patakytg (456) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 456 | 468 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 469 | 481 adásvétel |
| Az eladóként kapott 370 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
rogerlaszlo (271) (Vevő)
Semleges
2016.02.20. 18:34:53
2189851781
sajnos a felső réz dísz törött, ezt valahogy meg kell csináltatni, mert így beázik a lámpa...én is hibás vagyok, mert a személyes átvétel alkalmával nem néztem meg alaposan a terméket...akkor árengedményt kértem volna a javítás költségeire... ez van, mindig tanul az ember...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos mozgásérzékelő nem volt hozzá Nem történt vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ügylet nem jött létre. Az eladó korrekten járt el csak a termékkel volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bolyongas (279) (Vevő)
Semleges
2015.01.04. 09:21:07
2020020422
Az adás-vétel méret probléma miatt nem jött létre. Az eladó maximálisan segítőkész és megértő volt, bárkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt megfelelő a méret. Az információátadás, kommunikációval minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy kicsi lett, köszönöm a próba lehetőséget. Igazán kedves, korrekt, rugalmas, jó vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre.
Másik fél: Megkérném, hogy ne rontsa mások lehetőségeit és minősítését semleges értékeléseivel, úgy hogy fogalma sem volt arról mit vásárolt tőlem. Egy egész hétig nem jelentkezett, én hívtam, mellyel rontotta eladási esélyeim. Egy vevőm maga miatt másik terméket vásárolt meg az enyém helyett. Én ennek ellenére semlegesen értékeltem, maga meg írt egy hányaveti nem jött létre....stb. értékelést. Az ilyen megbízhatatlan, nemtörődöm embereket ki kellene zárni a vaterárol!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2341742.Ottobacsika (-2) (Vevő)
Semleges
2011.12.03. 17:37:50
1513325831
Sajnálom, de nem 2 csak 1 hét telt el, de nekem nincs is ilyen gépem a szomszéd fiú segít nekem ilyesmiben. Most szólt, hogy nem kell elhozni az asztalt, mert már nem eladó és negetívot adott az eladó. Sajnálom, mert szép kis aztalka, de nem szóltak hova menjek érte. Bocsánat, de nem nagyon értek ehez az internetes dologhoz és sajnálom az asztalt is. Máskor jobban figyelek. Ottó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,szimpatikus partner!Más volt az elképzelésem a termékkel kapcsolatban,amit problémamentesen megbeszéltünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható partner, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brigi1011 (249) (Vevő)
Semleges
2011.05.04. 11:09:12
1452845771
Szállítási gondok adódtak, így adás - vétel nem történt, az eladó kedves és megértő volt, úgyhogy az értékelés részemről pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csikimiki3 (167) (Vevő)
Semleges
2010.11.29. 15:47:17
187158843
A termék elég gyenge minőségű volt felszerelés közben eltört mivel nem hajlott eléggé. A szállítás a vaterafutárral történt, és az egy napos határidő helyett 3 nap múlva kaptam meg a terméket. A vaterafutártól kapott e-mail-ben szombati napról volt szó 8-20 óráig ezért 3 napig kellett itthon várakoznom. A vaterafutár szolgáltatására soha többé nem tartok igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
