szi123 (283) 99.3% felhasználó összefoglaló oldala

99.3% pozitív visszajelzés
(285 Felhasználó adta)
99.3% pozitív visszajelzés
(285 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 285 375 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 297 388 adásvétel
Az eladóként kapott 135 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.06.30.
Utolsó belépés: 2017.08.09. 15:34
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Irinacska (381) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.20. 23:37:56

Termékkód

1771510961

Az értékelő,vásárláskor kb. 1 órát eltöltött azzal,hogy átnézte a terméket és telefonos segítséget is kért azzal kapcsolatban,Érdekes,hogy akkor nem derült ki,hogy a komód „nem alkalmas a babaruha tárolásához”(amúgy csak egy kis folt volt a fiók BELSEJÉBE) .A kettes matrac helyet akartam adni 3-ást,de a vevő tartott rá igény. Amúgy ez egy nagyon jó minőségű termék volt,aminek más nagyon örült volna,de úgy látszik nem vagyunk egyformák.
Másik fél: Sajnos vásárlás alkalmával nem volt lehetőségem személyesen részt venni,így a férjem tette meg helyettem.A szivacs,amit felajánlott az eladó,egy másik ágyhoz tartozott,teljesen más méretben!A komódon látott hibák,foltok csak egy alapos takarítás után derültek ki, hogy maradandóak és biztos nem ruhát tároltak benne.Ha tehetném fotót tennék fel róla,ahogy azt neki is kötelessége lett volna hibaként feltüntetni,vagy kérdésnél korrektül válaszolni. A babaággyal problémánk nem volt,a komód visszavételét kértük,pont azért,hátha más (ahogy ő is írta)örülne neki,de ő ettől teljes mértékben elzárkózott számomra már érthető okokból..Valóban nem vagyunk egyformák,nálam az újszerű mást takar!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kovacsmm (193) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.11. 12:29:13

Termékkód

1710302300

Nem kívánom kommentálni a vevőt!!! Nem szívesen ajánlom!!! Csak azért nem adok negatívat, mert ÉN korrekt vagyok!!!!!
Másik fél: Bár én pozitívat adtam,megelőlegezett bizalommal, naivságból.Akkor most röviden és tömören kommentálnám,csak mert ő korrekt volt :)Érdekes,hogy engem nem ajánl több mint 24o adásvétel után,lenne mit tanulnia!Rohangáltam 3x hozzá,mert hibás cipőt adott el és nem tetszett,hogy cserét v. pénzt kértem vissza,holott 2 hónap garanciával hirdeti.Pici gyereke van,nem értem,hogy lehet vki ennyire negatív,a cipő talpbetéte nem volt leragasztva és kisebb volt legalább 1 számmal,ilyet egy alig járni tudó babára nem adok fel!És ő ezt a hibát észre sem vette,még én voltam a hibás.Már bánom,hogy nem olvastam el figyelmesebben az értékeléseit!Csak óvatosan vele!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

948304.Alvin81 (2394) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.06.21. 10:15:19

Termékkód

1584628232

Nem felelt meg a termék.
Másik fél: A pozitív értékelés még akkor készült, mikor átvettem és elhoztam az ernyőt. Sajnos közben technikai probléma adódott, de garanciában visszakaptam a vételárat, így az adásvétel nem jött létre. Az értékelésem SEMLEGES!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

petercsaba (43) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.11. 08:23:49

Termékkód

1559520200

Az én hibám, elfelejtettem töröltetni a licitet

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rozsatamas73 (41) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.05. 09:00:49

Termékkód

1513339442

Sajnos az eladó egyáltalán nem volt segítő kész csak úgy lehetett volna a bútort megtekinteni ha fuvarossal együtt megyek ez számomra elfogathatatlan volt mert én is adtam el már bútort és biztosítottam a megtekintést mert egy bútor esetében nem mindig valódiak a képek ami az elhasználódást illeti és nekem nem volt plusz 10000ft hogy esetleg egy szállítót potyára vigyek magammal.Ezért elálltam a vételi szándékomtól.
Másik fél: Akkor ismét leírom...alkudozás lehetséges,ITT,az oldalon,de nem leütés után,telefonon!!Lsd. üzletszabályzat!Bútort már vettünk itt,mi is,kettőt is,nem néztem meg személyesen,mert a képek magukért beszéltek...mellesleg nem két filléres volt.Milyen vevő az ilyen,aki nem tartja be a szabályokat és a lemondását is elfelejtette közölni,ha nem kérdezek rá.A stílust inkább hagyjuk....sok szerencsét a tökéletes,igényes,de OLCSÓ bútorhoz.Mellesleg én is emberekkel foglalkozom, közel 22 éve.De mind eladóról,mind vevőről el lehet olvasni,amit írnak...,az ilyen vevőtől pedig megkímélném magam és mindenki mást is!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tucsy71 (276) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.18. 09:42:37

Termékkód

1507187042

A meghirdetett 134-140 cm-es méret itt sem stimmel, 122-es.Sajnos ez is nagyon kicsi lett,nem tudjuk használni. :(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Tucsy71 (276) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.18. 09:40:20

Termékkód

1507185887

Sajnos 122-es a beleírt méret a meghirdetett 134-140 cm helyett.Nagyon kicsi lett,így nem tudjuk használni.:(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vajland_a (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.30. 22:06:38

Termékkód

1492731800

Az átvétel konkrét időpontjában nem tudtunk megegyezni, ezért elálltunk a vételtől.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Audrey001 (52) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.26. 21:20:39

Termékkód

1457652044

Nem ment valami zökkenőmentesen!De Ő gyors és megbízható volt!Nálam voltak hiányosságok!Illetve ő kissé szőrszálhasogató volt a HASZNÁLT termékkel kapcsolatban!Azért ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gkives (287) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.12.14. 20:11:26

Termékkód

189954210

nem volt a vevőnek megfelelő méretű termék, így közös megegyezéssel elálltunk az üzlettől. Nagyon kedves, jó kapcsolattartó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt a vevőnek megfelelő méretű termék
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cikitakft (1356) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.07.21. 11:45:57

Termékkód

174330974

Nem enged a rendszer pozitívat adni,pedig azt szeretnék.Nem tudtam kiszolgálni , mégis maximálisan partner volt , korrekt megbízható vásárló , mindenkinek csak ajánlani tudom a vele való együttműködést!++++++
Másik fél: nem tudom milyen rendszer az ilyen, én vagyok a vevő, aki nem kapta meg, amit megrendelt, ennek ellenére pozitív értékelést adtam. Cserébe egy semlegessel..... (még ha a megfogalmazás az is az átlagomat nem szépíti....)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam kiszolgálni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.