Skorpio7Skorpio (5313) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 5366 | 13019 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 207 | 247 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 54 | 64 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 5627 | 13330 adásvétel |
| Az eladóként kapott 48 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Bloodrayne28 (4) (Vevő)
Semleges
2012.05.24. 15:38:34
156595919
Nem történt vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bloodrayne28 (4) (Vevő)
Semleges
2012.05.24. 15:37:55
156596122
Nem történt vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bloodrayne28 (4) (Vevő)
Semleges
2012.05.24. 15:34:56
156382644
sajnálatos anyagi problémák miatt nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cjfuglkghi lih
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VACVghjdkncC§knKYALc
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rég volt,elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tengeresz203 (203) (Vevő)
Semleges
2011.01.31. 13:18:11
155058529
Sajnos nem tudtam elmenni a Dvd-ért. De mint régi vevő ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem sikerült lebonyolítanunk az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nincs megjegyzés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon jó dolog
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
194915.maat112 (7) (Vevő)
Semleges
2010.08.02. 00:39:34
153839739
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fizetés és az áru átvétele nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Régen volt, nem tudom pontosan mi történt, de nem jött létre a tranzakció, lehet hogy az én hibámból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden nagyon szép, minden nagyon jó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem emlékszem régen volt. biztos én vagyok a hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
davidcsillag05 (525) (Vevő)
Semleges
2010.03.14. 17:22:53
82009070
Ugy emlékszek akkor éppen Németországban voltam,és valamiért nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem tudom elérni az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félre értettük egymást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kaptunk értesítőt a licitálás megnyeréséről, nem kaptuk meg a kontakt e-mail címét,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A keresett termék kifogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1256426.Romola999 (34) (Vevő)
Semleges
2010.02.08. 08:54:13
156088803
Sajnos meghiúsult a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Semmi különös.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leütött DVD-t nem kaptam meg. Többször ígérte, de aztán valahogy sosem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukciót megnyertem ugyan, de az eladó nem jelentkezett, hogy hová küldjem a vételárat, és mennyi postaköltséggel. A filmet így nem tudtam kifizetni és a mai napig nem is kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg, anyagi hátrány nem ért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lényegesen később kaptam meg a terméket, de végül ideért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtuk összehangolni az átvételt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a DVD-T Nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
végül nem jött létre az üzlet e tekintetben
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos leálltak a gyártásával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a terméket. Kérnék egy e-mail címet!
Másik fél: Bocs, de ezt nem igy kell csinálni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DVD személyes átvételére nem készült fel.
Nem volt elökészítve.
Másik fél: Eggyértelmüen jelezve lett, hogy személyes átvétel elött időpontot kell eggyeztetni. Te e helyet teljesen váratlanul betoppantál péntek reggel, hogy adj uram de azonnal.
Bocs de ez nem igy müködik, ennek elenére egy negyed órán belül megkaptadm mivel a több ezer film közül nem meggy mindig egy perc alatt a megtalálás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem emlékszem miért nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Pedig jó lenne, ha emlékeznél rá!
Hiszen utána is vásároltál tölem s ezt irtad:
Megérkeztek a Dvd-k.
Köszönöm.
Üdv:Ági(zazoka)
Ha nem emlékszel akkor miért nem kérdezel, mielött minösitesz?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos olyan termáket hírdetett amilyen nemvolt a birtokában. Különben rögtön és udvariasan reagált!
Másik fél: Az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre, elnézést kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre, de visszautalás megtörtént.
Másik fél: Az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre, elnézést kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmetlen voltam, véletlenül licitáltam a termékre. Miután lezárult a licit, a terméket nem kívántam átvenni. Elnézést kérek.
Másik fél: Igazad van, csak azt nem értem, hogy ha Te voltál a figyelmetlen akkor miért nekem adsz semleges értékelést?!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, mert a dvd nem volt kapható a valóságban, ez többszöri e-mail és telefonváltást követően derült ki. Több ezer terméknél ez előfordulhat, az eladó korrekt és segítőkész volt, cserét is felajánlott, de nem éltem vele.
Másik fél: Ritkán, de sajnos ilyen is előfordulhat.
Csak az én figyelmetlenségem az oka, hogy nem jött létre az aukció.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
turbokkrisztian (185) (Vevő)
Semleges
2009.08.20. 21:58:24
149261355
Sajnos a termék nem érkezett meg máig! Az eladó nem tehet róla! Valahol útközben elveszett!
Másik fél: Minden termékemet ajánlottam adom fel, igy a tiedett is.
Ennek ellenére elöfordul az ilyen, megkezdtem a postánál a kerestetést s az egy ideig el fog tartani, majd jelentkezem az eredményröl.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pénzt elutaltam és vártam a csomagot mint egy jóllakot napközis.De csak nem érkezett meg.Telefonáltam,egy hölgy közölte velem,hogy a film már nincs meg.Abban maradtunk,hogy a pénzt vissza utalja.Sajnálom!
Másik fél: Elnézést kérek, sajnos néha ilyen is előfordulhat, tudom, hogy nem vigasztal, de nem ez a jellemző nálam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt!
Másik fél: Ehhez nem tudok mit hozzá tenni?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FotosAndras007 (1) (Vevő)
Semleges
2009.08.14. 11:58:06
147935141
nincs véleményem
Másik fél: Pedig lehetne!
Néma gyereknek az anyja se érti a szavát!
A DVD amit megnyertél párnapon belül a kezedben is volt, igy fogalmam sincs hogy mi lehetet a gondod?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
856856.madika76 (48) (Vevő)
Semleges
2009.08.12. 19:47:19
145036793
Az eladó nem jelentkezett én sem igy nem lett semmi
Másik fél: Az állitásod valótlan, mivel a vatera értesitövel egyidőben megy egy automata levelem a teendökkel.
Már bánom, hogy nem adtam negativ értékelést, mert megérdemelted volna!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A filmet nem kaptuk meg, mert pont kifogyott... De az eladó nagyon rugalmas és segítőkész volt, csak nem sikerült szereznie másikat. Ajánlom!
Másik fél: Elnézést kérek igazad van. Ritkán, de sajnos ilyen
is előfordul.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elnézést, ez nem jött össze, miattam!
Másik fél: Ok, de ha a Te hibádból nem jött össze, akkor miért engem értékelsz semlegesre?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
