltüntetve, úgy néz ki, hogy az asztal teteje, nemcsak,hogy fedésre- posztó- szorul, hanem restaurálásra, így a 69000 frt-ért vásárolt bútor kb. 100000 frt-ba kerül. Arról nem is beszélve, hogy a hátoldala nevetségesen famintás tapétával van leragasztva.
A harmadik, hogy az emaile-en történt megkeresésemre nem is válaszolt az eladó.
Másik fél: Sajnáljuk, hogy cslódott az asztal állapotában,pedig igyeszünk mindig a valóságnak megfelelő képet ,illetve leirást adni.Az emailekre naponta többször is válaszolunk, igy nen értem, hogy fordulhatott elő , hogy nem válaszoltunk.Ha valamivel kárpótolni tudjuk ,legyen szives jelezze!üdvözlettel:Vaar007
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindben rendben zajlott volna le, ha a méretek megfelelőek.
Másik fél: Sajnáljuk, de améretek miatt nem sikerült az eladás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak azért semleges, mert nem szeretek negatívot adni!
Több, mint egy hónap után nem nevezhet türelmetlennek!
Másik fél: Így történt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kkmarcsi2 (209) (Eladó)
Semleges
2009.02.20. 08:49:19
130618785
Bárcsak adatnék pozitívat, de nem lehet. Nem a vevő hibájából hiúsult meg a tranzakció. A terméket a párom már eladta.
Másik fél: Sajnáljuk mis,kicsit csalódtunk, de reméljük legközelebb sikerül az eladás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors kapcsolatfelvétel, a széket házhoz is szállították
Másik fél: Minden rendben volt. De miért is kaptam semleges értékelést ?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
