bicomix (81) 98.8%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az áru nem volt a megnevezett helyén amely nem az eladónál hanem egy 3. személynél volt, de ha meghírdetek valamit, bárkinél is legyen az, addig foglalkoznom kell vele míg az adásvétel létre nem jön- szerintem. Megkeresésekre (több) nem reagál az eladó. Arról pedig szó sem volt, hogy a termék hiányos. Az adásvétel megtörtént, a termék meglévő része megfelel a hírdetése tartalmának, de én biztosan nem veszek tőle semmit többé. Legszívesebben negatívot adnék, de csak szánalomból nem teszem.
Másik fél: Bocsi de nem én voltam az eladó, és csak a barátom kérésére tettem fel, az ő általa biztosított adatokat, ígérem soha nem teszek ilyen szívességet, mert sajnos kellemetlenség lehet belőle. Köszi a bizalmadat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a futárcég hibázott.A vevő maximálisan korrekt volt pozitívat adnék ha a rendszer engedné!!!
Másik fél: Köszönöm a bizalmat, sajnos rajtunk kívüli okok miatt hiúsult meg az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
