hanamari (980) 99.9%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 980 | 1383 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 987 | 1390 adásvétel |
| Az eladóként kapott 466 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A dzseki anyagának belső vízhatlan rétege lekopott emiatt a kívülről is foltosnak látszik :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel egy félreértés miatt nem jött létre. Mint utólag kiderült, nem olyan kabát szerepelt az aukcióban, amilyet kerestem. Az eladó nagyon készséges, kommunikatív. Csak ajánlani tudom! Remélem, legközelebb nagyobb szerencsénk lesz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Barbika25_a (253) (Vevő)
Semleges
2011.03.09. 17:46:47
1332541250
Nem jött létre a vétel....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancsa-a16 (361) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 16:48:56
1437712193
Sajnos a poló nem felelt meg a leirtaknak de az eladó ,megbeszélés után visszautalta a termék árat!!!Naggyon korrekt volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vellington1 (131) (Vevő)
Semleges
2010.06.09. 12:28:37
1033051251
sajna kicsi lett az ing.az aukcióban m-es méretre hirdetted meg!a blúzban 36-os van.de nem gond!erre nem tudok pozitívat adni!bocsi.
Másik fél: Elnézésedet kérem,hogy kicsi lett az ing,a leírásban írtam,hogy S-M-esre ajánlom,kár,hogy nem kértél méreteket.
Martina931 (1028) (Eladó)
Semleges
2009.05.13. 17:33:34
608161558
Én biztos hogy feladtam miért küldenék üres dobozt?!Sajnos a vevő simán kérte saját felelősségre.Én is sajnálom hogy nem derült ki az igazság.
Másik fél: Miért is kaptam semleges értékelést?Átutaltam az összeget Te megkaptad!Károsult én vagyok és még semlegest is kapok.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
