emzse (2086) 99.9% felhasználó összefoglaló oldala

99.9% pozitív visszajelzés
(2088 Felhasználó adta)
99.9% pozitív visszajelzés
(2088 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2088 4025 adásvétel
Semleges: 17 adásvétel
Negatív: 0 0 2 6 adásvétel
0 0 2106 4048 adásvétel
Az eladóként kapott 1041 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.03.07.
Utolsó belépés: 2015.12.15. 14:08
Inaktív!
74 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

aranybarna (316) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.22. 21:54:15

Termékkód

2027867342

A csizma nagyon szép volt, de méretprobléma miatt nem tudtam átvenni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Laura506 (24) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.10.15. 21:02:28

Termékkód

1968545045

Sajnos elnéztem a tűzhelyet nem volt jó nekünk.Sajnálom
Másik fél: Nem értem. Részemről minden korrekt módon ment. Miért kapok ÉN semleges értékelést, ha a vevő nézte el a terméket?!? Ráadásul személyes átvétel történt, ott és akkor már kiderülhetett volna. Nem elfogadható a semleges értékelés, alaposabban át kellett volna gondolni a vásárlást! Az ilyen partnerek rontják az értékelésünket ......

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

anyoca89 (1058) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.09.26. 11:04:31

Termékkód

1970766494

A távolság miatt sajnos nem jött létre az üzlet, köszönöm a rugalmasságot.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

anyoca89 (1058) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.09.26. 11:03:45

Termékkód

1970768339

Megértő partner, köszönöm a rugalmasságot.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vbaraeszter (52) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.06.26. 14:31:53

Termékkód

1914007076

minden rendben ajánlani tudom
Másik fél: Nem értem. Az adásvétel rendben, problémamentesen lezajlott, ahogy a vevő is írja. Akkor vajon miért semleges?? Érti ezt valaki??

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dobaianita (384) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.26. 07:38:06

Termékkód

1807153085

anyagi okok miatt nem tudom megvásárolni a nadrágot. elnézést.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

napholdasgl (879) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.06.03. 07:18:00

Termékkód

1750878962

Az újszerű hibátlan állapot helyett, egy FOLTOS PECSÉTES terméket kaptam. Úgy látom az értékelésekből, nem először. :( Akinek vásároltam, Ő is hordhatatlannak tartja, kukába való. Jóindulattal nem adtam negatívot, az eladó pontatlan szállítási költséget írt, fél éve nem tudott terméklapot frissíteni. Nem ajánlom!
Másik fél: Sajnállak, hogy ennyire negatívan látod a világot - ha jobban megnézzük, több mint 1800 értékelésből két (2) aukciómnál jelentkezett probléma foltok miatt ... ebből általánosítani meglehetősen rosszindulatú dolog. Én is tévedhetek, nem vettem észre. Ugyanakkor ha jelzed, minden további nélkül visszavettem volna az árut. Ennyi, no more comment.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DSarah89 (44) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.02.18. 17:37:42

Termékkód

1712076236

voltak fennakadások ,de megoldottuk
Másik fél: Fel vagyok háborodva!! Azért kapok semleges értékelést, mert a számlaszám megadásától számított 10 percen belül elutaltam a pénzt?!? Arról én tehetek, hogy nem jó számlaszámot adtál meg?!? Ami ráadásul szintén a tiéd, tehát még így sem rövidültél meg!! NEKEM kellett napokat várnom emiatt a termékre, és még te adsz semlegest?!? Kikérem magamnak!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ciccenet77 (67) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.11. 12:13:50

Termékkód

1660156799

Nagyon szép pulcsi. Bár tele van sárga foltokkal. Ezért csak semlegest adok.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

giunta (910) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.16. 09:05:34

Termékkód

1607644082

Kedves,korrekt partner,viszont egy kis baki becsúszott: sajnos a velúr öv csak művelúr.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

furge47 (83) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.03. 15:04:25

Termékkód

1622684729

Sajnos az adásvétel nem jött létre, a termék nem leírás szerinti volt. Azonban az Eladó kommunikatív, gyors partnernek bizonyult.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Nikewoman_a (328) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.27. 17:59:04

Termékkód

1456653663

Majd' egy évvel ezelőtt történt az aukció, azóta nem járt itt a család. Őszintén szólva nem tudjuk, hogy miért hiúsult meg az aukció.
Másik fél: Érthetetlen számomra a vevő semleges értékelése - főleg ennyi idő után. Én akkor a következő (negatív) értékelést adtam: "Legnagyobb sajnálatomra a vevőt hiába kerestem, a telefont nem vette fel, sms-re, e-mailre nem válaszolt - azt hiszem, túlzottan is türelmes voltam. A TeszVeszre tegnap is fellépett .... Ez sajnos negatív. :(" Ha odafigyelt volna, nem mutat értetlenkedést az aukció meghiúsulásával kapcsolatban! Nem fogadom el a semleges értékelést!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

BORKESZ69 (185) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.07. 22:25:06

Termékkód

1565603987

Sajnos nem tudtam elmenni az áruért időben! Az eladó nem árulta el magától, én meg nem faggattam!
Másik fél: Komolyan mondom, megáll az eszem! Mi az, hogy nem árutam el?!? Mit? Az aukcióban és a megnyert licit után kapott levélben minden adat szerepel az utaláshoz. Megkaptad a telefonszámomat, a levelezési címemet ... én kerestelek, írtam, nem voltál elérhető. NEKEM még mit kellett volna tennem?!? Egy levelet nem kaptam, hogy bocs, később tudom csak átvenni. Semmilyen módon nem kerestél meg!! Nem tudom elfogadni a semleges értékelést, nem korrekt, kicsit sem!! El kellene gondolkodnod azon, mit csinálsz!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1925392.czimondora (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.18. 10:08:36

Termékkód

1454722385

Mivel a tranzakció miattam nem jött létre, semmi negatívumot nem tudok mondani.
Másik fél: Felháborítónak találom az értékelést - pontosan azért, mert nem rajtam állt az üzlet megvalósulása. Még jó, hogy nem kaptam negatívot!! Ráadásul mindezt most, amikor az aukció júniusban futott!! Nem ajánlom senkinek az értékelővel történő üzletelést!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsambokirenata (1024) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.26. 09:08:02

Termékkód

1472489786

Sajnos azt elfelejtette az eladó leírni, hogy az egyik cipő 37,5-es a másik 38,5-es, csak annyit írt, hogy a belső talphossza valamiért 1cm-rel nagyobb és a cipő kb. 38-as, nem is a hosszával volt baj, hanem hogy az egyik cipő látványosan kisebb volt, mint a másik.Így vissza kellett küldjem, az eladó vissza is fizette a vételár egy részét, viszont 1600ft-ot azaz 2 db ajánlott postát buktam és még cipőm sincs...
Másik fél: Az aukció egyértelmű. Szerepel benne a jobbos és a balos belső talphossza. Nem értem, miért kellett volna a méret – mindent mutatnak a centik. A vevő így fogadta el, nem értem az utólagos reklamálás okát. Nem is lett volna kötelességem visszavenni. A félreértések elkerülése végett írom, hogy a cipő teljes vételárát visszafizettem, nem csak egy részét! Ezzel együtt sajnálom. Jobb lett volna az elégedett vevőim táborát növelni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Didoka- (117) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.02.23. 21:27:44

Termékkód

909426472

szia.nem kérdezted, hogy mekkora az izomerősítő öv,elemet kell csak benne cserélni.de küldtem azért ajándékot hozzá..
Másik fél: Egy has- és comberősítő övnél arra gondolok, h min. átéri azokat - miért kérdeznék?! Elemről az aukcióban nem volt szó. Nem érzem jogosnak a semlegest, hiszen fizettem, de nem azt és nem úgy kaptam, amiről az aukció szólt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szzoli83 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.01.02. 10:52:36

Termékkód

517726624

Nem veszi fel a telefont,megbízhatatlan,csak azért mert két hét után nem vettem át az 500 forintos termékét.Szívesen találkoznék pedig vele!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.