kev135 (188) 98.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 189 | 276 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 195 | 283 adásvétel |
| Az eladóként kapott 103 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
csipike75 (563) (Vevő)
Semleges
2011.04.06. 13:56:38
1442065120
Sajnos a szabadidőruha fenekén a varrás megbomlott, és a felsőn pár - tisztítási kísérletre nem reagáló - folt van. A ruha ettől függetlenül persze használható, de a teljes elégedettségemhez korrektebb leírás kellett volna. A valósághoz hozzátartozik, hogy az eladó felajánlotta a termék visszavételét, de a visszapostázás a termék súlya miatt nekem nem érte meg. (1200 Ft-os terméknél a 810 forintos pk.) Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna az eladó visszalépett, miután átutaltam neki a pénzt, de azért a pénzem visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsazska24 (106) (Vevő)
Semleges
2010.10.28. 23:01:24
1233813072
Ezzel a kabáttal is volt problémám, mivel a leírásban nem mondtad , hogy van a fehér részén egy is kis kék folt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolcevitaa_t (11) (Vevő)
Semleges
2007.06.01. 09:08:10
324228395
Az elküldött terméknél minőségi problémák voltak, de minden gond nélkül visszakaptam a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolcevitaa_t (11) (Vevő)
Semleges
2007.06.01. 09:07:54
324218524
Az elküldött terméknél minőségi problémák voltak, de minden gond nélkül visszakaptam a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
