Vaar007 (158) 95.4% felhasználó összefoglaló oldala

95.4% pozitív visszajelzés
(166 Felhasználó adta)
95.4% pozitív visszajelzés
(166 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 166 171 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 8 8 adásvétel
0 0 187 193 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.07.25.
Utolsó belépés: 2009.10.17. 07:50
Inaktív!
15 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

dmbetti (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.09. 22:23:52

Termékkód

145750379

nem jelentkezett

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

puszoflora (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.09.08. 10:43:48

Termékkód

103786977

Minden rendben volt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

leslie728 (235) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.05.15. 17:33:25

Termékkód

134886093

A licit után az eladó nem jelentkezett, ezért nem tudtam kifizetni az árut. Azóta látom, hogy az eladó INAKTÍV lett, nyilván ez lehet az oka. Az áruról sajnálattal lemondtam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

767681.tiz987_v (42) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.04.30. 11:14:56

Termékkód

138152627

A partner többszöri telefonos beszélgetésünk után sem jött el a termékért, előleget is ígért hogy utal, az sem jött meg. Ígéretből nem volt hiány...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kkmarcsi2 (209) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.04.28. 21:33:57

Termékkód

138172363

Az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: sajnos a mi hibánkból nem jött létre

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevővel való kapcsolattartás ellenére sem sikerült időpontot egyeztetni, másfél hónap után sem.
Felhasználó

rosetta009 (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.04.20. 21:51:01

Termékkód

143957114

A terméket átvettem, kifizettem (esti szállításnál) és nem vettem észre, hogy a leírással ellentétben a termék nem ezüstözött (volt), hanem rezezett. Igy nem licitáltam volna.
Másik fél: Sajnos nem így történt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

erdomester28_t (147) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.04.10. 14:17:06

Termékkód

141212562

az üzlet nem jött létre mert én szobornak gondoltam és falra akszthatóü falikép volt. az eladó korrekt volt és a félreértésemet illetve visszalépésaemet tudomásul vette amit külön köszönök neki.
Másik fél: Minden így történt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

facsabi (5415) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.04.09. 18:04:57

Termékkód

130765951

sajnos nem jött össze
Másik fél: Hibáztam. Bár egy telefont megérdemeltünk volna....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Macska666 (201) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.03.07. 20:56:01

Termékkód

129324807

Nem jött létre a vásárlás
Másik fél: iGY TÖRTÉNT.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

951sagi (31) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.03.05. 09:32:46

Termékkód

132190492

A szállítás gyorsasága remek volt, azonban az asztal állapotában voltak a vevőtől eltérő észrevételeim. Ezért az asztal, ami a fényképen ónémet íróasztalnak van feltüntetve, úgy néz ki, hogy az asztal teteje, nemcsak,hogy fedésre- posztó- szorul, hanem restaurálásra, így a 69000 frt-ért vásárolt bútor kb. 100000 frt-ba kerül. Arról nem is beszélve, hogy a hátoldala nevetségesen famintás tapétával van leragasztva. A harmadik, hogy az emaile-en történt megkeresésemre nem is válaszolt az eladó.
Másik fél: Sajnáljuk, hogy cslódott az asztal állapotában,pedig igyeszünk mindig a valóságnak megfelelő képet ,illetve leirást adni.Az emailekre naponta többször is válaszolunk, igy nen értem, hogy fordulhatott elő , hogy nem válaszoltunk.Ha valamivel kárpótolni tudjuk ,legyen szives jelezze!üdvözlettel:Vaar007

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Gulio202 (519) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.03.04. 11:04:40

Termékkód

130314905

Mindben rendben zajlott volna le, ha a méretek megfelelőek.
Másik fél: Sajnáljuk, de améretek miatt nem sikerült az eladás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

manyi68 (1319) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.02.20. 09:55:38

Termékkód

119105993

Csak azért semleges, mert nem szeretek negatívot adni! Több, mint egy hónap után nem nevezhet türelmetlennek!
Másik fél: Így történt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kkmarcsi2 (209) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.02.20. 08:49:19

Termékkód

130618785

Bárcsak adatnék pozitívat, de nem lehet. Nem a vevő hibájából hiúsult meg a tranzakció. A terméket a párom már eladta.
Másik fél: Sajnáljuk mis,kicsit csalódtunk, de reméljük legközelebb sikerül az eladás.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Bárcsak pozitívat adhatnék, az én hibámból hiúsult meg az üzlet. A terméket a párom már eladta. Még egyszer bocsánat
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ani04V (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.01.19. 14:18:43

Termékkód

106600049

Gyors kapcsolatfelvétel, a széket házhoz is szállították
Másik fél: Minden rendben volt. De miért is kaptam semleges értékelést ?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.