Vaterlobook (1557) 99.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1560 | 1960 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1598 | 2000 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1563 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Figyelmetlenségem miatt tévesen ütöttem le a terméket. Az eladóval barátságosan megoldottuk a problémát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BigTtheKid (176) (Vevő)
Semleges
2022.08.17. 16:12:00
3191830019
A terméket csak személyes átvétellel lehet megvásárolni, amit én csak a vásárlás után vettem észre, a távolság miatt pedig ez az opció számomra nem megoldható, így az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó kommunikációja elég sok kívánnivalót hagy maga után. Olyan stílust enged meg magának, hogy az felháborító! Emiatt nem is szándékozom tőle többet vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Osember59 (209) (Vevő)
Semleges
2020.01.18. 13:55:14
2852750309
A tranzakció az eladó hibáján kívül sajnos meghiusult. A látszólag tökéletes lemez (NM) meghallgatáskor sercegett. Elálltam a vásárlástól amit az eladó elfogadott. Rugalmas, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mandula994 (40) (Vevő)
Semleges
2019.12.10. 14:38:44
2844929624
Visszaléptem a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A személyes átvételnél nagyon bekorlátota az átvétel időtartam?t. Egy hét alat 2 nap es és a napokon belül 2 órára korlátozta! Miután szöltam hogy kések 5 percet, elfogadhatatlan stílusban reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szilmaril26 (302) (Vevő)
Semleges
2018.01.02. 10:45:32
2555545871
Sajnos a saját hibámból nem tudtam átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kecsege666 (19) (Vevő)
Semleges
2017.12.12. 09:40:55
2556309758
Nem ztudtam elmenni a könyvért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TillmannArmin (57) (Vevő)
Semleges
2017.12.11. 12:55:20
2555227904
Az eladó rugalmatlan volt, rossz stílusban kommunikált. Amúgy minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zergefutty (247) (Vevő)
Semleges
2017.09.25. 07:59:18
2518845326
sajnos az én hibámból nem jött össze a vásárlás,de nagyon rugalmas az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a megértő hozzá(m)állást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
drummer11Z (479) (Vevő)
Semleges
2017.04.08. 13:55:49
2460718337
Sajnos nem tudtunk megegyezni a postázási módban, mert az eladó a lehető legdrágább postázási formához ragaszkodott, és semmi rugalmasságot, hajlandóságot nem mutatott az olcsóbb feladási alternatíva felé. Én postai csomagautomatába szerettem volna kérni a csomagot, ami 400 Ft-ból kijött volna, de ő konokul ragaszkodott az előreutalás utáni 1600 Ft-os(!!!) MPL csomaghoz! 1 db könyvről lett volna szó, ami mégcsak nem is utánvétesen jött volna! Így csak a potenciális vevőit riasztja el!
Másik fél: Figyelmen kívül hagyta a szállítási feltételekben megadottakat, majd rendelése után közölte az óhaját. Pedig előtte is kérdezhetett volna. Nem ajánlott rendelő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A könyvet megkaptam, de a hozzáadott "kommunikációs körítés" kritikán aluli: magas lóról, arrogáns, pökhendi stílusban (ordítva) ír, mintha uralkodói kegyet gyakorolna azzal, hogy eladja az általa meghirdetett könyvet. Nem ajánlom jó szívvel senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A könyvet megkaptam, de a hozzáadott "kommunikációs körítés" kritikán aluli: magas lóról, arrogáns, pökhendi stílusban (ordítva) ír, mintha uralkodói kegyet gyakorolna azzal, hogy eladja az általa meghirdetett könyvet. Nem ajánlom jó szívvel senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindben rendben volt, köszönöm! Régebbi kiadású, valódi könyvritkasághoz jutottam újszerű állapotban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igaz, nem utaltam. Volt rá okom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kifizettem a terméket, még nem vettem át.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
snattelid12 (6) (Vevő)
Semleges
2016.06.23. 10:59:14
2264266547
Egy napon belül szükségem lett volna a termékre, de csak később tudtam volna átvenni. Ezért meghiúsult az adásvétel. Az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Santocristoforo (194) (Vevő)
Semleges
2016.04.22. 20:05:49
2230759358
Megtörtént a tranzakció nem tüntette fel világosan ,hogy a szélei sérültek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
forzajules (158) (Vevő)
Semleges
2016.02.02. 18:52:00
2181581597
Igaz, elfelejtkeztem a könyvről. Ha kaptam volna esetleg egy emailt, hogy még nincs rendezve a dolog, azonnal intézkedtem volna. (Én mindig küldök, ha ilyen előfordul.) De tény, hogy nem jelentkeztem.
Másik fél: Küldtem mailt, mégsem jelentkezett. Átvenni sem kötelező, mint ahogy rendelni sem, ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm, rendben mentek a dolgok. Üdvözlettel: Pilisilen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Betegség miatt sajnos nem tudtam elmenni átvenni az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben és pontosan lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos a könyvet az eladó a 7. nap este , amikor sikerült beszélnem vele, már 4000 Ft-os áron tette fel, mivel én 7 nappal előtte 10 órakor ütöttem le a terméket 1800 Ft-ért, és én a határidőnapján csak 19 órakor beszéltem vele. Délelőtt nem tudtam egyébként elérni, ő olyankor dolgozik! Elfogadtam, de kicsit keserű a " szám íze " A szerződésekben ugyanis a 7 nap az 7 nap és nem óra percre mérik, mint ahogyan az Úr tette! (Kivéve a személyes szabadságot korlátozó intézkedéseknél!) Ennyi.....
Másik fél: Kérném, nézzék át az értékelő ..../moderálva/értékeléseit, és az enyémeket. Vannak .../moderálva/ emberek, ennyi...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem került sor utalásra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem az eladó hibájából nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vonekinorbert (17) (Vevő)
Semleges
2015.03.06. 11:59:40
2033773262
Mégsem tudtam érte menni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gracezsuzsanna (1) (Vevő)
Semleges
2015.02.13. 15:40:19
2031861863
nem jött össze a szemelyi találkozás, utazási tervek és nyitvatartási orak miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vonnegutantikvarium (403) (Vevő)
Semleges
2015.02.13. 10:37:13
2012226107
félreértések voltak
Másik fél: Ez egy antikvárius berkekben is közismert szélhámos. Mindenkit óva intek tőle!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szipirtyo2 (211) (Vevő)
Semleges
2015.01.08. 19:23:25
2015214272
Az eladó türelmetlen volt és hamar túl akart lenni rajta, de mire az ünnepi programok közt érdemi kapcsolatba kerültem, már el is ajándékozta másnak. De mint később elmondta, a -lényeges- térképmellékletek hiányoztak belőle. Azonban kár nem ért... "No problem".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem mentem érte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját hibámból az árút nem tudtam átvenni.Az eladó korrekt és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze a találkozás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lorencia83 (94) (Vevő)
Semleges
2014.01.27. 19:02:33
1851760022
György! A túlvilágról szólok magához: jelentem meghaltam! Ahogy fogalmazott: nem vagyok már az élők sorában. Ennek oka: eret vágtam magamon, mert nem volt képes legalább 1 hetet várni. 6 napja ütöttem le ugyanis ezt a nyomorult könyvet. Türelmetlensége idáig vezetett. Szellemem azonban vissza fog járni kísérteni önt! OMEN
Másik fél: HA-HA! Hát mégis köztünk van? ÖRÜLÖK! Érdekes, hogy egyből tudott válaszolni az értékelésre, az ígéretét viszont nem sikerült betartania, hogy hétvégéig jelentkezik, az e-mailemre sem reagált! Remélem a vizsgáján már pozitívan túl van! BOLDOGSÁGOT ÉS HOSSZÚ ÉLETET KÍVÁNOK MAGÁNAK! (valószínűsítem ez pechje lesz az ismerőseinek, akiknek el kell Magát viselniük)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
timoteus218 (118) (Eladó)
Semleges
2013.12.28. 09:14:31
1834630922
A partner szerint a postázásban nem tudtunk megegyezni , ebben az esetben a "posta a hibás" mert a közel 2,5 kilos csomagot nem vitte el ajánlott levélként !! Hát kifogások mindig voltak és lesznek is de ez benvan a 3 legjobb között. Nem ajánlom a partnert senkinek és csak azért nem negatív mert karácsony van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ????????????????Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt módon járt el. A tranzakció azért nem zárult sikeresen, mert visszaléptem személyes okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
