csomor-kis (959) 99.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 961 | 1230 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 969 | 1238 adásvétel |
| Az eladóként kapott 406 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Félreértésből eredően nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
yutaka12 (1047) (Eladó)
Semleges
2018.04.15. 09:45:34
2605695293
Rendben, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem jelezte, hogy a csizma orra erősen kopott, arról sem fényképet nem készített, sem szövegesen nem jelezte annak hibáját. A csizmát a kopottsága ellenére szép állapotúnak tüntette fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt a kért méretbe.
Másik fél: Miért adsz nekem semlegest amikor a TE hibádból nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzsamama43 (133) (Vevő)
Semleges
2010.06.18. 12:12:44
1056878553
Sajnos ez nem alkalmi táska, hanem szerintem egy piperetáska, melyet a mosható műanyag belső, valamint a fogantyú nélkülisége bizonyít (pl. csukló pánt hiánya). Örömmel fogom használni piperetáskának.
Másik fél: Szerintem pedig igen is alkalmi táska. Ez attól függ ki minek használja majd. A termékleírásban pedig értelmesen leírtam hogy nincs fogója.Sajnálom ha nem olvastad el figyelmesen !!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem olyan jó minőségű, mint azt az eladó leírta. Postázással nem volt gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.