690250.dephazz_a (99) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Johnny85 (1695) (Eladó)
Semleges
2009.01.14. 17:14:30
120039479
a vásárló anyagi okok miatt elállt a vásárlástól, ezt korrekten jelezte levélben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: anyagi okok miatt elállt a vásárlástóllocalnet2 (107) (Eladó)
Semleges
2009.01.04. 10:48:24
115384397
nem jött el az áruért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött el az áruértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
agasbogas (230) (Eladó)
Semleges
2008.12.19. 06:20:44
107767639
A rendszer csak semleges értékelést enged, de pozitív. Ugyan a vevő figyelmét elkerülte a szállítási h.idő, ettől függetlenül egy korrekt, megbízható ügyfél, csak ajánlani tudom. Remélem egyszer más termékkel kapcsolatban sikerül adásvétel is létrejön közöttünk.
Másik fél: Én is csak ajánlani tudom önt. korrekt rugalmas és megértő eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
745741.Borcsus (314) (Eladó)
Semleges
2008.11.29. 20:09:59
103254410
Csak el kell olvasni az értékeléseit, ez mindent megmagyaráz!, na ez Mr depazz - egy hazug köcsög ! eh , kár a betüért , tetü alak , a fasszopó írhat bármi választ ide , - mert fog is írni - az arctalan piti kis trógerja , mázlija van hogy finom Úriember vagyok , és csak becézgetem a kis buziját! Micsoda seggfej tfffffff , anyázni is csak itt mer (olvastátok miket írt másoknak???választékos mi?),a modortalan írástudó fajbunkóbarma? a telefonja azóta is ki van kapcsolva , fasssssssszopóóóóóóóóó
Másik fél: Nos, uram, ezt nem töröltetem, mert pontosan önt minősíti a saját stílusa...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő ebben az esetben meggondolatlan volt, de negatívat nem mondok rá, mert ettől még lehet korrekt vásárló, csak jelen esetben nem történt meg az adásvétel.
Másik fél: Köszönöm, tényleg az én feledékenységem miatt nem lett üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Popov_a_hu (1563) (Eladó)
Semleges
2008.11.24. 08:28:58
99963895
A kommunikáció megvolt, gyorsan válaszolt az üzeneteimre, de mégsem érkezett a pénz a számlámra, pedig kétszer is elküldtem a számlaszámomat. Ha utalna megváltoztatom értékelésem.
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Popov_a_hu (1563) (Eladó)
Semleges
2008.11.24. 08:28:14
100243060
A kommunikáció megvolt, gyorsan válaszolt az üzeneteimre, de mégsem érkezett a pénz a számlámra, pedig kétszer is elküldtem a számlaszámomat. Ha utalna megváltoztatom értékelésem.
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sqstratter (645) (Eladó)
Semleges
2008.11.23. 14:06:47
101763690
Határidőn túli fizetés történt, az is csak felszólításra, pedig az aukció zárulta utáni tájékoztató levelemre jött olvasási visszaigazolás, de minek arra válaszolni, ne adj isten fizetni. A felszólító levelemre is csak egy személytelen körlevél jött, utána pedig fura és felháborodott üzenetek az Ön részéről, amit nem igazán értettem, mire fel. Fordított helyzetben ki sem merném nyitni a számat. Erre én nem adok pozitívat és remélem a közeljövőben sem kell újra találkoznunk.
Másik fél: Ja, a pénzemet azért kivárta, meg azt is hogy kapjon egy pozitív értékelést, aztán okoskodik itt utólag. Költsd a kölyköd temetésére...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Műszaki funkciójában nem felelt meg a kivánalmaknak a megtekintés után. De mint vásárló POZITIV!
Másik fél: Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másra gondolt.
Másik fél: Igen
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
206410.sja (1522) (Eladó)
Semleges
2008.11.12. 08:20:38
102591096
A levelekre nem kapok választ a telefon kikapcsolva!Sajnálom de ha nem érem el ennyi idő után valószínűleg nem is kellet a termék.
Másik fél: Elküldtem mailben,a címemet, a pénzt el is utaltam,a telefonom szervízben van, nem tudom mire vélni a semlegest, mindenesetre ez most semleges nrészemről is és leütöm újra a terméket...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízható vásárló de nem sikerült az adásvétel.
Másik fél: Majd legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
217053.Canoga (202) (Eladó)
Semleges
2008.10.30. 09:56:19
99121262
Szimpla figyelmetlenseg...megesik! A masik kartyaval kapcsolatban amit leutott meg varom a visszajelzeset!
Másik fél: az volt sajnos
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb okok miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: ..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
228339.CSOKII (1526) (Eladó)
Semleges
2008.10.04. 12:13:03
84018794
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb okok miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Egyéb okok miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
119490.ducati113_a (73) (Eladó)
Semleges
2008.09.12. 19:48:35
87278565
Korrekt megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Igen, a képen van doboza, igen eddig 5-öt vettem másoktól és mindegyikhez jár rajz is, és ráadásul egyik se szétszerelve jött meg, a dűznit meg kicseréltem magamnak, könyvelt veszteség lett belőle, jobb mint egy svihákkal egyezkedni. Nem vagyunk bunkók: TE VAGY EGY BUNKÓ, INKÁBB KÉRNÉL BOCSÁNATOT, HOGY 7500 FT-ért ÁTVÁGOD AZ EMBERT!!!
HA GONDOLOD UTALD VISSZA A PÉNZEM ÉN MEG VISSZAKÜLDÖM A SZARODAT!!!! HA MISKOLCI LENNÉL, MÁR A SZÁDBA LÉPTEM VOLNA TE TAKONY!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem fér el a kijelző
Másik fél: Igen, sajnos az én autóm kapcsolóira rálóg ez a nagy kijelző :( Szomorú vagyok, mert egyébként kiváló termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
