SzMargit (2202) 99.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2198 | 3592 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2204 | 3598 adásvétel |
| Az eladóként kapott 32 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
MiniToys (4554) (Eladó)
Semleges
2021.09.17. 08:48:28
3070499153
A termék elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék elfogyott.tzzolee (1174) (Eladó)
Semleges
2015.04.02. 19:00:26
2042695565
A vevő nem érdeklődött leütés előtt a termék elérhetőségével kapcsolatban, leütéskor már sajnos nem tudtuk beszerezni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem érdeklődött leütés előtt a termék elérhetőségével kapcsolatban, leütéskor már sajnos nem tudtuk beszerezni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
letsgo200 (106) (Eladó)
Semleges
2014.04.01. 17:13:40
1867443872
A terméklapon feltüntettem, hogy csak mpl postacsomagként tudom feladni a cípőt. A vevő elöször írta, hogy oké, utalja a pénzt, utána kb 10 percre rá írta, hogy ő ennyit nem fizet a postáért, és kijelentette hogy ennek csak a töredékét fizeti, én ezt nem fogadtam el ,utána rá akart beszélni más alternatívára de ezek után én ebbe nem mentem bele, Így az adásvétel nem jött létre. Negatívat azért nem adok, mert lehet hogy figyelmetlenségből nem vette észre a posta díját...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: soknak tartotta a postátA vevő félreértette a szállítási feltételeket,ezért nem jött létre az adásvétel,de korrekt módon,időben elállt az üzlettől.A hozzáállása mindenképpen POZITÍV!Remélem máskor sikeres üzletet köthetünk.Köszönettel:Syl
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő félreértette a szállítási feltételeket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kívánok olyanokat írni mint amiket rólam írt a vevő, mert az nem az én stílusom és szerintem az ilyen hozzáállás nem visz előre. Akit érdekel és megkérdezi annak szívesen elmesélem az én szemszögemből is az eseményeket.
Másik fél: Akit érdekel, nyugodtan olvassa végig az aukciós oldalon a levelezésünket, amiben lefixáltuk teljesen az adásvételt, majd döntse el, kinek van igaza.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
