695440.redangel66 (1513) 98.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1535 | 6239 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 45 | 60 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 22 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1602 | 6333 adásvétel |
| Az eladóként kapott 411 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:17:04
1466298125
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:16:44
1465889287
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:16:24
1465889095
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:16:08
1465888084
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:15:44
1465886963
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:15:27
1465886456
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Regi8128 (307) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 21:15:10
1465880389
Nem volt túl kommunikatív a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látatlanba adja a negatívat,köszi! Egyáltalán nem tájékozódott,hogy a másik féllel mi történt! Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
budpaestjudit (63) (Vevő)
Semleges
2011.09.09. 10:55:57
1442342168
Sajnálom hogy így alakult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HoneyDream (10) (Vevő)
Semleges
2011.09.01. 18:09:00
1465680812
A vásárlás végül nem történt meg, ennek ellenére semmi baj nem volt a kommunikációval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.armosnerozika (603) (Eladó)
Semleges
2011.09.01. 15:53:33
1465199717
A 07.25.-én 11 ft-ért megnyert terméket a mai napig (09.01.) többszöri ígéret és levelezgetés ellenére sem fizette ki.Sajnálom nekem erre nincs időm és energiám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.arapara (2016) (Eladó)
Semleges
2011.08.25. 12:28:04
1464011453
Felfüggesztés miatt nem kérte a felsőt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő elállt a vásárlástólkatalin69 (1229) (Eladó)
Semleges
2011.08.22. 11:19:18
1468246086
Sajnos az adásvétel nem jött össze, a vevő mégsem kérte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő 2 hét után elállt a vásárlási szándékától.AZ ELADÓVAL TELJESEN ELÉGEDETT VAGYOK,KAPCSOLATTARTÓ,RÉSZLETES FELVILÁGOSÍTÁST ADOTT A FELMERÜLŐ PROBLÉMA MIATT.AZ ADÁS-VÉTEL NEM JÖTT LÉTRE,MERT A MEGTETSZETT ÁRU ÉRTÉKE NEM ÉRTE EL AZ ÁLTALA KISZABOTT ÖSSZEGET,AMIT NAGYON SAJNÁLOK.
Másik fél: Sajnálom, hogy elkerülte a figyelmét lcitálás előtt, a tájékoztatóm, ami olvasható a termékleírásban és az infomban. Ezeket nem véletlenül írják az eladók!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.................
Másik fél: Bátran kiírhatta volna, hogy az ÖN HIBÁJÁBÓL HIÚSULT MEG A TRANZAKCIÓ! Voltak megbeszélt átvételi időpontok, amiket nem mondott le és el sem jött. Utána próbáltam egyeztetni, de válasz nélkül maradtak a leveleim. Tisztelje meg azzal az eladókat, ha már Önt a vevőt megkeresik (pedig ez a vevő feladata leütés után!!) hogy nem nézi levegőnek őket!--------------------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket egy barátnőm vette az én nevemben. Sajnos az eladó nem volt túl segítőkész, sem együttműködő.
A termékre sokat kellett várni, és az eladó tájékoztatást sem adott, hogy kb mikorra várhatja a csomagot.
A felső, amit vett jó állapotú, és tetszett neki.
Másik fél: Szégyeld magadat,mélységesen!Mindenben együtt működtem,én kerestelek,pedig ez a vevő feladata,pláne,hogy tőlem vásárlói értesítőt kaptál!Miután a barátnőddel kerültem kapcsolatba,akkor is válaszoltam minden kérdésére,arra pedig, hogy egy sima levél mikor ér a címzetthez,talán senki nem tudna válaszolni!!Ha sokat kellett várni,akkor talán nem kellett volna a postán spórolni,sosem adok fel simán,DE ITT EZ VOLT A KÉRÉS!:-( Talán reklamálj a postán legközelebb!!!Én viszont nem ajánlak senkinek, mert a valóságot elferdítetted, ez pedig nem korrekt!-----------------------------
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
................
Másik fél: Az a minimum lett volna, ha elismeri a hibáját. Hiába jeleztem neki, hogy nem tudom teljesíteni a
kérését, őt ez egyáltalán nem érdekelte. Az átvétel feltételeit látta a termékleírásban, infomban és
a vásárlói értesítőben. Őt ez nem érdekelte. Azt nem értem, az ilyen miért licitál, azt gondolja,
hogy az eladók viccből írják le ezeket az információkat??? Nem ajánlom a vevőt!------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..............
Másik fél: Az a minimum lett volna, ha elismeri a hibáját. Hiába jeleztem neki, hogy nem tudom teljesíteni a kérését, őt ez egyáltalán nem érdekelte. Az átvétel feltételeit látta a termékleírásban, infomban és a vásárlói értesítőben. Őt ez nem érdekelte. Azt nem értem, az ilyen miért licitál, azt gondolja, hogy az eladók viccből írják le ezeket az információkat??? Nem ajánlom a vevőt!------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagytimiandi (8) (Vevő)
Semleges
2011.03.26. 19:20:19
1443208766
Miattam nem történt meg az átvétel.
Elnézést!
Másik fél: Ismét egy megbízhatatlan, össze-vissza licitálgató! Nagyon jó lenne, ha kiszűrhetőek lennének és nem
szórakoznának az eladók türelmével! Senkinek nem ajánlom!!!---------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Audry13_v (223) (Eladó)
Semleges
2011.03.19. 10:56:26
163663659
A vevő állítása szerint nem érkezett meg a postán feladott felső.
Másik fél: Gratulálok, 1 év után felébredt???:-((
A személyes átvétel miatta meghiúsult, annak ellenére, hogy eredetileg választható volt. Utána állítása szerint feladta, ami nem volt bizonyítható.-----
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19170152.LordOfTheLord (2) (Vevő)
Semleges
2011.03.11. 09:24:46
1442341105
Téves licitálás történt
Másik fél: Javítanám, nem téves, hanem meggondolatlan volt, valamint az értetlenkedésével nem kevés bosszúságot
okozott. Kezdő vaterázó, de figyelmetlen és a megbeszéltekhez nem tartja magát!-------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
marti216 (138) (Eladó)
Semleges
2011.02.06. 20:12:43
1434852072
Sajnos mivel nem jött létre az adásvétel így nem lehet pozitív!Az én hibámból történt mert eltűnt a ruha nem találom sehol!Azonnal értesítettem a vevőt aki elég rosszindulatúan reagált!A ruha 1ft-ba került volna mint sok más amit megvett tőlem!!!Szóval nem nagyon értettem a rossz megjegyzéseit!Hozzá teszem hogy én is eléget vártam szó nélkül az utalására mire elküldte a pénzt!Ezeket után még akaratoskodott elég sokat!Pedig szóltam neki időben hogy sajnos nincs meg a ruha!Nem volt megértő!!!!
Másik fél: Gondolkodtam mit adjak,de mivel az eladó hozzáállása és igazmondása súlyos hiányosságokkal bír,így csak negatív lehetett.Először le akart húzni 500Ft-al,amikor jeleztem,hogy "elszámolta magát" azt válaszolta,hogy az enyémekhez adta más vevő termékének árát is,azért "tévedett".Aztán hirtelen "eltűnt" ez a bizonyos ruha.Utána kimaradtak ruhák a csomagból,amiket ugyan elküdött,miután rákérdeztem.Én azonnal utaltam,ő viszont több hét után postázott.Ezek után, mit is kellett volna megértenem??Legközelebb maradjon a tényeknél!!!!----
Azt nem értem,ha valakinek olcsón kelnek el a termékei,miért tesz a vevőnek szemrehányást???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Semleges
2010.10.23. 17:48:38
182555223
Pozitívat adnék, de mivel nem volt adásvétel, ezért az eladó számára csak semleges értékelést enged a rendszer. A növények sajnos elkeltek az aukció végezte előtt, csak életképtelen növények maradtak, ezért nem volt adásvétel.
Másik fél: Elkelt vagy elpusztult?? Ez kicsit ellentmondásos. Ha esetleg a valós tényeket közölte volna időben
és nem a sokadszori levelemre válaszolva, akkor talán nem kételkednék.:-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tartom igazságosnak a vevő által adott semleges minősítést, mivel a vevő nem kérte az ajánlott levélben történő
kézbesítést, amely a termék leírásában szerepelt. Normál elsőbbségi levélben történő kézbesítést
kért, amelyet a posta valószínűleg nem eléggé precízen kézbesít. Több aukciós oldalon tőlem vásárolt
magok, több száz levélben, ugyanilyen csomagolással még külföldre is (!) épségben megérkeztek.
Ezért nem érzem felelősnek magam a posta nem megfelelő minőségű kézbesítése miatt.
Másik fél: Nahát, 3 hónappal a tranzakció után felébredt az önérzete?:-(Azt gondolta, hogy nem emlékszem majd rá? Ilyen igénytelen csomagolással, ahogy ő küldte a magokat, még nem találkoztam. Celluxszal egy papírdarabra ragasztani, egy éles magot!!!Ahelyett, hogy becsomagolta volna rendesen!!Ez nem ajánlott levél kérdése volt, mert azt a borítékot is ugyanígy átszúrta volna. Az elsőbbségi gyorsaságot jelent, kevesebbet hányódik a levél, mert másnap célhoz ér!!!
Ha 1Ft-ért tesz fel terméket, a vevőnek akkor is kell postaköltséget fizetni, valamint ha emlékem nem csal, akkor itt vásároltam öntől vaterán kívül is és azok is elvesztek. Nem ajánlom az eladót, mert nemtörődöm!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1429460.a4at58_v (4) (Eladó)
Semleges
2010.07.08. 14:54:34
173545635
sajnos nincs lehetőségem tovább várni.
Másik fél: Tisztességesebb lett volna megkérdezni, hogy utaltam-e, nem azonnal minősíteni! Bár erre fente a fogát már, idézet a leveléből, amire én 6 napot vártam: ,,tiszta gáz hogy ennyiért adom oda". Nem utalok naponta, összevárom pár napig a restanciákat. Hétfőn kaptam meg az utalás paramétereit, ma csütörtök van, az aukció 11 napja zárult (ebből 6 napot én vártam a válaszára!!)MINDENKI SZŰRJE LE A KONZEKVENCIÁT, KI , MENNYIT IS VÁRT?????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1429460.a4at58_v (4) (Eladó)
Semleges
2010.07.08. 14:51:37
173560468
sajnos nem tudok az adásvételekre többet várni, irtam hogy utaljon ez még nem történt meg.
Másik fél: Tisztességesebb lett volna megkérdezni, hogy utaltam-e, nem azonnal minősíteni! Bár erre fente a fogát már, idézet a leveléből, amire én 6 napot vártam: ,,tiszta gáz hogy ennyiért adom oda". Nem utalok naponta, összevárom pár napig a restanciákat. Hétfőn kaptam meg az utalás paramétereit, ma csütörtök van, az aukció 11 napja zárult (ebből 6 napot én vártam a válaszára!!)MINDENKI SZŰRJE LE A KONZEKVENCIÁT, KI , MENNYIT IS VÁRT?????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt normális vaterás, csupán a pulóver mellbőségét elmérte és hiába írt 48 cm-t, csak 45-ig jó, így vettem egy pulóvert ami nem jó rám! Amúgy minden rendben zajlott, gyors, pontos eladó... csak ezt nézte el! Sebaj, majd odaadom a pulóvert az unokaöcsémek! ;) (nincs harag)
Másik fél: Nem mértem el, talán ezt bátran állíthatom a pár ezer adás-vételem után!!Ha valóban minőségi problémája lett volna, akkor azt jelezhette volna levélben és visszacsináljuk a tranzakciót. Kezdő vaterásként nem kellett volna alaptalanul rontania a minősítésemet. Lehet hogy nincs harag, viszont ezek után mégsem ajánlom Önt senkinek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lehet hogy gyorsabb, rugalmasabb partnerekhez szokott, de én még igazán a 7. agyvérzésem utáni
állapotban vagyok és úgy éreztem, hogy túlzottan
rámenős,sürgető, pedig én alkalmazkodom szoktam, ezt az értékeléseim is mutatják.Mindjárt megnézem a "sürgős" partnerét is.Minden esetre a jővőben
inkább elkerülöm.
Üdvözlettel.
Másik fél: Megbeszélt időpontban nem jelent meg, le sem mondta.Utólag érdeklődtem, amikor is a 3.(!!)levelemre válaszolt,miközben a vaterán folyamatosan jelen volt.Válaszában visszalépett a vásárlástól és még Ő volt támadó, bántó.Ha az rámenősség,hogy igyekszem a kapcsolatot keresni/tartani, ha ezt a vevő nem teszi meg,akkor vállalom!Én végig megadtam a maximális tiszteletet,de ez nem volt kölcsönös.Minősítéseiből azt látom az állapota gyakran megakadályozza az ügymenetben, talán el kellene gondolkodnia azon, hogy a vatera okozta stresszel ne terhelje a mindennapjait. Kedves Uram, én sem látom szívesen a vevőim között ezután!Üdv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések......
Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések......
Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések......
Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN HIBÁZTAM,TÉNY ÉS VALÓ,SZERETTEM VOLNA A MEGNYERT TERMÉKEKET ÁTVENNI,DE VALAMI MINDIG KÖZBEJÖTT,VAGY ANYAGI,VAGY CSALÁDI PROBLÉMA. SAJNÁLOM,HOGY ÍGY ALAKULT.
Másik fél: Azért az furcsa, hogy összevárást és időt kért, miközben anyagi okok miatt nem is akarta átvenni. Valamint ezekkel egy időben a 15.000Ft-os másik vásárolt tétel átvétele, az nem okozott problémát???:-((Ezek csak kérdések......
Az eladók az át nem vettek után is fizetnek jutalékot a vaterának, jó lenne ha megfontoltabban licitálnának sokan!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak a kapcsolóra volt szükségünk, ezért nekünk megfelelt, különben a gép eléggé lestrapáőlt, és nem volt egészen tisztának mondható!
Másik fél: A gép kb 3 éve nem volt használva, több költözést nylon zacskóban töltött és max poros volt. Átvételkor megnézte, akkor nem jelezte a fenntartásait, így utólag, finoman szólva inkorrekt a semleges minősítése. Ja igen, közben eltelt több mint 1 hónap, így meg pláne.:-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felsőn foltok vannak, amiket kiszedni nem tudtam. A varrás is több helyen szétjött. Így jártam.
Másik fél: A felsőn nem voltak foltok, azt pedig hogy a varrás eleresztett jeleztem a termék kiírásban és fotóztam is. Ennek tudatában licitált rá, így nem értem a minősítését. Amiben nem értettünk egyet, az pedig pusztán a postázás volt, amit én nem teszek meg addig, amíg a számlámra nem érkezik meg a pénz. Ezt a több mint 3000 tranzakció alatt megszerzett negatív tapasztalatom motíválja, így van aki utalás után másnap megkapja (ha aznap megyek postára),de van aki pénteken utal idegen bankból, az lehet hogy csak következő pénteken.
Kívánom, hogy ne legyen ennél rosszabb tapasztalata (nekem volt, így tudom miről beszélek)!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom!!!
Másik fél: Csak egyet nem értek. Állítólag itt felnőtt emberek vannak, ha jelezte volna, hogy gondja van vagy elállt a vásárlástól, akkor sem leszek boldog, de tudomásul veszem. Így viszont, hogy elolvassa a leveleimet és simán átlép rajtuk, szó nélkül, azt nem tudom elfogadni, csak ezért a negatív!
Én is sajnálom, mert nekem sem célom más lehúzása vagy az én minősítéseim rontása.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Megtekintés nélkül, problémáira hivatkozva elállt a vásárlástól. Ebben csak az a kellemetlen az eladóra nézve, hogy mi fizetünk az ilyen tranzakció után is jutalékot! Talán meggondoltabban kellene licitálni!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyapjasmamut (71) (Vevő)
Semleges
2010.03.02. 11:34:34
161903437
Mindenben igaza van.
Másik fél: Mindent elmondtam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én voltam a hibás!Bocsánat!!
Másik fél: 3 hónap után reagál. Gratulálok! :-((((((((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlen,nem korrekt partner, aki a másikra próbálja hárítani a felelősséget! 1 hónapja volt hogy megnyerte a terméket, de azóta sem vette át!Ezek után még ő engem az eladót semlegessel értékelt,szerintem alaptalanul, de én nem akarok vele vitatkozni a továbbiakban, sem sértő levelekre válaszolni!Én ezzel lezárt ügynek tekintem!
Másik fél: Az átvétel elmaradásában mindkettőnknek szerepe volt. Semlegest adtam, hogy feltehesse a terméket. Azt gondolom az utána írt minősítésem nem degradáló. Ő ezen bedühödött, személyeskedett, sértegetett és fenyegetőzött. Ezt én kikértem magamnak.
EZEK A TÉNYEK.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött össze,mert sajnos nem volt jó a gépem és nem tudtunk komunikálni az eladóval.
Másik fél: Mennyi egy netkávézóban 10 perc? Ma ha valaki azt mondja nem volt jó a gépe és azért nem válaszol hetekig, az mellébeszél. Részemről az ügy lezárt, már hónapok óta!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az volt írva h folt és sérülésmentes,de van rajta sérülés, ami nem volt feltüntetve a kiírásban.
Másik fél: Nem állítottam valótlant, megnéztem és én nem találtam rajta sérülést. Sőt, ami a kiírásban nem szerepelt, vadonatúj zippzárt varrtam bele, mert azzal gond volt. Sajnálom, ha elégedetlen a vevő, ha ezt a minősítés előtt levélben közli, akkor orvosolhattuk volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
394201.viva21_a (137) (Eladó)
Semleges
2010.01.14. 06:40:56
156369428
Sajnos a vevőnek teljes mértékben igaza van. Figyelmetlen voltam vele kapcsoltatban.
Másik fél: Nagy kár.--------
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A találkozás rendben volt.
Másik fél: Valamit nem értek! Egy tökéletes tranzakciót miért minősít semlegesre??????????Az átvétellel nem volt semmi gond, nem tűnt elégedetlennek, a minősítésében sem ír semmit, akkor miért rontja az én statisztikámat??????Most fogom minősíteni, ezek után jó szívvel írjam azt hogy minden OK????
Pozitívra fogom értékelni, de szűkszavúan, mert ez az elhamarkodott vagy tapasztalatlanságból elrontott minősítése egy jó üzlet végeredményén jelentősen rontott!!Legközelebb figyelmesebben!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó vitaképes és kommunikatív, ami nagyon jó és becsülök is. Azonban egyes körülmények kapcsán úgy döntöttem elállok az adás-vételtől. Lelke rajta, hogy milyen értékelést ad vissza.
Másik fél: Én azt gondolom korrekt voltam, a tájékoztatómban (info), megadtam az átvétel, postázás feltételeit. A vevő egy kommunikatív, intelligens ember, Akivel folyamatosan beszéltünk a bennünket érintő problémákról. Ez nem tudott közös nevezőre jutni, mert kicsit elbeszéltünk egymás mellett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó vitaképes és kommunikatív, ami nagyon jó és becsülök is. Azonban egyes körülmények kapcsán úgy döntöttem elállok az adás-vételtől. Lelke rajta, hogy milyen értékelést ad vissza.
Másik fél: Én azt gondolom korrekt voltam, a tájékoztatómban (info), megadtam az átvétel, postázás feltételeit. A vevő egy kommunikatív, intelligens ember, Akivel folyamatosan beszéltünk a bennünket érintő problémákról. Ez nem tudott közös nevezőre jutni, mert kicsit elbeszéltünk egymás mellett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maja38anya (719) (Eladó)
Semleges
2009.10.23. 08:07:52
153156700
Az eladó nagyon korrekt,én pozitívval jellemezném, de sajnos nem lehet.Minden vaterásnak ilyen emberségesnek kellene lenni.Rajtunk kívül álló okok miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Valamit nem értek! Én a VEVŐ vagyok, tegnap megérkezett a felső. Pozitívra minősítettem volna, ha nem ennyire figyelmetlen az ELADÓ!!! NE RONTSD LE MÁS STATISZTIKÁJÁT A PONTATLANSÁGOD MIATT!!!!
Most ezek után, annak ellenére, hogy létrejött a tranzakció, ajánljam jó szívvel az eladót???? Persze tévedni emberi dolog, de amíg begépelted a véleményed, rájöhettél volna több ponton is, hogy valakivel összekevertél!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó számomra elfogadhatatlan átvételi/szállítási feltételeket szabott.
Másik fél: A vevő vásárlás előtt nem tájékozódott (információs oldalamra gondolok), nem ismeri a postai díjszabást, sőt nem is hajlandó tudomásul venni, valamint az előre megbeszélt időpontban nem jelent meg (utána küldött e-mailt, talán előtte egy telefon az korrektebb lett volna). Mindezek után megfenyegetett (amit adok minősítést, azt kapom!!), így talán nem meglepő, HA NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó számomra elfogadhatatlan átvételi/szállítási feltételeket szabott.
Másik fél: A vevő vásárlás előtt nem tájékozódott (információs oldalamra gondolok), nem ismeri a postai díjszabást, sőt nem is hajlandó tudomásul venni, valamint az előre megbeszélt időpontban nem jelent meg (utána küldött e-mailt, talán előtte egy telefon az korrektebb lett volna). Mindezek után megfenyegetett (amit adok minősítést, azt kapom!!), így talán nem meglepő, HA NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó számomra elfogadhatatlan átvételi/szállítási feltételeket szabott.
Másik fél: A vevő vásárlás előtt nem tájékozódott (információs oldalamra gondolok), nem ismeri a postai díjszabást, sőt nem is hajlandó tudomásul venni, valamint az előre megbeszélt időpontban nem jelent meg (utána küldött e-mailt, talán előtte egy telefon az korrektebb lett volna). Mindezek után megfenyegetett (amit adok minősítést, azt kapom!!), így talán nem meglepő, HA NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csomagküldés kicsit nehézkes volt, azonban annak megérkezése után pozitív visszajelzést tudok küldeni az eladó részére. A lemez a kisebb szöszöktől eltekintve kiváló állapotú,nem poros, nem karcos, azt a szokásos hallgatás előtti tisztitási folyamat után kiváló minőségben meg lehetett hallatni.
Másik fél: Nem értem a semleges minősítést! Mivel postára nem naponta szaladok, így pár nap eltelt a pénz megérkezése és a feladás között, ha ezt tekinti nehézkesnek a vevő, akkor elismerem! Viszont azt se felejtse el, hogy a lemez feladása törékenyként lett volna szabályos és az súlyos pénzbe került volna Neki, ehelyett én törtem a fejemet és oldottam meg biztonságosan a csomagolást. Ez természetes volt? Esetleg lehetett volna respektálni és nem türelmetlenkedni, valamint pár tranzakciósként lehúzni a minősítésemet! Köszönöm és hasonlókat kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
