logitech78 (417) 99.29% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 419 | 587 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 444 | 613 adásvétel |
| Az eladóként kapott 152 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméket gyorsan megkaptam, viszont lényeges információ hiányzott a leírásból, hogy a flitterek nagy része lebomlott. Használt terméknél előfordulhat ilyen, hogy flitterek hiányoznak, viszont alatta az anyag fehér nem olyan színű amilyenek a flitterek színei voltak ezért nagyon elüt.Számomra hordhatatlan a termék. Próbálom azóta is eladni, de korrektül feltüntetve a hibákat nem kell senkinek valószínűleg kuka lesz a vége.Javaslom az eladónak korrektül feltüntetni a hibákat a jövőben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kalmarjani (81) (Vevő)
Semleges
2015.04.07. 18:12:08
2039746136
Nem a leírásnak megfelelő terméket kaptam.
Másik fél: Szia! Nem tudom mire gondolsz....Vettél egy bőr Siesta cipőt aminek az eredeti ára 8000.-ft volt 1500.-ft ért. Teljesen jó állapotban volt,játszani tökéletes. Gondolom nem ünneplő cipőnek vetted.
Ráadásul fényképek is voltak róla közelről,jó minőségben.
Üdv:Ági
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1231550.Virgo73_a (538) (Eladó)
Semleges
2013.05.27. 14:35:35
1748369084
Sajnos a méret nem lett jó, a vásárló nagyon kedves,gyors, megbízható, tiszta szívből ajánlom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret problémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
papanitaaa (209) (Vevő)
Semleges
2013.01.26. 22:16:43
1697265086
Sajnos a mérete nem felelt meg nekem, de az eladóval teljes mértékig meg vagyok elégedve! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
creator33Hu (129) (Vevő)
Semleges
2012.09.16. 21:27:38
1637460794
Nem felelt meg a termék, így nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyesen vettem volna át a csomagot, de számomra nehezen megközelíthető volt a helyszín, így az adásvétel nem jött létre. Az eladóval semmi probléma!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stylistno1 (1068) (Eladó)
Semleges
2012.08.22. 22:25:24
1609124798
Nem lett jó a méret
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret nem lett jóAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stylistno1 (1068) (Eladó)
Semleges
2012.08.16. 21:32:19
1614951473
Nagyon kedves,megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos méretileg nem felelt meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabcciccus (108) (Vevő)
Semleges
2012.08.09. 10:50:26
1617489242
Én álltam el végül a vásárlási szándéktól mivel nem tudtuk összehozni a személyes átvételt,és a posta most sokba lett volna nekem!Sajnálom!Kedves,megértő partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pamela211_a (347) (Vevő)
Semleges
2012.05.05. 12:20:56
1571840189
Nagyon sajnálom de nem a pénzen volt a hangsúly mint azt a levélben is írtam.A termékleírásban az szerepelt hogy Használt de jó állapotú. Azt hogy a fapapucsból le volt törve egy darab és hogy a fekete balerina cipő is ütött kopott, töredezett volt, szerintem nem fedi a leírás. Mégegyszer sajnálom de az értékelésem csak az információ hiánya miatt semleges egyébként az eladó kommunikatív és alkalmazkodó partner volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kisebb asztalra számítottam a kép alapján.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arvayandy123 (647) (Eladó)
Semleges
2011.07.14. 06:27:12
1459444198
Nagyon kedves, megértő, segítőkész vásárló.Sajnos a csomag elveszett a postán.Nagyon sajnálom, kár a kabátért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A csomag elveszett a postán!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Másik fél: Személyes átvétel során kiderült,hogy nem felel meg a termék,az adásvétel sikertelen volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Attól függetlenül hogy nem sikerült az adás-vétel,nagyon korrekt és szimpatikus Vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Nem jött össze az adás-vétel sajnos,de a vásárló nagyon korrekt és szimpatikus volt.
Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
forest33_a (387) (Eladó)
Semleges
2010.01.11. 21:49:21
160078206
Nagyon sajnálom h nem lett jo a dzseki pedig nagyon szerette volna a vásárlo:-(de ennek ellenére nagyon kedevesek és nagyon szimpatikusak,bárkinek tudom ajánlani:-))
Másik fél: így igaz,nagyon sajnáltam. :((((((((((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kismajom08 (794) (Vevő)
Semleges
2009.12.09. 12:37:28
157952675
Sajnos az eladó nem közölte,hogy hibás az ing nyaka,és ez a fotón sem látszott.Azért semleges,mivel én sem kérdeztem rá!De nem volt túl korrekt.
Másik fél: Minden rendben volt,gyors vevő.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vanyalanya (313) (Vevő)
Semleges
2009.08.11. 08:28:42
150011599
Nagyon kedves,segítőkész vaterás,csak ajánlani tudom!!!Sok-sok+++++++++++++++++++++++++(a posta miatt nem jött létre az adásvétel,elkallódott a csomag:((()
Másik fél: Sajnos a posta hibájából nem jött létre az adás vétel.Vissza kellett utalnom a pénzt a hölgynek.
A csomag eltűnt szőrén-szálán.:((((((((((
Nagyon kedves kommunikatív partner!Mindenkinek szívből ajánlom!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vásárlás nem jött létre, de nagyon korrekt a partner. mindenkinek ajánlom.
Másik fél: így igaz. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de a szekrénysor mérete félrevezetett. Ez a hossz nem fér be a falrészre. Örülök, hogy megértő volt az eladó és konfliktusmentesen elálltunk az üzlettől. Ha valakinek jó a hossz, akkor ajánlom, mert kis sérülés van ugyan,de az árát megéri.
Másik fél: Ez így volt igaz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megvizsgáltattam az eladni szánt árút ,és kiderűlt, hogy nem bőr a kárpitozás, hanem textilbőr .Igy a kedves vevő elállt a vételi szándékától . De rendes , mert a megbeszélt időben telefonált , és tájékozódott az árú iránt a tranzakció nem történt meg , a vevő sem hibás korrekt csak , ajánlani tudom őt.
Másik fél: Semmi gond nem volt az eladóval,ő nagyon korrekt volt mindenről tájékoztatott minket,csak menet közben kiderült hogy textil bőrből van az ülés,ezért elálltunk a vételtől sajnos.
Azért ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomcattomika (90) (Vevő)
Semleges
2008.09.30. 10:18:51
89860646
más árral,ill. nem fix árasan rakta fel újra az aukciót
Másik fél: Csak annyit írok erre,ha már nem vette meg a terméket a fiatalember akkor ne legyen fent akadva olyan dolgon ami nem valós,hiszen fix áras termékről beszélgetünk!
Nem tehetek róla hogy úgy akart vásárolni,hogy nem volt meg a pénze rá.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt hozzáállású vaterás mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Nem jött létre a vásárlás.
Nem paszolt az autómba az ülés.
Egyébként nagyon seítőkész emberke az eladó!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az eladás.
A Nike cipőn a pipa nem volt börből ez volt a kifogás.Sajnálom.Egyébként minden rendben zajlott.
Másik fél: Nem jött létre az eladás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
