agotabagota (198) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 198 | 221 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 210 | 233 adásvétel |
| Az eladóként kapott 139 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
enikoletta361 (1014) (Vevő)
Semleges
2018.03.21. 09:19:45
2598701270
Az üzlet sajnos nem jött létre, mert a naci nem lett rám jó, de az eladó kedves, rugalmas és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtunk elmenni a termékért a megbeszélt időpontokban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elevensors (84) (Vevő)
Semleges
2014.11.13. 22:36:06
1997910479
Az eladó kedves és gyors, csizma gyönyörű, de sajnos nagy, így kénytelen leszek túladni rajta.. Sajnálom, pedig nagyon vártam! :( De az eladót ettől függetlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsad71 (159) (Vevő)
Semleges
2014.09.11. 17:40:24
1967794901
Az eladó korrekt, szimpatikus partner, de (sajnos) méretprobléma miatt nem jött össze az üzlet. Köszönöm a megértését. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
moncsituri (214) (Eladó)
Semleges
2014.04.08. 22:14:16
1873001768
sajnos méret miatt az adás vétel nem sikerült,de ettől függetlenül nagyon kedves korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nagyon kedves korrekt vásárló,de sajnos a méret miatt nem sikerült az adás vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévedésből ütöttem le a terméket,korrekt vaterás,AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem lett jó a apucs, segítőkész eladó! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,határozott vevő!Mindenkinek ajánlom!Sajnos a termék anyaga nem volt annyira vízálló mint gondoltam!:( Csak kényszerből adok semlegest különben pozitívat adnék!!Mert rugalmas vásárló!Sajnálom én is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem volt megfelelő. Pozítiv minősítést adnék, de a rendszer nem teszi lehetővé. A vevő nagyon kedves és kézséges volt. Mindenkinek ajánlom. +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves vevő, sajnos nem jött létre az üzlet, de attól függetlenül ajánlom, megbízható és gyors! Csak ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos mégsem volt jó méretben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kikike_2009 (2145) (Eladó)
Semleges
2011.04.12. 19:41:02
1449124451
Nem tetszett a vevőnek a megnyert termék.
Másik fél: Igen nem tetszett, mert a képen pink-türkiz-törtfehér a minta, a valóságban undorító jaj zöld-piros-sárga. Valósághű felvételt illik készíteni a termékről, vagy ha nincs rá elég jó fotó apparát, akkor le kellene írni a pontos színeket, és nem éri a vevőt mellbevágásként a valóság:) no ennyi, ezért nem tetszett
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a rokkant kislány akinek vettük volna a kengurut kórházba került.Őszintén sajnálom. Igen adja el a meghirdetett árút.
Másik fél: Sajnálom én is. Tiszta szívemből kívánok neki gyógyulást, és mindenkinek sok erőt, hogy támogatni tudják. Remélem még találkozunk itt. A lányommal még ajándékot is készítettünk a kenguru mellé meglepetésnek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
