meliblum (172) 98.86% felhasználó összefoglaló oldala

98.86% pozitív visszajelzés
(174 Felhasználó adta)
98.86% pozitív visszajelzés
(174 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 174 222 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 3 adásvétel
0 0 180 229 adásvétel
Az eladóként kapott 135 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.08.03.
Utolsó belépés: 2015.01.06. 18:23
Inaktív!
3 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

crazyheny (96) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 10:46:59

Termékkód

1707480245

megbízható,türelem rózsát terem :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bekipada (34) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.19. 06:28:45

Termékkód

1712324477

Sajnos tényleg így történt és nagyon megértő volt az eladó, köszönet érte!! Feltétlenül ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

purple555 (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.12. 22:45:19

Termékkód

1458494247

Szakadt volt az árú,ami később derült ki.
Másik fél: Azért egy e-mailt igazán elvártam volna, hogy eláll az adásvételtől, ez így elég inkorrekt volt. A pólót akár még én is megcsináltattam volna, ha kéri, nem volt szó nagy hibáról.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zitesz (3085) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.10. 14:41:40

Termékkód

1446050187

Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert az utolsó két levelemre már egyáltalán nem reagált!A termék árát nem rendezte.
Másik fél: Valóban, a termék árát nem rendeztem, az eladó valótlant állított az aukcióról - az átvétel módjánál megjelölte a személyest, majd mikor végül megnyertem a licitet, akkor közölte, hogy márpedig egy százforintos eladásért neki nem éri meg személyesen találkozni. Nekem nem ért meg a postaköltséggel együtt 400 forintot egy használt trikó. Legközelebb illene feltüntetni, hogy személyes átvétel csak bizonyos összeg fölött lehetséges. A levelekre pedig valóban nem válaszoltam, jelenleg nincs internetem, így vaterázok amikor tudok. Az eladót nem ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.