anitadark (722) 98.78% felhasználó összefoglaló oldala

98.78% pozitív visszajelzés
(731 Felhasználó adta)
98.78% pozitív visszajelzés
(731 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 731 994 adásvétel
Semleges: 31 adásvétel
Negatív: 0 0 9 9 adásvétel
0 0 768 1034 adásvétel
Lakhely: velence
Regisztráció dátuma: 2008.07.30.
Utolsó belépés: 2011.01.30. 19:45
Inaktív!
90 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Fantom6q6 (567) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.07. 09:28:38

Termékkód

188341445

A gyenge csomagolás miatt az áru a postázás során javíthatatlan károsodást szenvedett. Jeleztem ezt az Eladónak, de nem igazán érdekelte.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1128890.maximus780_a (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.07. 21:24:35

Termékkód

179637919

Kedves eladó, ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

neoko01 (48) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.07. 18:23:32

Termékkód

183625480

Sajnos a hosszú kapcsolatfelvétel miatt nem jött össze a vásárlást. Már aktualitását vesztette számomra. Az eladó korrektül elfogadta, és megértette ezt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ladoxxxx (183) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.04. 18:31:21

Termékkód

179656541

A tőrt megkaptuk időben ,rendben , csak a leírásban újnak volt feltüntetve, a valóságban rozsdafoltok voltak rajta ami még mindig nem lett volna olyan nagy baj de valaki egy részét megpróbálta eltüntetni így sikerült összecsikarni ezt a gyönyörű tőrt! Remélem sikerül kipolíroznom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

georgy68_a (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.07.15. 20:39:08

Termékkód

172349429

Többször írtam,hogy mikor mehetünk érte, de nem kaptam választ. Sajnálom...
Másik fél: Én egy levelet sem kaptam ezzel kapcsolatban csak arról hogy mikor megvette csak 20 nap mulva tud fizetni..Ki az a hülye aki felteszi eladni a termékeit és ekkora összegnél nem válaszolna?Teljes mértékben hazugság az egész ,egyszerüen vagy nem kellettek a megvásárolt áruk,vagy pedig nem volt rá pénze a kedves vásárlónak..És még ezek után csak semlegessel értékelem és még én kapok negatívot?Aki ártatlanokat árt azok sajnos elöbb utóbb vissza kapnak mindent az élettől..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

varganetilda (249) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.07.05. 18:17:03

Termékkód

174152589

A papucs valószínű nem csak 2* volt használva, de lehet, hogy hosszú úton!?
Másik fél: Mivelhogy szemályes átvétel volt ,ilyen utólagos véleményt nem fogadok el..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

58475.stargames05 (140) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.24. 09:45:59

Termékkód

165411327

Mire megkaptuk az egyik játék már nem működött.
Másik fél: hát két hónap elteltvel nem semlegessel kellet volna értékelni,hanem rögtön szólni de ez sem történt meg pedig megtudtuk volna oldani..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vargaviki6 (87) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.14. 23:09:23

Termékkód

169733860

Kedves Eladóval találkoztam, de sajnos a termékkel kapcsolatban felmerültek bizonyos problémák.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vargaviki6 (87) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.14. 23:07:38

Termékkód

169829416

Az Eladó kedves, de az adásvétel nem zajlott túl pozitívan számomra.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vargaviki6 (87) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.14. 23:05:23

Termékkód

167932361

Bár a partner kedves, de a tranzakciót abszolút nem értékelném pozitívnak.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sziszi717 (4142) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.22. 19:12:21

Termékkód

165229603

Korrekt, megbízható partner! Sajnos a gyűrűvel kapcs. problémák adódtak, ezt az eladó korrektül jelezte felém. Talán majd legközelebb...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

viki102_v (86) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.20. 22:56:59

Termékkód

165310176

A termék telsen elvolt nyúlva,ráadásul az eladó rossz méretet adott meg.Ő azt mondta M-L-ES méret,közben XL volt belevarrva és még ezek mellett kinyúlva.El lehet képzelni mekkora ,így és persze használhatatlan!!!!!!!!Csalódott vagyok és így csak egy semleges érékelésre futja.Én ilyen terméket biztosan nem árulnák ezen a piactéren,nem ideillő.
Másik fél: én annyit mondok erre hogy egy normális ember nem értékelésben mondja el a problémáját hanem megbeszéli az eladóval a vissza bvásárlás lehetőségét mint mindenki és én vissza vettem volna.ha annyira ki lett volna nyúlva akkor vissza küldte volna de mivelhogy nem volt ezért ez hazugság..ami a méretet illeti látszik a fazonán hogy bő és 1000 ft-ért vett egy 8000 ft-os pulcsit..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

géza959 (355) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.14. 21:44:35

Termékkód

167683268

A medál nem egyezett a leírással nem 18 karátos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bukiandras1 (101) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.30. 17:05:22

Termékkód

146179456

én jelentkeztem bár ő szerinte nem. ami meg volt adva telefonszám nem igazán volt valós mert nem is tudták, hogy kicsoda....így nem tudok vásárlást lebonyolítani...sajnálom
Másik fél: én vártam az összeg kifizetésére amire nem kmerült sor..nekem a mai napig meg van az e-mail amiben elküldtem a számlaszámom tehát tudom bizonyitani egy év elteltével is..a telefonszámom valós,nem vagyok papagáj,nem idejárok hazudni..érdekesen mindenki elér ha akar..nem igy szokás értékelni a másikat ha nem fizetünk..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Jozica_a (175) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.03.04. 18:00:41

Termékkód

163780840

Minden ok, sajna mint kiderült, a ruhák egy része nem Barbie babára volt való, pedig a vevőnek pont ez lett volna a lényeg, így érthető okokból nem tartott igényt a csomagra, majd legközelebb.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Babaruhaméret
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Aporka (149) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.27. 10:50:18

Termékkód

161023545

A tranzakciótól visszaléptem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

molnarsanyikaja (26) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.10. 13:17:12

Termékkód

158858082

nem tudtam még átvenni sajnos

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

yes_a (265) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.05. 13:38:15

Termékkód

158659959

Egy hibátlan újszerű bakancs lett meghirdetve. Az igazság az, hogy az egyik bakancson egy 2-cm-es szakadás van. Nem a valóságnak megfelelően lett meghirdetve.
Másik fél: én nem láttam hibát rajta de ha igy lett volna miért nem irtál vagy hivtál az értékelés elött és akkor vissza vettem volna?eggyértelmü hogy ezek szerint semmi baja mert akkor már itt lenne nálam...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

wixypipszi_a (255) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.04. 14:19:13

Termékkód

157288279

Sajnálom hogy ,így alakult!Én személy szerint volt hogy ,már 1 hónapot is vártam amíg utaltak nekem!!na de nem vagyunk egyformák!!!!!
Másik fél: hát én meg is vártam az egy hónapot ,sőt töllem akár 3 is lehetett volna csak muszály értékelnem mert akkor nemtudok belépni a menümbe..

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

462789.TKiszta (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.29. 20:50:41

Termékkód

158851159

A játék állapotának leírása nem volt korrekt. Amikor rákérdeztem a kopásokra, az eladó azt válaszolta,a játék inkább koszos, nem kopott, ehhez képest 2 helyen jól látható, centis kopásokkal érkezett. A kopás belefér a használt játék vásárlásba, de hogy letagadják, az nem. Váltottunk ezzel kapcsolatban e-mailt, de konstruktív megoldást nem sikerült találni. Sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1157585.setenyi007 (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.09. 19:26:18

Termékkód

156710875

SAJNÁLOM DE MIRE IDEÉRT AZ ÁRU A KUTYA CSAK SZÜSZIT SENEM UGAT SENEM MOZOG
Másik fél: nem lehetett volna kérdezni a semleges vélemény elött?több helyen vanna pontok ahol mindenhol mást csinál,ezt megkérdezhetted volna hogy kell mielött hátba támadsz ,a hátán a nyakánál ugat..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

137165.erika03 (60) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.26. 19:58:26

Termékkód

150029079

A tranzakció nem történt meg az én hibámból.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

458581.ukran007_v (217) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.28. 16:02:29

Termékkód

150877199

A ruhákat megkaptam,de a nagyrésze nem m-es méret, hanem inkább l-es xl-es,párom ezeket sem tudja hordani,illeve a fehér zokni,eggyik oldala,csupa fekete festék foltos...Hát így jártunk sajnos.A babához azért gratulálok..Minden jót és egészséget!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

458581.ukran007_v (217) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.28. 15:56:10

Termékkód

150877667

A ruhát megkaptam,de 1 ft-se ér, sajnos,hordhatatlanúl szúrós anyaga van,és a szabása is borzasztó.Visszaküldeném legszívesebben,de ahhoz már nincs pofám...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

evacskanagy (365) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.25. 21:10:29

Termékkód

150920736

NEM VAGYOK MEGELÉGEDVE! A RUHÁKON HÁZILAG KÉSZÍTETT NYUSZIK VANNAK CSILLÁMSZERŰ ANYAGBÓL. A CSOMAG KIBONTÁSAKOR(AMI 179fT-AL TÖBBE KERÜLT,MINT A POSTAI DÍJ) EGY KISEBB MARÉK CSILLÁMPOR ÖMLÖTT KI! MOSÁS UTÁN TÖBB ÓRÁS MOSÓGÉP TAKARÍTÁST NYERTEM,MERT(VOLT NYUSZI-NINCS NYUSZI) EGY RÉSZE MEGINT LEMOSÓDOTT! FELPRÓBÁLTAM ÉS MOST MEGYEK FÜRDENI,MERT OLYAN VAGYOK MINT EGY DISCÓGÖMB,MERT CSILLOGOK! A MULATSÁG MIATT MEGÉRTE,DE PICIT HARAGSZOM,MERT SZÓLHATOTT VOLNA,HOGY ILYEN MINŐSÉG! A BABÁNAK EGÉSZSÉGET!
Másik fél: tudod nagyon jòl hogy hazugsàg hogy a nyuszik lejÖttek mivelhogy tÖbbszàz vissza tèrÖ vevÖm van ès mèg soha sem volt panasz..azt irtad hogy kimostad ès lejÖtt a csillàm .akkor miutàn felpròbàltad hogyan lettèl csillàmporos?ezt az èrtèkelèst csak az èn besàromozàsèrt adtad,max irigysègbÖl...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1052305.dufiman (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.08.25. 17:59:36

Termékkód

150874016

igazából az üzlet megkötve de a szandál nem egyszer hanem huszonegyszer lett használva és az áru kb két hét után érkezet meg az utalástól számítva,döntse el mindenki ki akar eladni vagy venni vaterás társunktól
Másik fél: kedves jóindulatú vásárló..szinte mindenkivel közöltem hogy idő elött megindult a szülésem és egy csöppp tolerációt kértem,mert nem engedtek haza a kórházból és nem tudtam intézkedn..ami szandál állapotát illeti képeken is látszik hgy szinte új,és mint tisztességes eladó nem csapnék be senkit..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dédestapolcsány (3677) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.22. 14:14:56

Termékkód

150031734

nem értem az eladó értékelését, mert ma kaptam kézhez a pólót, és fizettem a terméket korrekt módon ....?????????tehát, ez most mi?
Másik fél: elnézést kérek mindenkitől akinek ezt irtam véletlenűl elrontottam az értékelés szövegét a többszörös értékelés gombbal..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

956111.eszenasi_v (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.18. 13:14:51

Termékkód

148011973

Az áru megérkezett,de a meghirdetett termék műbőr volt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sostaller (22) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.16. 13:32:20

Termékkód

148241206

Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel!müszaki okokból!viszont az eladó hölgy igen kedves és barátságos,türelmes eladó!elnézésedet kérem!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Leslie5ker (60) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.07.03. 21:57:55

Termékkód

147551705

Nem jött létre az adásvétel , mert azt hittem férfi trikó !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

898479.tappancs01 (51) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.03.26. 07:51:32

Termékkód

129975565

Őszintén én nem ajánlom senkinek, a Vatera szabályzatát megszegve a megnyert vételáron nem volt hajlandó átadni a terméket. "Az a helyzet, hogy én ezt az árverést elrontottam mert tegnap véletlenül írtam át 1 forintra és azt hittem hogy legalább 2 hétig menni fog.Úgyhogy ha gondolod adj negatívot mert én nem fogom odaadni 366 forintér ezt az új cipőt.De ha már így alakult akkor akciósan 1500 forintért odaadnám ezt a remek új cipőt"Azt hiszem ez nem mentség amit írt,a szabály az szabály.Sajnálom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.