hanamari (980) 99.9% felhasználó összefoglaló oldala

99.9% pozitív visszajelzés
(980 Felhasználó adta)
99.9% pozitív visszajelzés
(980 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 980 1383 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 987 1390 adásvétel
Az eladóként kapott 466 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.03.17.
Utolsó belépés: 2026.05.28. 16:38
Teljes jogú felhasználó!
14 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

berghold (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.05.05. 08:32:10

Termékkód

1878736100

A dzseki anyagának belső vízhatlan rétege lekopott emiatt a kívülről is foltosnak látszik :(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Quspis (103) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.01.09. 19:23:37

Termékkód

1843050548

Az adás-vétel egy félreértés miatt nem jött létre. Mint utólag kiderült, nem olyan kabát szerepelt az aukcióban, amilyet kerestem. Az eladó nagyon készséges, kommunikatív. Csak ajánlani tudom! Remélem, legközelebb nagyobb szerencsénk lesz!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Barbika25_a (253) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.09. 17:46:47

Termékkód

1332541250

Nem jött létre a vétel....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ancsa-a16 (361) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.12. 16:48:56

Termékkód

1437712193

Sajnos a poló nem felelt meg a leirtaknak de az eladó ,megbeszélés után visszautalta a termék árat!!!Naggyon korrekt volt!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vellington1 (131) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.09. 12:28:37

Termékkód

1033051251

sajna kicsi lett az ing.az aukcióban m-es méretre hirdetted meg!a blúzban 36-os van.de nem gond!erre nem tudok pozitívat adni!bocsi.
Másik fél: Elnézésedet kérem,hogy kicsi lett az ing,a leírásban írtam,hogy S-M-esre ajánlom,kár,hogy nem kértél méreteket.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Martina931 (1028) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.05.13. 17:33:34

Termékkód

608161558

Én biztos hogy feladtam miért küldenék üres dobozt?!Sajnos a vevő simán kérte saját felelősségre.Én is sajnálom hogy nem derült ki az igazság.
Másik fél: Miért is kaptam semleges értékelést?Átutaltam az összeget Te megkaptad!Károsult én vagyok és még semlegest is kapok.....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.