695440.redangel66 (1513) 98.59% felhasználó összefoglaló oldala

98.59% pozitív visszajelzés
(1535 Felhasználó adta)
98.59% pozitív visszajelzés
(1535 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1535 6239 adásvétel
Semleges: 60 adásvétel
Negatív: 0 0 22 34 adásvétel
0 0 1602 6333 adásvétel
Az eladóként kapott 411 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.08.04.
Utolsó belépés: 2011.08.05. 21:38
Inaktív!
41 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:17:04

Termékkód

1466298125

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:16:44

Termékkód

1465889287

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:16:24

Termékkód

1465889095

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:16:08

Termékkód

1465888084

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:15:44

Termékkód

1465886963

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:15:27

Termékkód

1465886456

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Regi8128 (307) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 21:15:10

Termékkód

1465880389

Nem volt túl kommunikatív a partner.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

edidorci (354) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.23. 08:58:34

Termékkód

1457495715

Látatlanba adja a negatívat,köszi! Egyáltalán nem tájékozódott,hogy a másik féllel mi történt! Nem ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

budpaestjudit (63) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.09. 10:55:57

Termékkód

1442342168

Sajnálom hogy így alakult

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

HoneyDream (10) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.01. 18:09:00

Termékkód

1465680812

A vásárlás végül nem történt meg, ennek ellenére semmi baj nem volt a kommunikációval.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

armosnerozika (603) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.09.01. 15:53:33

Termékkód

1465199717

A 07.25.-én 11 ft-ért megnyert terméket a mai napig (09.01.) többszöri ígéret és levelezgetés ellenére sem fizette ki.Sajnálom nekem erre nincs időm és energiám.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

arapara (2016) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.25. 12:28:04

Termékkód

1464011453

Felfüggesztés miatt nem kérte a felsőt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő elállt a vásárlástól
Felhasználó

katalin69 (1229) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.08.22. 11:19:18

Termékkód

1468246086

Sajnos az adásvétel nem jött össze, a vevő mégsem kérte a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő 2 hét után elállt a vásárlási szándékától.
Felhasználó

Szonja35 (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.22. 17:34:15

Termékkód

1456496490

AZ ELADÓVAL TELJESEN ELÉGEDETT VAGYOK,KAPCSOLATTARTÓ,RÉSZLETES FELVILÁGOSÍTÁST ADOTT A FELMERÜLŐ PROBLÉMA MIATT.AZ ADÁS-VÉTEL NEM JÖTT LÉTRE,MERT A MEGTETSZETT ÁRU ÉRTÉKE NEM ÉRTE EL AZ ÁLTALA KISZABOTT ÖSSZEGET,AMIT NAGYON SAJNÁLOK.
Másik fél: Sajnálom, hogy elkerülte a figyelmét lcitálás előtt, a tájékoztatóm, ami olvasható a termékleírásban és az infomban. Ezeket nem véletlenül írják az eladók!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Eli619 (68) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.13. 10:01:49

Termékkód

1447050565

.................
Másik fél: Bátran kiírhatta volna, hogy az ÖN HIBÁJÁBÓL HIÚSULT MEG A TRANZAKCIÓ! Voltak megbeszélt átvételi időpontok, amiket nem mondott le és el sem jött. Utána próbáltam egyeztetni, de válasz nélkül maradtak a leveleim. Tisztelje meg azzal az eladókat, ha már Önt a vevőt megkeresik (pedig ez a vevő feladata leütés után!!) hogy nem nézi levegőnek őket!--------------------

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Syandra (318) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.27. 20:10:37

Termékkód

1446885941

A terméket egy barátnőm vette az én nevemben. Sajnos az eladó nem volt túl segítőkész, sem együttműködő. A termékre sokat kellett várni, és az eladó tájékoztatást sem adott, hogy kb mikorra várhatja a csomagot. A felső, amit vett jó állapotú, és tetszett neki.
Másik fél: Szégyeld magadat,mélységesen!Mindenben együtt működtem,én kerestelek,pedig ez a vevő feladata,pláne,hogy tőlem vásárlói értesítőt kaptál!Miután a barátnőddel kerültem kapcsolatba,akkor is válaszoltam minden kérdésére,arra pedig, hogy egy sima levél mikor ér a címzetthez,talán senki nem tudna válaszolni!!Ha sokat kellett várni,akkor talán nem kellett volna a postán spórolni,sosem adok fel simán,DE ITT EZ VOLT A KÉRÉS!:-( Talán reklamálj a postán legközelebb!!!Én viszont nem ajánlak senkinek, mert a valóságot elferdítetted, ez pedig nem korrekt!-----------------------------

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szilke30 (39) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.27. 11:54:19

Termékkód

1437042998

................
Másik fél: Az a minimum lett volna, ha elismeri a hibáját. Hiába jeleztem neki, hogy nem tudom teljesíteni a kérését, őt ez egyáltalán nem érdekelte. Az átvétel feltételeit látta a termékleírásban, infomban és a vásárlói értesítőben. Őt ez nem érdekelte. Azt nem értem, az ilyen miért licitál, azt gondolja, hogy az eladók viccből írják le ezeket az információkat??? Nem ajánlom a vevőt!------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szilke30 (39) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.27. 09:05:51

Termékkód

1434721070

..............
Másik fél: Az a minimum lett volna, ha elismeri a hibáját. Hiába jeleztem neki, hogy nem tudom teljesíteni a kérését, őt ez egyáltalán nem érdekelte. Az átvétel feltételeit látta a termékleírásban, infomban és a vásárlói értesítőben. Őt ez nem érdekelte. Azt nem értem, az ilyen miért licitál, azt gondolja, hogy az eladók viccből írják le ezeket az információkat??? Nem ajánlom a vevőt!------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nagytimiandi (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.26. 19:20:19

Termékkód

1443208766

Miattam nem történt meg az átvétel. Elnézést!
Másik fél: Ismét egy megbízhatatlan, össze-vissza licitálgató! Nagyon jó lenne, ha kiszűrhetőek lennének és nem szórakoznának az eladók türelmével! Senkinek nem ajánlom!!!---------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Audry13_v (223) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.03.19. 10:56:26

Termékkód

163663659

A vevő állítása szerint nem érkezett meg a postán feladott felső.
Másik fél: Gratulálok, 1 év után felébredt???:-(( A személyes átvétel miatta meghiúsult, annak ellenére, hogy eredetileg választható volt. Utána állítása szerint feladta, ami nem volt bizonyítható.-----

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Költözés miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

19170152.LordOfTheLord (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.11. 09:24:46

Termékkód

1442341105

Téves licitálás történt
Másik fél: Javítanám, nem téves, hanem meggondolatlan volt, valamint az értetlenkedésével nem kevés bosszúságot okozott. Kezdő vaterázó, de figyelmetlen és a megbeszéltekhez nem tartja magát!-------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

marti216 (138) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.06. 20:12:43

Termékkód

1434852072

Sajnos mivel nem jött létre az adásvétel így nem lehet pozitív!Az én hibámból történt mert eltűnt a ruha nem találom sehol!Azonnal értesítettem a vevőt aki elég rosszindulatúan reagált!A ruha 1ft-ba került volna mint sok más amit megvett tőlem!!!Szóval nem nagyon értettem a rossz megjegyzéseit!Hozzá teszem hogy én is eléget vártam szó nélkül az utalására mire elküldte a pénzt!Ezeket után még akaratoskodott elég sokat!Pedig szóltam neki időben hogy sajnos nincs meg a ruha!Nem volt megértő!!!!
Másik fél: Gondolkodtam mit adjak,de mivel az eladó hozzáállása és igazmondása súlyos hiányosságokkal bír,így csak negatív lehetett.Először le akart húzni 500Ft-al,amikor jeleztem,hogy "elszámolta magát" azt válaszolta,hogy az enyémekhez adta más vevő termékének árát is,azért "tévedett".Aztán hirtelen "eltűnt" ez a bizonyos ruha.Utána kimaradtak ruhák a csomagból,amiket ugyan elküdött,miután rákérdeztem.Én azonnal utaltam,ő viszont több hét után postázott.Ezek után, mit is kellett volna megértenem??Legközelebb maradjon a tényeknél!!!!---- Azt nem értem,ha valakinek olcsón kelnek el a termékei,miért tesz a vevőnek szemrehányást???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

alkalmi333 (1021) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.23. 17:48:38

Termékkód

182555223

Pozitívat adnék, de mivel nem volt adásvétel, ezért az eladó számára csak semleges értékelést enged a rendszer. A növények sajnos elkeltek az aukció végezte előtt, csak életképtelen növények maradtak, ezért nem volt adásvétel.
Másik fél: Elkelt vagy elpusztult?? Ez kicsit ellentmondásos. Ha esetleg a valós tényeket közölte volna időben és nem a sokadszori levelemre válaszolva, akkor talán nem kételkednék.:-(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A növény elpusztult
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

CsabaBP (527) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.08.06. 22:05:20

Termékkód

168528861

Nem tartom igazságosnak a vevő által adott semleges minősítést, mivel a vevő nem kérte az ajánlott levélben történő kézbesítést, amely a termék leírásában szerepelt. Normál elsőbbségi levélben történő kézbesítést kért, amelyet a posta valószínűleg nem eléggé precízen kézbesít. Több aukciós oldalon tőlem vásárolt magok, több száz levélben, ugyanilyen csomagolással még külföldre is (!) épségben megérkeztek. Ezért nem érzem felelősnek magam a posta nem megfelelő minőségű kézbesítése miatt.
Másik fél: Nahát, 3 hónappal a tranzakció után felébredt az önérzete?:-(Azt gondolta, hogy nem emlékszem majd rá? Ilyen igénytelen csomagolással, ahogy ő küldte a magokat, még nem találkoztam. Celluxszal egy papírdarabra ragasztani, egy éles magot!!!Ahelyett, hogy becsomagolta volna rendesen!!Ez nem ajánlott levél kérdése volt, mert azt a borítékot is ugyanígy átszúrta volna. Az elsőbbségi gyorsaságot jelent, kevesebbet hányódik a levél, mert másnap célhoz ér!!! Ha 1Ft-ért tesz fel terméket, a vevőnek akkor is kell postaköltséget fizetni, valamint ha emlékem nem csal, akkor itt vásároltam öntől vaterán kívül is és azok is elvesztek. Nem ajánlom az eladót, mert nemtörődöm!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1429460.a4at58_v (4) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.08. 14:54:34

Termékkód

173545635

sajnos nincs lehetőségem tovább várni.
Másik fél: Tisztességesebb lett volna megkérdezni, hogy utaltam-e, nem azonnal minősíteni! Bár erre fente a fogát már, idézet a leveléből, amire én 6 napot vártam: ,,tiszta gáz hogy ennyiért adom oda". Nem utalok naponta, összevárom pár napig a restanciákat. Hétfőn kaptam meg az utalás paramétereit, ma csütörtök van, az aukció 11 napja zárult (ebből 6 napot én vártam a válaszára!!)MINDENKI SZŰRJE LE A KONZEKVENCIÁT, KI , MENNYIT IS VÁRT?????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem utalt időben
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1429460.a4at58_v (4) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.08. 14:51:37

Termékkód

173560468

sajnos nem tudok az adásvételekre többet várni, irtam hogy utaljon ez még nem történt meg.
Másik fél: Tisztességesebb lett volna megkérdezni, hogy utaltam-e, nem azonnal minősíteni! Bár erre fente a fogát már, idézet a leveléből, amire én 6 napot vártam: ,,tiszta gáz hogy ennyiért adom oda". Nem utalok naponta, összevárom pár napig a restanciákat. Hétfőn kaptam meg az utalás paramétereit, ma csütörtök van, az aukció 11 napja zárult (ebből 6 napot én vártam a válaszára!!)MINDENKI SZŰRJE LE A KONZEKVENCIÁT, KI , MENNYIT IS VÁRT?????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudok várni többet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Rieke3 (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.07.08. 12:14:19

Termékkód

173524263

Korrekt normális vaterás, csupán a pulóver mellbőségét elmérte és hiába írt 48 cm-t, csak 45-ig jó, így vettem egy pulóvert ami nem jó rám! Amúgy minden rendben zajlott, gyors, pontos eladó... csak ezt nézte el! Sebaj, majd odaadom a pulóvert az unokaöcsémek! ;) (nincs harag)
Másik fél: Nem mértem el, talán ezt bátran állíthatom a pár ezer adás-vételem után!!Ha valóban minőségi problémája lett volna, akkor azt jelezhette volna levélben és visszacsináljuk a tranzakciót. Kezdő vaterásként nem kellett volna alaptalanul rontania a minősítésemet. Lehet hogy nincs harag, viszont ezek után mégsem ajánlom Önt senkinek!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

laszlo199 (886) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.20. 07:26:04

Termékkód

170784719

Lehet hogy gyorsabb, rugalmasabb partnerekhez szokott, de én még igazán a 7. agyvérzésem utáni állapotban vagyok és úgy éreztem, hogy túlzottan rámenős,sürgető, pedig én alkalmazkodom szoktam, ezt az értékeléseim is mutatják.Mindjárt megnézem a "sürgős" partnerét is.Minden esetre a jővőben inkább elkerülöm. Üdvözlettel.
Másik fél: Megbeszélt időpontban nem jelent meg, le sem mondta.Utólag érdeklődtem, amikor is a 3.(!!)levelemre válaszolt,miközben a vaterán folyamatosan jelen volt.Válaszában visszalépett a vásárlástól és még Ő volt támadó, bántó.Ha az rámenősség,hogy igyekszem a kapcsolatot keresni/tartani, ha ezt a vevő nem teszi meg,akkor vállalom!Én végig megadtam a maximális tiszteletet,de ez nem volt kölcsönös.Minősítéseiből azt látom az állapota gyakran megakadályozza az ügymenetben, talán el kellene gondolkodnia azon, hogy a vatera okozta stresszel ne terhelje a mindennapjait. Kedves Uram, én sem látom szívesen a vevőim között ezután!Üdv

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

PIHE10 (376) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.02. 22:32:41

Termékkód

166885224

ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések...... Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

PIHE10 (376) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.02. 22:32:05

Termékkód

167197650

ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések...... Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

PIHE10 (376) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.02. 22:30:54

Termékkód

167197147

ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések...... Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

PIHE10 (376) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.02. 22:30:16

Termékkód

167682552

ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések...... Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ovidiusz_a (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.28. 11:48:58

Termékkód

168343195

Csak a kapcsolóra volt szükségünk, ezért nekünk megfelelt, különben a gép eléggé lestrapáőlt, és nem volt egészen tisztának mondható!
Másik fél: A gép kb 3 éve nem volt használva, több költözést nylon zacskóban töltött és max poros volt. Átvételkor megnézte, akkor nem jelezte a fenntartásait, így utólag, finoman szólva inkorrekt a semleges minősítése. Ja igen, közben eltelt több mint 1 hónap, így meg pláne.:-(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Nimrod22 (708) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.13. 11:04:54

Termékkód

167211650

A felsőn foltok vannak, amiket kiszedni nem tudtam. A varrás is több helyen szétjött. Így jártam.
Másik fél: A felsőn nem voltak foltok, azt pedig hogy a varrás eleresztett jeleztem a termék kiírásban és fotóztam is. Ennek tudatában licitált rá, így nem értem a minősítését. Amiben nem értettünk egyet, az pedig pusztán a postázás volt, amit én nem teszek meg addig, amíg a számlámra nem érkezik meg a pénz. Ezt a több mint 3000 tranzakció alatt megszerzett negatív tapasztalatom motíválja, így van aki utalás után másnap megkapja (ha aznap megyek postára),de van aki pénteken utal idegen bankból, az lehet hogy csak következő pénteken. Kívánom, hogy ne legyen ennél rosszabb tapasztalata (nekem volt, így tudom miről beszélek)!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mili33_a (50) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.12. 12:16:52

Termékkód

166930173

Sajnálom!!!
Másik fél: Csak egyet nem értek. Állítólag itt felnőtt emberek vannak, ha jelezte volna, hogy gondja van vagy elállt a vásárlástól, akkor sem leszek boldog, de tudomásul veszem. Így viszont, hogy elolvassa a leveleimet és simán átlép rajtuk, szó nélkül, azt nem tudom elfogadni, csak ezért a negatív! Én is sajnálom, mert nekem sem célom más lehúzása vagy az én minősítéseim rontása.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Nesreca (217) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.29. 14:54:07

Termékkód

160840245

Elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Megtekintés nélkül, problémáira hivatkozva elállt a vásárlástól. Ebben csak az a kellemetlen az eladóra nézve, hogy mi fizetünk az ilyen tranzakció után is jutalékot! Talán meggondoltabban kellene licitálni!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gyapjasmamut (71) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.02. 11:34:34

Termékkód

161903437

Mindenben igaza van.
Másik fél: Mindent elmondtam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

olexaandi (172) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.11. 19:38:41

Termékkód

156667861

Én voltam a hibás!Bocsánat!!
Másik fél: 3 hónap után reagál. Gratulálok! :-((((((((

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ruby25 (80) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.01.31. 15:05:06

Termékkód

158503471

Figyelmetlen,nem korrekt partner, aki a másikra próbálja hárítani a felelősséget! 1 hónapja volt hogy megnyerte a terméket, de azóta sem vette át!Ezek után még ő engem az eladót semlegessel értékelt,szerintem alaptalanul, de én nem akarok vele vitatkozni a továbbiakban, sem sértő levelekre válaszolni!Én ezzel lezárt ügynek tekintem!
Másik fél: Az átvétel elmaradásában mindkettőnknek szerepe volt. Semlegest adtam, hogy feltehesse a terméket. Azt gondolom az utána írt minősítésem nem degradáló. Ő ezen bedühödött, személyeskedett, sértegetett és fenyegetőzött. Ezt én kikértem magamnak. EZEK A TÉNYEK.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ildikoka40 (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.29. 20:32:42

Termékkód

154847487

Az én hibámból nem jött össze,mert sajnos nem volt jó a gépem és nem tudtunk komunikálni az eladóval.
Másik fél: Mennyi egy netkávézóban 10 perc? Ma ha valaki azt mondja nem volt jó a gépe és azért nem válaszol hetekig, az mellébeszél. Részemről az ügy lezárt, már hónapok óta!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babo78 (70) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.01.21. 20:56:38

Termékkód

159417976

Az volt írva h folt és sérülésmentes,de van rajta sérülés, ami nem volt feltüntetve a kiírásban.
Másik fél: Nem állítottam valótlant, megnéztem és én nem találtam rajta sérülést. Sőt, ami a kiírásban nem szerepelt, vadonatúj zippzárt varrtam bele, mert azzal gond volt. Sajnálom, ha elégedetlen a vevő, ha ezt a minősítés előtt levélben közli, akkor orvosolhattuk volna.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

394201.viva21_a (137) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.01.14. 06:40:56

Termékkód

156369428

Sajnos a vevőnek teljes mértékben igaza van. Figyelmetlen voltam vele kapcsoltatban.
Másik fél: Nagy kár.--------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlen voltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsozsoj6 (114) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.14. 19:26:33

Termékkód

157580364

A találkozás rendben volt.
Másik fél: Valamit nem értek! Egy tökéletes tranzakciót miért minősít semlegesre??????????Az átvétellel nem volt semmi gond, nem tűnt elégedetlennek, a minősítésében sem ír semmit, akkor miért rontja az én statisztikámat??????Most fogom minősíteni, ezek után jó szívvel írjam azt hogy minden OK???? Pozitívra fogom értékelni, de szűkszavúan, mert ez az elhamarkodott vagy tapasztalatlanságból elrontott minősítése egy jó üzlet végeredményén jelentősen rontott!!Legközelebb figyelmesebben!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

terika23 (913) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.11. 11:33:25

Termékkód

157582219

Az eladó vitaképes és kommunikatív, ami nagyon jó és becsülök is. Azonban egyes körülmények kapcsán úgy döntöttem elállok az adás-vételtől. Lelke rajta, hogy milyen értékelést ad vissza.
Másik fél: Én azt gondolom korrekt voltam, a tájékoztatómban (info), megadtam az átvétel, postázás feltételeit. A vevő egy kommunikatív, intelligens ember, Akivel folyamatosan beszéltünk a bennünket érintő problémákról. Ez nem tudott közös nevezőre jutni, mert kicsit elbeszéltünk egymás mellett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

terika23 (913) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.11. 11:33:12

Termékkód

157582764

Az eladó vitaképes és kommunikatív, ami nagyon jó és becsülök is. Azonban egyes körülmények kapcsán úgy döntöttem elállok az adás-vételtől. Lelke rajta, hogy milyen értékelést ad vissza.
Másik fél: Én azt gondolom korrekt voltam, a tájékoztatómban (info), megadtam az átvétel, postázás feltételeit. A vevő egy kommunikatív, intelligens ember, Akivel folyamatosan beszéltünk a bennünket érintő problémákról. Ez nem tudott közös nevezőre jutni, mert kicsit elbeszéltünk egymás mellett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maja38anya (719) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.10.23. 08:07:52

Termékkód

153156700

Az eladó nagyon korrekt,én pozitívval jellemezném, de sajnos nem lehet.Minden vaterásnak ilyen emberségesnek kellene lenni.Rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Valamit nem értek! Én a VEVŐ vagyok, tegnap megérkezett a felső. Pozitívra minősítettem volna, ha nem ennyire figyelmetlen az ELADÓ!!! NE RONTSD LE MÁS STATISZTIKÁJÁT A PONTATLANSÁGOD MIATT!!!! Most ezek után, annak ellenére, hogy létrejött a tranzakció, ajánljam jó szívvel az eladót???? Persze tévedni emberi dolog, de amíg begépelted a véleményed, rájöhettél volna több ponton is, hogy valakivel összekevertél!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem müködött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BassetH_a (147) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.10.10. 08:13:27

Termékkód

153121800

Az eladó számomra elfogadhatatlan átvételi/szállítási feltételeket szabott.
Másik fél: A vevő vásárlás előtt nem tájékozódott (információs oldalamra gondolok), nem ismeri a postai díjszabást, sőt nem is hajlandó tudomásul venni, valamint az előre megbeszélt időpontban nem jelent meg (utána küldött e-mailt, talán előtte egy telefon az korrektebb lett volna). Mindezek után megfenyegetett (amit adok minősítést, azt kapom!!), így talán nem meglepő, HA NEM AJÁNLOM SENKINEK!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

BassetH_a (147) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.10.10. 08:13:08

Termékkód

153078940

Az eladó számomra elfogadhatatlan átvételi/szállítási feltételeket szabott.
Másik fél: A vevő vásárlás előtt nem tájékozódott (információs oldalamra gondolok), nem ismeri a postai díjszabást, sőt nem is hajlandó tudomásul venni, valamint az előre megbeszélt időpontban nem jelent meg (utána küldött e-mailt, talán előtte egy telefon az korrektebb lett volna). Mindezek után megfenyegetett (amit adok minősítést, azt kapom!!), így talán nem meglepő, HA NEM AJÁNLOM SENKINEK!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

BassetH_a (147) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.10.10. 08:12:48

Termékkód

153508951

Az eladó számomra elfogadhatatlan átvételi/szállítási feltételeket szabott.
Másik fél: A vevő vásárlás előtt nem tájékozódott (információs oldalamra gondolok), nem ismeri a postai díjszabást, sőt nem is hajlandó tudomásul venni, valamint az előre megbeszélt időpontban nem jelent meg (utána küldött e-mailt, talán előtte egy telefon az korrektebb lett volna). Mindezek után megfenyegetett (amit adok minősítést, azt kapom!!), így talán nem meglepő, HA NEM AJÁNLOM SENKINEK!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

hullarg (40) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.09.01. 17:47:17

Termékkód

150975894

A csomagküldés kicsit nehézkes volt, azonban annak megérkezése után pozitív visszajelzést tudok küldeni az eladó részére. A lemez a kisebb szöszöktől eltekintve kiváló állapotú,nem poros, nem karcos, azt a szokásos hallgatás előtti tisztitási folyamat után kiváló minőségben meg lehetett hallatni.
Másik fél: Nem értem a semleges minősítést! Mivel postára nem naponta szaladok, így pár nap eltelt a pénz megérkezése és a feladás között, ha ezt tekinti nehézkesnek a vevő, akkor elismerem! Viszont azt se felejtse el, hogy a lemez feladása törékenyként lett volna szabályos és az súlyos pénzbe került volna Neki, ehelyett én törtem a fejemet és oldottam meg biztonságosan a csomagolást. Ez természetes volt? Esetleg lehetett volna respektálni és nem türelmetlenkedni, valamint pár tranzakciósként lehúzni a minősítésemet! Köszönöm és hasonlókat kívánok!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1. oldal / 2 összesen
Oldalszám