les011_v (216) 99.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 215 | 238 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 235 | 258 adásvétel |
| Az eladóként kapott 105 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvételt, kommunikáció hiányában visszamondtam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt a rendelt színben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék elfogyott az eladó korrekt ajanlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Client:29814459 (1118) (Eladó)
Semleges
2017.01.24. 20:11:22
2408299478
Többszöri megbeszélés után sem tudtuk a személyes átvételt lebonyolítani, sajnálom ne nem tudok tovább várni !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Többszöri megbeszélés után sem tudtuk a személyes átvételt lebonyolítani, sajnálom ne nem tudok tovább várni !!!Nightfallzone (781) (Vevő)
Semleges
2016.10.28. 14:40:21
2343752501
Sok időbe telt, de megkaptam a vásárolt terméket, ami hibátlan volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem szeretnék elsőnek negatívot adni de azt tenném 1 hónapot vártam a ruhára mire ideért leveleimre alig válaszolt viszont a ruha szép.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maritarita84 (286) (Vevő)
Semleges
2016.05.13. 13:50:41
2232890282
Köszönöm ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1hufbolt (1254) (Eladó)
Semleges
2016.04.19. 13:32:34
2217685658
Rendkivul sajnalom, en egy honapot vartam, de nem erkezett utalas.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékek tökéletesek, csak elég sokat kellett várni rájuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gsmdetty24 (107) (Eladó)
Semleges
2016.04.08. 07:41:17
2230792958
Lehetetlen a vásárlót elérni számomra!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lehetetlen elérni!Két hetet vártam a termékre, amit elméletileg pár napon belül meg kellett volna kapnom. Ez nem lett volna baj, ha kaptam volna bármilyen információt arról, hogy miért késik a postázás. 12 napig nem kaptam választ sem e-mail-es, sem sms-es érdeklődésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9475948.Roland123 (3) (Vevő)
Semleges
2015.01.10. 12:38:43
2021475707
Az eladó nagyon korrekt volt a termék nem ugyan olyan mint a képen és a szállítással is voltak fennakadások.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tok amit kaptam több helyen törött/hajtogatott volt. lehet hogy ez a posta hibája, nem tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
...................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárló nem kérdezett a termékkel kapcsolatban és csak utólag tisztáztuk a félreértést. Annak ellenére, hogy nem történt vásárlás, korrekt volt.
Velem is előfordult, nincs evvel semmi probléma.
Másik fél: Az eladó nagyon kedves és türelmes.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laura50_a (981) (Eladó)
Semleges
2009.12.06. 23:31:48
156031955
Semmi gond, az ember sokszor nem teheti azt amit szeretne.
Másik fél: Nagyon türelmes, kedves eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
namiafutty (142) (Eladó)
Semleges
2009.12.04. 10:34:17
157053997
Az adás-vétel nem jött létre.
Másik fél: az eladó korrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2009.02.06. 09:59:19
116371151
Megkérem, ha már lovagiasan NEM NEGATÍVRA értékeltük a 1,5 hónapos passzivítását ( értesítéseket követően még jelentkeznie sem sikerült az érvényesen licitált áruért ) , legyen úriember és az Önhöz való hozzáállásért pozitív nem megtörténtként értékelje vissza az ügyletet. Mi ellenben Önnel, maradéktalanul helyt tudunk állni az internetes adásvételben vállalt kötelezettségeinknek, de a tranzakció a közreműködése nélkül nem valósulhatott meg: Vaterás üdvözlettel: Vallserrano
Másik fél: elnézést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
