vercsi3 (332) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 332 | 691 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 333 | 692 adásvétel |
| Az eladóként kapott 24 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szilvk12010 (192) (Vevő)
Semleges
2011.02.17. 15:08:42
1436691188
Fennakadások voltak
Másik fél: Fennakadások voltak?????????? Ezt komolyan gondolod?! Igen a részedről volt fennakadás, nem tudtad értelmezni, mit jelent, hogy az eladó a fizetésnél átutalást kér, nem pedig utalványt. A kettő nem ugyan az, alkudoztál, belementem és miután leütötted az eredeti minimálárnál alacsonyabb áron, közlöd, hogy csak így vagy hajlandó fizetni, jeleztem, hogy sajnos nem tudom elfogadni, amit a sokadik levélváltásra sem tudtál megérteni. Ne haragudj, de egy meg nem kötött üzletért szerettem volna feleslegesen jutalékot fizetni a Teszvesz-nek, ezért kaptál jogosan semleges értékelést, amit bosszúból visszaadtál.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
