mirage276 (845) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 846 | 1264 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 859 | 1277 adásvétel |
| Az eladóként kapott 633 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
------adásvétel nem történt-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csomagol?s közben megs?r?lt az ?ru, igy nem tudtam ?tadni a vevônek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos csomagolas közben megser?lt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eltört szallitaskor a termek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevô rendben fizetett, csomagot feladtam, de törve kézbesítették. Utalást visszaküldtem.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem volt semmi probléma
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nincs fémjelezve, de szakembernél még utána járok...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves volt, levelekre azonnal válaszolt, és pontos is volt. A termék úgy néz ki mint a képen, de alaposan átnézve silányabb minőségű látottnál, ilyen minőségért ennyit nem adtam volna ki.
Másik fél: Személyes átvétel volt, a helyszínen nem jelezte a problémát és utólag sem, amit rendkívül sajnálok. Legközelebb, mielőtt értékel, egyeztessen az eladóval, mert részemről visszafizettem volna az Ön által sokallott összeget ha nem elégedett és akkor nem kaptam volna egy lehúzó semleges értékelést, holott én megtettem amit tudtam. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, de sajnálom, hogy két db gyűrű törött, hibás volt... nem a postázás során történt... :-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuper, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vicaverza (616) (Eladó)
Semleges
2011.06.12. 15:36:23
1446275387
korrekt partner, ++, de sajnos nem sikerült időben találkoznunk..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNOS NEM JÖTT LÉTRE AZ ÜZLETAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rendben lezajlot a termék átadása.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszti876 (1150) (Eladó)
Semleges
2009.12.29. 19:14:46
154341804
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Másik fél: A minimálárat nem érte el a licitem, úgy gondoltam, semmis az aukció. Sajnálom, hogy így alakult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
