totevi38 (84) 81.34% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
eszter26_v (327) (Eladó)
Semleges
2015.11.29. 11:49:56
2151513647
A Vevő sok levélvátás után mégsem utalt, mivel nem szeretek negatív értélkelést osztogatni, így egy semlegessel lezárnám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, nem fizette ki a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Semleges
2015.04.14. 15:10:56
2040768308
A vevő jelezte, hogy nagyon elfoglalt. Megértem, de a terméket most már újra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szilvia93_a (33) (Eladó)
Semleges
2015.04.13. 13:30:32
2051942768
Miután leütötte a terméket egy darabig nem jelentkezett. Végül ráírtam, a levélre válaszolt, de az általa felkínált időpontban nem utalt. Türelmesen vártam kb. egy hetet, ekkor újra írtam. Azóta se mail, se utalás nem érkezett. Nem szerettem volna "negatív" értékelést adni, mivel egyszer válaszolt. Mindenesetre elég bizonytalan vevőnek tartom a saját tapasztalataim alapján.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A Vevő nem utalta a vételárat és nem reagált az üzenetekre sem. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.AnnaesKitti (549) (Eladó)
Semleges
2013.04.06. 10:14:17
1724850938
A vevő nem jelentkezett a termékért, e-mailra nem válaszol! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagykata2_t (918) (Eladó)
Semleges
2011.11.08. 11:37:54
1447084396
Nem értem a semleges értékelést amikor a postán veszett el a ruha és a pénzt maradéktalanul visszautaltam! Tehát egy cseppet sem érzem magam hibásnak! Igazságtalannak érzem a döntésedet! Így mindenki maga döntse el ezek után, be meri-e vállalni Neked a postázást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elveszett a postánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
billencs (2643) (Eladó)
Semleges
2011.05.25. 08:19:09
1452308152
Sajnálom, hogy nem jött össze....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlást követően azonnal felvettük egymással a kapcsolatot, de utána sajnos nem jelentkezett. Nagyon sajnálom, hogy nem jelezte felém a szándékát, nem tudom mi volt a gond. Lehet csak meggondolta magát....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kollpet73 (179) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 17:41:17
1434925020
Az adás vétel kicsit komplikáltan de megtörtént. .Értékelésem után amit jan.12-én adtam megérkezett utalásod. kérlek küld el a lakcímdet emailben mert addig nem tudom postázni a terméket. Mivel már az adataid nincsenek meg.emailt már ma reggel is írtam,hogy várom a posta címedet ahova küldhetem a terméket.kérlek legközelebb azért jelezd az eladó felé ha mégis fizetsz,mert ebből pont ilyen bonyodalmak adodhatnak. VÁROM A LAKCÍMEDET.ÉS MÁR KÜLDÖM IS A CSOMIT.KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
847811.purgatorium (404) (Eladó)
Semleges
2010.11.25. 23:05:40
181893335
Nagyon sokat vártam rá, nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
