Kati624 (1593) 99.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1572 | 4062 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1586 | 4080 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1765 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
aloysius_a (1063) (Vevő)
Semleges
2019.07.03. 08:08:23
2777250440
Sajnos előben teljesen más a színe. Nem tetszik, nem tudok vele mit kezdeni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam egy e-mailt sem. Csak a semleges értékelést. Köszönöm!
Másik fél: December 2.-án 18:33-kor küldtem az emailt, bármikor tudom bizonyítani, te viszont az elmúlt két hétben csak lapítottál. Már bánom, hogy nem negatív értékelést adtam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyurinakatalin (88) (Vevő)
Semleges
2015.10.31. 16:36:15
2139998951
Elmaradt a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9482796.Hajni122 (14) (Vevő)
Semleges
2015.08.19. 11:51:28
2105586077
Nem tudtam utalni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regina1999 (2496) (Vevő)
Semleges
2015.08.13. 20:57:27
2105117576
A kért krém már elfogyott. Leütéskor még szerepelt a terméklistán. Másik krémre nem volt szükségem. Telefonon próbáltam elérni, hogy megbeszéljük, de nem vette fel. Ha ez negatív, hát köszönöm!
Másik fél: Összesen 3 email-t írtam, csak az elsőre kaptam választ, azóta néma csend. Ha megírtad volna, hogy mégsem kéred, akkor semleges lett volna. Érdekes, hogy a negatív értékelésre rögtön tudsz reagálni, egy érdeklődő emailre pedig két hétig sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom miért jelentkezik a levelezésemben már sokadszorra hogy nem adtam le az értékelést. Legalább 3x leírtam hogy nem jött létre a termék átvétele, mert, az értesítő emailt amire fizetni kelett volna a spanba rakta a rendszer. Így csak nagyon késve találtam meg amikor már lezárult az aukció! Erről sem az eladó, sem én nem tehetek. Erre milyen értékelést lehet adni? Többet nem írom le ha 100 felszólítást küldenek is! Remélem ez most célba ér!!!! Üdv.alku55_a
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:34506443 (21) (Vevő)
Semleges
2014.09.20. 19:07:17
1972644113
Napokig leveleztünk ,mire sikerült az eladó adatait megkapnom.
Másik fél: Az elérhetőségemet, az adataimat a vatera megküldi a vevőnek, hiszen a kapcsolatfelvétel a vevő dolga lenne. Ennek ellenére én megírtam az utaláshoz szükséges adatokat rögtön a vásárlás után, amit állítólag nem kapott meg, így a terméklapon írogatott, bankszámlaszámot, emailcímet ott várt volna (amiért simán kizárnának engem). Kb. 2 hét után kaptam meg a pénzt, a parfümöt rögtön postáztam + ajándék mintát, pedig nem is én hibáztam, hanem a kedves vásárló és én kapok semleges értékelést. Meg kellene tanulni vaterázni és utána osztani az észt. Szerencsére többet nem fogunk üzletelni
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jött létre!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött létre!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrektül zajlott minden, kis figyelmetlenség miatt az ajándékból nem lett meglepetés, de ennél nagyobb baj soha ne legyen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem ért oda nov 6-ig
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem ért oda nov 6-ig
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
