Edit-80 (1684) 99.76%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1688 | 3011 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1702 | 3025 adásvétel |
| Az eladóként kapott 789 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
JKaresz77_v (18) (Eladó)
Semleges
2015.08.09. 18:12:24
2106432434
Ahhoz képest, hogy fel volt tüntetve a szállítás módja (kizárólag személyes átvétel), még a végén én éreztem magam kényelmetlenül és kellett mégiscsak postáznom a személyes átvétel helyett!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ibcike_v (107) (Eladó)
Semleges
2015.05.10. 09:33:18
2073154013
Kedves, jó kapcsolattartó vevő. Pozitívot adnék, de a rendszer nem engedi, ha a tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kapott a vevő ajándékba, így mégsem kérte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
naspolya020 (184) (Eladó)
Semleges
2014.10.21. 17:29:06
1991068391
A vevő időközben kapott egy szettet,ezért erre már nem volt szüksége.Legalább válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az egyik felső nagyobb mint az eladásnál leírt méret!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Brigitta365 (242) (Vevő)
Semleges
2012.11.28. 18:58:13
1667369000
A barbie ruha hátulján kb. 2cm átmérőjű nyálás van, amelyre nem lett felhíva a figyelem, a képeken egyáltalán nem látszott. Ajándékba vettem, de így nem adhatom oda.
Másik fél: A becsomagolás előtt én nem észleltem hibát a termékem, kislányom a játékai amik szép állapotban vannak, mert keveset játszott velük. Én is ember vagyok tévedheted. A vevő több mint 2 hete vásárolta a terméket, amit azonnal postáztam is. Azóta egyáltalán nem jelezte felém, hogy gond lett volna a termékkel, pedig lett volna ideje megkeresni, de nem tette pedig biztos találtunk volna megoldást a problémára!!!! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
polofactory (160) (Eladó)
Semleges
2012.11.13. 19:40:56
1672347245
Másik terméket szeretett volna leütni amit meg is tett később:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tothgergo30 (10) (Vevő)
Semleges
2012.10.23. 15:00:45
1658585795
Az eladó nagyon kedves és megértő volt! A fiam időközben kapott egy hasonló játékot ezért nem jött létre az adásvétel. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dorianyu76 (467) (Eladó)
Semleges
2012.10.07. 17:34:35
1651043381
A vevő korrekten jelezte,hogy nem kéri.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kapott egy ugyanilyet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nezsideri (4690) (Eladó)
Semleges
2011.09.28. 18:48:29
1481092690
A vevő visszamondta a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszamondta a vásárlást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
littlest-shop (753) (Eladó)
Semleges
2011.03.16. 10:27:07
1447393677
AJÁNDÉKBA KAPOTT EGY ILYEN KUTYUST EZÉRT NEM SZERETNÉ A TERMÉKET! MEGÉRTEM ÉS MAXIMÁLISAN AJÁNLOM! KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MÉGSEM SZERETNÉ A TERMÉKETAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
