eribaba83 (131) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(130 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(130 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 130 166 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 135 171 adásvétel
Az eladóként kapott 52 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Dunakeszi
Regisztráció dátuma: 2007.04.19.
Utolsó belépés: 2018.08.07. 10:52
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

szabatti67 (2605) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.03.24. 09:04:52

Termékkód

2209501745

nem ért volna húsvétra oda a termék így nem felelt meg a vevőnek elnézést

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási probléma
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ildi1700 (1428) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.01.27. 09:19:13

Termékkód

1839247685

A termék hibája nem volt feltüntetve, átvételnél derült ki, így elálltam a vételtől.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

popityviki (268) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.12.16. 18:16:33

Termékkód

1834339163

A vevő kedves volt,megbeszéltük :-) Ajándékba szerette volna de mivel a keréken látszott hogy használt mégsem vette meg

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

balazse (91) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.08.15. 20:39:21

Termékkód

1779558941

Megbízható, kedves vaterás! Mindenkinek ajánlom!!! ++++++
Másik fél: köszi az értékelést, a semleges-t nyilván véletlenül jelölted :-)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mol666_a (92) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.12.31. 10:38:07

Termékkód

1686094451

Az eladó hibátlannak hirdette az árut, de a zippzárból annyi fog hiányzott, hogy azt csak cserével lehetett megoldani, ami többe került, mint maga az áru!
Másik fél: Amikor egyszer és utoljára használva volt, utána sem volt baja, fotózáskor sem vettem észre, tényleg nem tudom, hogyan, mikor keletkezhetett ez a durva hiba és hogy kerülhette el a figyelmemet! Nagyon sajnálom, nem volt szándékos, talán ez ki is derült az eddigi 100% pozitív értékelésből, amit nem kockáztattam volna direkt félre vezetéssel... De tanultam az esetből, hogy ha van rá lehetőség érdemes együtt átnézni az árut

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.