mackosamuel (868) 99.32% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 873 | 1152 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 900 | 1180 adásvétel |
| Az eladóként kapott 479 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kisgepstore (1799) (Eladó)
Semleges
2018.06.29. 13:48:12
1865854826
Nem tortent adasvetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tortent adasvetel.zsazsa75v (392) (Vevő)
Semleges
2017.10.23. 15:06:37
2527531172
A meghirdetett termék elkelt,egy másik oldalon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bár nem jött létre az adás-vétel, de ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kopott és lyukas volt, azonnal a ruha gyűjtő e dobtam. Szerencsére nem fizettem érte sokat, így nem ütött meg a guta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipőt rögtön cipészhez kellett vinnem, mert a ragasztásnál elvált mind a kettő a talptol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom értékelni, nem kaptam visszajelzést a vásárlótól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.voli198 (2234) (Eladó)
Semleges
2014.10.10. 07:00:09
1974288626
Semmi gond majd legközelebb összejön...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Semmi gond majd legközelebb összejön...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Client:36229709 (2) (Vevő)
Semleges
2014.04.03. 11:27:23
1867025036
tárgyilagos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Compaq15 (251) (Eladó)
Semleges
2013.12.22. 09:21:37
1835860439
Sajnos az üzlet nem jött létre, de a vásárló korrekt módon jelezte az okot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszamondta a vásárlást, mert hasonló árut vettek máshol.Legközelebb jobban oda kellene figyelni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő el állt a vásárlástól, mert figyelmetlen volt!Amarka_a (947) (Eladó)
Semleges
2013.09.18. 15:09:21
1793450942
A vevő jelezte, hogy nem kéri a terméket, mivel kaptak ajándékba.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kérte a terméket.Sajnos nem tudtam kiegyenlíteni a pad árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többet vártam a táskától. Például a tolltartókat nem számolnám külön-külön zsebnek. Ehhez képest nem tartom olcsónak az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Technikai okok miatt nem jőtt létre az üzlet de sebaj majd máskor
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kocsi nem fért be a csomagtartóba a kézikönyv szerinti módon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden az eladó akarata szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sziszka-25 (182) (Vevő)
Semleges
2011.08.31. 17:43:19
1447750058
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1890544.petrikk90 (42) (Eladó)
Semleges
2011.04.30. 10:16:19
1454727945
nem felelt meg számára a postai utánvét, hol ott ez az egy átvételi forma volt feltüntetve az aukciónál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem felelt meg számára a postai utánvét, hol ott ez az egy átvételi forma volt feltüntetve az aukciónál.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
15967042.EgerGabi (56) (Vevő)
Semleges
2010.01.26. 20:24:32
884595366
Adásvétel megtörtént, csomag időben megérkezett,ez ++! A termékleírásban az szerepel, hogy "újszerű", ami nem felel meg a valóságnak. Talp kezd leválni, egyik talpbélés felszakadva másik teljesen hiányzik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katica1214 (645) (Vevő)
Semleges
2008.08.18. 14:35:30
393560778
A termék sajnos foltos, amiről kép nem készült, a leírásban pedig újként szerepelt a tunika, én erre számítottam, hiszen ajándéknak szántam :(
Másik fél: A tunika valóban új, soha nem volt rajtam, ezek szerint nem vettem észre, hogy foltos.. Küldd vissza nyugodtan, és visszafizetem az árát!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
