bibike010 (812) 99.51% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
konyvelso (9487) (Eladó)
Semleges
2020.05.26. 21:05:23
2907857933
Postáztuk a számlát is RL27610030191873 küldeményazonosítóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konyvmarket (1042) (Eladó)
Semleges
2019.02.12. 13:10:20
2711406230
Az előreutalás 1 hónap elteltével sem érkezett be hozzánk, ezért a megrendelést töröltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konyvmarket (1042) (Eladó)
Semleges
2019.02.12. 13:09:58
2711405048
Az előreutalás 1 hónap elteltével sem érkezett be hozzánk, ezért a megrendelést töröltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konyvmarket (1042) (Eladó)
Semleges
2019.02.12. 13:09:42
2711389508
Az előreutalás 1 hónap elteltével sem érkezett be hozzánk, ezért a megrendelést töröltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zalogcsillag (250) (Eladó)
Semleges
2018.09.12. 12:56:30
2634015968
Sajnos nem jött létre az aukció
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
srcsgbs (1512) (Eladó)
Semleges
2017.08.30. 09:33:29
2502710930
A vevő a megjelölt határidőig nem rendezte a tétel árát, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a terméknél jekzett határidőig nem rendezte a tétel árát.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevonek nem felelt meg a leirasban szereplo atveteli mod, ezt nem valaszolassal jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Konyvgyorsan (34772) (Eladó)
Semleges
2013.07.01. 18:01:34
1758527984
A vevő nem utalta el a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem utalta el a vételárat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
antikvaruzlet (2911) (Eladó)
Semleges
2012.10.03. 16:39:24
1630881578
Sajnos nem találtuk meg a könyvet. A vevő korrekt, türelmes partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem találtuk meg a könyvet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
RegiJoKft (1860) (Eladó)
Semleges
2011.10.24. 20:04:51
1476125326
Remek partner, meggondolta magát. Kötünk még üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül licitált, már ez a terméke megvan.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BibliophilusAntik (690) (Eladó)
Semleges
2011.02.26. 10:07:15
1441625587
Egyéb átvételi problémák miatt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb átvételi problémák miatt!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
77kackac (3230) (Eladó)
Semleges
2011.02.03. 17:29:07
1438741264
SAJNOS AZ ÁRU ELTÖRÖTT. MAXIMÁLISAN SAJNÁLOM. ELNÉZÉSÉT KÉREM EZEK A LEMEZEK SOKKAL TÖRÉKENYEBBEK MINT A MŰANYAG LEMEZEK......ELNÉZÉST.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: POZITÍV ÉRTÉKELÉSAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
decemberegy (1486) (Eladó)
Semleges
2011.01.25. 22:22:13
1435973162
Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
decemberegy (1486) (Eladó)
Semleges
2011.01.25. 22:21:28
1435984045
Nem szívesen üzletelnék vele többé,mert okoskodó,tiszteletlen.Engem postai alkalmazottat okít ki a postai dolgokról.Természetesen ajánlott elsőbbségivel adtam fel.Sőt 10ft-ot rá szántam még LNK-ra,így nem dobták be neki,hanem mehetett be a postára.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
decemberegy (1486) (Eladó)
Semleges
2011.01.25. 22:16:47
1435520364
"Ön stilusa primitiv..még megszolitani sem tudja a t.vásárloját...Még szerncse hogy van néhány elado aki szivesen köt velem üzletet..Én ugy tudom hogy az elado van a vásárloért és nem forditva..Mondja már meg nekem ha ajánlva küldi hova kézbesiti a postás milyen könyvelésröl beszélünk.Régen igen volt értelme de most ugy bedobja a ládába mint a többit..Seeminemü kértéritést nem fizet cSAK TÉRTIVEVÉNYRE..Jobb ha ezt Ön is tudja..Én már megjártam a hadak utját a MAGYAR POSTÁVAL.."-válaszolta
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
decemberegy (1486) (Eladó)
Semleges
2011.01.25. 22:15:48
1435934892
Legszívesebben negatívot adnék,mert azt érdemelne.Kerek perec leírtam az áruknál,hogy csak 500ft alatt küldök ajánlás nélkül.Ő 1350-ért rendelt és követelte,hogy simán,elsőbbségi levélként adjam fel.Az elsőbbségiről tudni kell az gyorsat,expresszet jelent,nem könyvelt,tehát nem tudnám bizonyítani,hogy feladtam.Közöltem vele,hogy nem vállalom,mert nem így hirdettem meg. "Én meg elsöbségivel KÉREM,és az nem sima.!vitának vége!"-Volt a válasza.Írtam neki,hogy primitív a stílusa.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elkevertem a könyvet valahol, de a vevő maximálisan pozitívan állt hozzá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta, hogy miniatűr könyvre licitál. A termékleírásban valóban nem szerepelt, de a kategóriában olvasható volt. Már eladtam a következő licitálónak, mire jelezte, hogy megvenné.
De semmi harag, korrekt vaterás. Sajnálom.
Másik fél: adásvétel meghiusult az elado hibájábol.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta, hogy miniatűr könyvre licitál. A termékleírásban valóban nem szerepelt, de a kategóriában olvasható volt. Már eladtam a következő licitálónak, mire jelezte, hogy megvenné.
De semmi harag, korrekt vaterás. Sajnálom.
Másik fél: adásvétel nem jött létre az elado hibájábol.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta, hogy miniatűr könyvre licitál. A termékleírásban valóban nem szerepelt, de a kategóriában olvasható volt. Már eladtam a következő licitálónak, mire jelezte, hogy megvenné.
De semmi harag, korrekt vaterás. Sajnálom.
Másik fél: adásvételmeghiusult az elado hibájábol.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, az én hibámból hiúsult meg a tranzakció, utólag is elnézést kérek!!!
A vevőmnek POZITIV értékelés jár!!!
Másik fél: Igen igy van ezért semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Janosiszilvi (740) (Eladó)
Semleges
2008.10.21. 12:47:17
96535847
Félreértések miatt az adásvétel meghiusult.Partner korrekt volt.
Másik fél: félreértés miatt nem jött létre,ezért semleges
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel az én hibámból nem jött létre, a vevő nagyon türelmes volt. Köszönöm
Másik fél: Valoban nem jött létre az elado hibájábol.legközelebb hátha mindem rendben lesz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oldcityegy (1822) (Eladó)
Semleges
2007.10.25. 16:27:57
34616056
Közel 2 hónap igazolja türelmemet. Majd máskor üzletelünk.
Másik fél: VAN telefon is,ha emailbe nem ért el..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adásvétel nem jött létre!
Másik fél: adásvétel nem jött létre
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lo_Szerafin (383) (Eladó)
Semleges
2006.10.31. 13:43:15
13243408
A vevo nem vette eszre a "szemelyes atvetel"-t es messze lakik.
Másik fél: A nagy távolság miatt a személyes átvétel nem lehetséges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vételár kiegyenlítésének elmaradása miatt az ügylet nem jött létre, ismét feladva.
Másik fél: Én szeritem az adásvétel létre jött.A kártyanaptárak a tulajdonomban vannak.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
