GNagyBea (178) 96.84% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
-klaszka- (200) (Eladó)
Semleges
2012.08.15. 22:57:56
1620061412
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
preatore (3603) (Eladó)
Semleges
2012.02.04. 18:08:35
1542449018
A vevő nem szerette volna fizetni az 500ft/db postát.Ez esetben a termék ára postával együtt 1500ft lett volna ha 1-nél több darabot vesz.Ezt a rendelését töröltem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
preatore (3603) (Eladó)
Semleges
2012.02.04. 18:08:20
1538274404
A vevő nem szerette volna fizetni az 500ft/db postát.Ez esetben a termék ára postával együtt 1500ft lett volna ha 1-nél több darabot vesz.Ezt a rendelését töröltem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek. A méretproblémát előre megbeszéltük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret miatt hiusult meg a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gaspoltshofen (253) (Eladó)
Semleges
2011.11.01. 14:04:37
1479666550
A termék lejárata után 3 nap múlva írta, hogy mivel semillyen tájékoztatást nem kapott, hogy hogyan tudná kiegyenlíteni a vételárat (mail hozzám nem érkezett ezzel kapcsolatban), és már csak későn kapná meg a terméket, a VEVŐ jogaira való hivatkozással el kíván állni a vásárlástól. Sokáig gondolkodtam, hogy milyen értékeslét adjak, eddig senkivel semmilyen problémám nem volt, és másnak sem velem. Sajnálom, de nem érdemelsz mást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Részletesen a szöveges értékelésbenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gaspoltshofen (253) (Eladó)
Semleges
2011.11.01. 14:03:19
1479225044
Ez volt az a termék, aminek a lejáratát vártuk egy már megnyerthez, lejárata után 3 nap múlva írta, hogy mivel semillyen tájékoztatást nem kapott, hogy hogyan tudná kiegyenlíteni a vételárat (mail hozzám nem érkezett ezzel kapcsolatban), és már csak későn kapná meg a terméket, a VEVŐ jogaira való hivatkozással el kíván állni a vásárlástól. Eddig senkivel semmilyen problémám nem volt, és másnak sem velem. Sajnálom, de nem érdemelsz mást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Részletesen a szöveges értékelésbenAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mazsola324 (107) (Eladó)
Semleges
2011.10.07. 10:00:25
1484684327
korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
greatdog (148) (Eladó)
Semleges
2011.08.22. 08:54:23
1468981309
A termék szállítási ideje munkanapban volt megadva,de a vásárló elnézte ezért a ruha nem érkezett volna meg a kívánt időre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló figyemetlensége miatt az adásvétel nem történt meg!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt Vásárló, zárást követően jelezte, hogy el szeretne állni a vásárlástól (megváltozott méretei miatt). Indokai számomra teljesen elfogadhatóak voltak, így természetesen eltekintettem az áru átvételétől. További sikeres vaterázást kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Leütést követően jelezte vásárlástól való elállási szándékát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remek partner,csak ajánlani tudom+++
Másik fél: Kellemes ünnepeket:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A saját hibámból nem jött létre az aukció, így jogos a negatív.
Másik fél: én sajnálom a legjobban...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Roppantul sajnalom, hogy egy honap kellett hozza, mig kiderult hogy nem lenne jo a meret. Na sebaj, talan legkozelebb. Azert a semleges mert nem enged a rendszer elado reszrol pozitivolni, ha nem jon letre az adas-vetel.
Másik fél: elnézést:-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves (hangú), rugalmas és kreatív partner!:-)
Másik fél: ;-) köszönöm :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
seftesgyerek (21) (Vevő)
Semleges
2008.12.04. 18:47:21
103048266
Valóban nem jött létre az üzlet,de az eladó korrek módon állt hozzá,mint eladó pozitív,viszont itt az eladást pontozzuk,ezért semlegesnek minősítem az üzletet.
Másik fél: Visszavásároltam a valóban rossz terméket, sajnálom, hogy így sikerült...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
