DarabanTJ11 (1749) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1752 | 39810 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1775 | 39846 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2643 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem tudom felvenni a kapcsolatot vele DarabanTJ11.
Másik fél: Úgy nehéz a kapcsolatot felvenni, ha meg sem próbálja. Önön kivül mindenki más megtalált.
Sajnos a borítékot (a karton merevítés ellenére) félbehajtották a postai kiszállítás során így a bankjegy rosszabb állapotban érkezett meg hozzám, mint ahogy azt megvásároltam.
Másik fél: Úgy gondolom a vevő mindent leírt az értékelésében. A bankjegyet a lehető legbiztonságosabb módon csomagoltam be. Átvételkor egy jegyzőkönyv felvétele a kézbesítővel mindenképp indokolt lett volna. Szándékos rongálás, károkozás ellen sajnos nincs ellenszer. Ebben az esetben a Posta érdemelt volna negatív értékelést.
Sajnos a borítékot (a karton merevítés ellenére) félbehajtották a postai kiszállítás során így a bankjegy rosszabb állapotban érkezett meg hozzám, mint ahogy azt megvásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mecanicu_a (125) (Vevő)
Semleges
2019.06.02. 07:07:44
2764837070
Az eladó meg értette, hogy ezt miért nem veszem meg.Rendes vateras.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jamaipatak (183) (Vevő)
Semleges
2019.04.24. 13:08:52
2744591636
Minden rendben a vásárlás létrejött!Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az utóbbi időben sokat voltam távol és többször beteg, ezért nem tudtam foglalkozni az adásvétellel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabitucsok (85) (Vevő)
Semleges
2016.06.02. 21:29:29
2237680466
A bankjegy sérült, a partner szerint a fotókon látható volt; ezt én "néztem be".
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedet vagyok az eladoval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedet vagyok az eladoval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnaljuk, az On cime, 194.149.13.164, a dnsbl-1.uceprotect.net feketelistan szerepel (in reply to RCPT TO command) vajon mit tettem????? Meg szerettem volna neki írni, hogy megérkezett ! :-) Kicsit barátságtalan a hölgy, de biztosan így boldog! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dragonheart57_a (365) (Vevő)
Semleges
2012.07.19. 21:08:40
1594521647
Az érmék állítólag postázva lettek, de s postától értesítés nem jött. Állítólag visszamentek a feladóhoz. Most az közölte, menjek Monorra átvenni, de a pénzem (6 hete átutaltam közel 11zer ft-ot!) nem utalja vissza. Igen kedves hangú leveleket ír, mint a többi értékeléseiben is olvasható. csak azért nem negatív, mert megfenyegetett bosszú-negatívval.Én kifizettem másfél hónapja közel 11ezer ft-ot, és azóta sem kaptam semmit!....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
GileraRC50 (83) (Vevő)
Semleges
2012.02.16. 08:01:28
1530908540
Sem a kapcsolatot sem a tranzakciót követően nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem jelentkezett!!!!
Másik fél: A "vevő" sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1078154.ARHIVUM_a (156) (Vevő)
Semleges
2011.05.24. 19:48:52
1457593483
Sajnos a képek alapján jobb állapotú darabra számítottam.Az eladó nagyon megértő és korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokáig kellet várnom a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás vétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kalasnyikov88 (464) (Vevő)
Semleges
2010.08.28. 21:49:17
177455870
Sajnos az adás - vétel nem jött létre. Megértő, segítőkész vaterás!!! Mindenkinek AJÁNLOM ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem közölte a bankszámlát hova utaljak.
Másik fél: A "vevő meg sem kísérelte a kapcsolat felvételt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nyertem az eladótól 2 érmét, összesen 11 forintért. Írtam levelet, amelyben leszögeztem, hogy az
érméket sima levélben szeretném megkapni. Az eladó ragaszkodott az ajánlott levélhez. Én
felajánlottam, hogy előre megadom a pozitív értékeléseket és vállalom a felelősséget... ajánlatom
hatására letiltott. Nekem abszolút nem érné meg, hogy kifizessek 300 forintot azért, hogy megkapjak
egy 11 forintos tételt! Nem vesztettem azzal sokat, hogy nem licitálhatok a termékeire...
Másik fél: A termék leírásában egyértelműen szerepel kiemelten a postázás feltétele.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsetongaleria (418) (Vevő)
Semleges
2009.03.16. 08:45:11
126026304
Mivel az eladó, -a csekély vételár ellenére is- mereven ragaszkodik az ajánlott küldeményként
történő postázáshoz, az üzletett kénytelen vagyok egy semleges értékeléssel lezárni.
Másik fél: A termék leírásában egyértelműen szerepelt, hogy "postázás kizárólag ajánlott küldeményben lehetséges". Feltételeimet ennél konkrétebban megfogalmazni nem tudom. Számomra fontos, hogy atermék eljusson a vásárlóhoz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
846786.Jooker89 (99) (Vevő)
Semleges
2009.03.08. 10:46:06
116540953
nem történt semmi.
Másik fél: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett, majd több mint másfél hónap elteltével leküzdhetetlen vágyat érzett, hogy semleges értékelést adjon kapcsolatfelvétel helyett. (két darab 1 forintos tételről volt szó)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
846786.Jooker89 (99) (Vevő)
Semleges
2009.03.08. 10:45:10
116543677
Nem történt semmi.
Másik fél: A vevő többszöri megkeresés után sem jelentkezett, majd több mint másfél hónap elteltével leküzdhetetlen végyat érzet, hogy semleges értékelést adjon kapcsolatfelvétel helyett. (két darab 1 forintos érméről volt szó)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsetongaleria (418) (Vevő)
Semleges
2009.02.24. 18:17:37
122699249
Mivel az eladó, -a csekély vételár ellenére is- mereven ragaszkodik az ajánlott küldeményként történő postázáshoz, az üzletett kénytelen vagyok egy semleges értékeléssel lezárni.
Másik fél: A termék leírásában egyértelműen szerepel "postázás kizárólag ajánlott küldeményben lehetséges" Ennél konkrétabban feltételeimet megfogalmazni nem tudom. Számomra fontos, hogy az eladott termék megérkezzen a vásárlóhoz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet az eladó hibáján kívül nem jött létre.
Másik fél: Nagyon korrekt partner. Sajnos ez most nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
