Bomimano (94) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ruhadivat13 (2567) (Eladó)
Semleges
2017.06.11. 15:04:39
2478530147
Kedves, megbízható Partner. Sok szeretettel ajánlom!Sajnos a terméket duplán hirdettem meg, az én hibámból nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a terméket duplán hirdettem meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boldogbekeidok (957) (Eladó)
Semleges
2015.02.27. 17:51:32
2033539457
++++++++++++++++++Pozitív az értékelésem, sajnos a rendszer nekem csak ezt engedi bejelölni meg nem történt tranzakcióknál. Nagyon kedves vaterás, szívből ajánlom, oldalamra szeretettel visszavárom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb. Üdv vendeg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
318730.Amber50_v (330) (Eladó)
Semleges
2009.09.11. 22:33:41
151600746
félreértés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem ezt a típust szerette volna a vevő, a mamája liciált, meglepetést szeretett volnaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KissAttilaTamás (46) (Eladó)
Semleges
2009.08.19. 20:02:56
151491997
A termék valószínűleg a párnapos kocsiban tartás miatt/alatt megsérült. Szimpatikus vevők, sajnáltuk mindannyian, hogy így ért végett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
domelandris_t (346) (Eladó)
Semleges
2008.11.06. 18:27:02
101917008
Minden rendben volt, előre megbeszéltük, hogy a vevő azzal a feltétellel üti le a terméket, hogy megnézi és csak akkor viszi el, ha mindenben megfelelő. Abszolút korrekt partner, de sikertelen üzletnél sajnos nem lehet pozitívat adni.
Másik fél: Minden rendben volt, előre megbeszéltük, hogy azzal a feltétellel ütöm le a terméket, hogy megnézhetem és csak akkor viszem el, ha egyezik az elképzelésemmel. Az eladóról csak jót tudok mondani, korrekt és kedves partner. Sajnos sikertelen üzletnél nem lehet pozitívat adni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
