Cowi2007 (102) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 102 | 146 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 104 | 148 adásvétel |
| Az eladóként kapott 46 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
papaci11 (268) (Eladó)
Semleges
2012.01.27. 11:21:30
1535518013
Minden rendben zajlott, de sajnos méret nem volt megfelelő, egyébként korrekt vaterás, csak ajánlani tudom!
Másik fél: Sajnos a kabát tényleg kicsinek bizonyult, egyébként minden rendben zajlott.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pakatapeter (12) (Vevő)
Semleges
2011.09.03. 06:26:21
1466999907
Na itt sem szabad semmilyen gépet - venni!!! Az ember a saját - kárán - tanul!!! Semleges,mivel az excenter csiszoló működött max,10 - percet aztán - kuka!!! Sajnos!!! :(
Másik fél: A teméket nem véletlenül inditottuk 1 forintról. Kifejezetten felhivtam rá a figyelmet, hogy NEM tudom milyen állapotban van a gép és, hogy annak tudatában licitáljanak, hogy SEMMIFÉLE GARANCIÁT nem tudok biztositsni rá!!! A termékleírást komolyan kell venni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
