kissbandi73 (117) 99.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 118 | 396 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 126 | 404 adásvétel |
| Az eladóként kapott 132 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden OK! csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem nézte meg a számláját, amelyre 2 napon belül elutaltam a pénzt. Kapcsolatfelvétel nélkül adta a semleges értékelést. Viszont amikor kiderült, rögtön elnézést kért és visszautalta az öszeget. A történtektől függetlenül korrektnek tartom - előfordulnak néha hibák...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eperella117 (156) (Vevő)
Semleges
2015.11.05. 11:38:23
2140555757
Az adás vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3560116.Diosz120 (58) (Vevő)
Semleges
2015.04.20. 18:46:04
2064869474
Selyem szoknyának hirdette az eladó a nejlon összetételű szoknyát. Nem erre licitáltam, csak utólag derült ki, hogy a selyem szoknya nem selyemből van, ezért nem vásároltam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8574070.Client:37078256 (0) (Vevő)
Semleges
2014.11.14. 19:13:30
1998396299
Megegyezés hiányában nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
barbara0501_2009 (393) (Vevő)
Semleges
2014.10.30. 18:56:31
1983667634
Az egyik pulóveren találtam egy foltot, ami mosás után sem tűnt el!Erről szóltam az eladónak, küldtem képet is, de hosszas várakozás után csak annyi választ kaptam, hogy mit vártam, hiszen 500 Ft-ért vettem!Elhiszem, hogy külföldről érkeznek az áruk és nem mossa ki őket (én úgyis kimostam volna),de beleírhatta volna a leírásba a hibát!Nem tartom azt sem korrektnek, hogy csak azért ne reklamáljak, mert viszonylag jó áron jutottam hozzá a csomaghoz!Részemről a jóindulat meg volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtuk megoldani a személyes átvételt, postán pedig nem kértem a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
