eribaba83 (131) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 130 | 166 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 135 | 171 adásvétel |
| Az eladóként kapott 52 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2016.03.24. 09:04:52
2209501745
nem ért volna húsvétra oda a termék így nem felelt meg a vevőnek elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási problémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ildi1700 (1428) (Vevő)
Semleges
2014.01.27. 09:19:13
1839247685
A termék hibája nem volt feltüntetve, átvételnél derült ki, így elálltam a vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
popityviki (268) (Eladó)
Semleges
2013.12.16. 18:16:33
1834339163
A vevő kedves volt,megbeszéltük :-) Ajándékba szerette volna de mivel a keréken látszott hogy használt mégsem vette meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, kedves vaterás! Mindenkinek ajánlom!!! ++++++
Másik fél: köszi az értékelést, a semleges-t nyilván véletlenül jelölted :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó hibátlannak hirdette az árut, de a zippzárból annyi fog hiányzott, hogy azt csak cserével lehetett megoldani, ami többe került, mint maga az áru!
Másik fél: Amikor egyszer és utoljára használva volt, utána sem volt baja, fotózáskor sem vettem észre, tényleg nem tudom, hogyan, mikor keletkezhetett ez a durva hiba és hogy kerülhette el a figyelmemet! Nagyon sajnálom, nem volt szándékos, talán ez ki is derült az eddigi 100% pozitív értékelésből, amit nem kockáztattam volna direkt félre vezetéssel... De tanultam az esetből, hogy ha van rá lehetőség érdemes együtt átnézni az árut
