dupeit (185) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vásárló nem volt elégedett a termékkel, így visszaküldte azt!
Másik fél: Természetesen nem voltam vele megelégedve, mert nem azt kaptam, ami a terméklapon a fényképen szerepelt. Annál egy sokkal silányabbat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
403208.Bullet03 (47) (Eladó)
Semleges
2009.12.23. 19:36:20
158441374
Köszönöm a türelmet és a megértést! Sajnálom, hogy nem jött össze az üzlet! Nagyon korrekt partner, ajánlom mindekinek!
Másik fél: Semmi gond, előfordul.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1109670.edhardy7 (89) (Eladó)
Semleges
2009.11.13. 12:54:15
155365985
áru miatt nem valósult meg!
Másik fél: Ilyen esetben, amikor az én hibám miatt hiúsul meg egy adásvétel, én nem semlegest szoktam adni a másiknak, minden esetben pozitívan értékelem, mert ő megtett mindent a maga részéről a sikeres üzlet érdekében....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevőnek a magyar billentyűzetre lett volna szüksége!
Másik fél: Valóban figyelmetlen voltam, elnézést érte. Megjegyzem, én a termékleírásban, ha hasonló terméket felteszek, mindenképpen felhívom a figyelmet, hogy nem magyar billentyűzetről van szó. Az eladó mellett szól, hogy telefonon licit után ezt jelezte nekem, ezt pedig köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
