69361.warl (85) 93.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nem jött össze az üzlet mert gyorsabb lebonyolításra számítottam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jelntkezett többszöri megkeresésemre sem !
Másik fél: Ez kölcsönös volt..............
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BestSeller3_a (73) (Vevő)
Semleges
2008.07.19. 10:37:18
72604931
Sajnos az áru a postán megsérült. A partner segítőkész, csak ajánlani tudom.
Másik fél: .......................................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rajta kívül álló okokból még nem jött létre a tranzakció. De az igyekezete példás. szerintem pozitív lesz a végeredmény.
Másik fél: .........................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
preinergabor (23) (Vevő)
Semleges
2008.01.06. 14:44:59
44994898
A tranzakció a posta hibájából még nem jött létre.
Másik fél: Posta
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A véleményem Róla POZITÍV , a terméket , amit Neki árultam hibás volt .
Másik fél: -
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elküldöd akkor a szondát ? utánvétellel!!
Másik fél: -----------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A srácról pozítív vélemény, elég korrekrt, de meggondoltuk magunkat és így nem történt adás-vétel.
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
245685.Boticselli (4908) (Eladó)
Semleges
2007.04.16. 06:41:35
20188971
Korrekt partner
Másik fél: korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt, csak mikor önhibámon kívül nemtudtam pár napig internet közelébe jutni, kvázi fenyegető levelek fogadtak, hogy bejelentést tesz amennyiben nem válaszolok a termék átvételével kapcsolatos kérdéseire. ezt leszámítva, meg vagyok elégedve.
Másik fél: Persze hogy ilyen bejelentést teszek amiko vannak akik sportot űznke abból ,hogy megrendelteteik majd vissazmondják az adásvételt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
30618.clandestino_a (94) (Vevő)
Semleges
2006.05.24. 08:24:29
8275309
az árúval kapcsolatban átverték szegényt, de belátta, és nem rajta múlt! Amúgy ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
309089.SkyNet_Hungary (328) (Eladó)
Semleges
2006.05.10. 08:56:04
7962060
Szimpatikus, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Szimpatikus, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szerintem a kártya hibás,szerinte nem.Visszaküldtem a terméket ő visszautalta a pénzt(ezért semleges az értékelésem),de valamilyen egy hetes határidőről írt az egyik levélben.Nekem úgy tünt, ha nincs meg ez a lehetőségem,hogy értékelést készítsek róla oda a pénzem.Az is lehet,hogy tévedek,de nekem mindenesetre nem volt megnyugtató amikor egy másik levélben arról írt,hogy ő nem egy bolt,ő nem tud garabciát vállalni.Röviden ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
138549.klaratamasi (241) (Eladó)
Semleges
2006.01.20. 16:33:24
5132944
sürgős volt a vevőnek nem tudta megvárni de korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem várt a vevőAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
