meliblum (172) 98.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 174 | 222 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 180 | 229 adásvétel |
| Az eladóként kapott 135 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
megbízható,türelem rózsát terem :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos tényleg így történt és nagyon megértő volt az eladó, köszönet érte!! Feltétlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szakadt volt az árú,ami később derült ki.
Másik fél: Azért egy e-mailt igazán elvártam volna, hogy eláll az adásvételtől, ez így elég inkorrekt volt. A pólót akár még én is megcsináltattam volna, ha kéri, nem volt szó nagy hibáról.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert az utolsó két levelemre már egyáltalán nem reagált!A termék árát nem rendezte.
Másik fél: Valóban, a termék árát nem rendeztem, az eladó valótlant állított az aukcióról - az átvétel módjánál megjelölte a személyest, majd mikor végül megnyertem a licitet, akkor közölte, hogy márpedig egy százforintos eladásért neki nem éri meg személyesen találkozni. Nekem nem ért meg a postaköltséggel együtt 400 forintot egy használt trikó. Legközelebb illene feltüntetni, hogy személyes átvétel csak bizonyos összeg fölött lehetséges. A levelekre pedig valóban nem válaszoltam, jelenleg nincs internetem, így vaterázok amikor tudok. Az eladót nem ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
