katik_2007 (341) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 340 | 580 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 342 | 582 adásvétel |
| Az eladóként kapott 82 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nyulacska03 (-1) (Vevő)
Semleges
2011.11.23. 09:58:23
1479733122
Nagyon kedves eladó, nekem más dolgok miatt nem jött össze a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bandeszka76 (80) (Vevő)
Semleges
2011.04.05. 09:10:59
1448277055
Különösebb probléma nem volt, viszont azt nehezményezem hogy a "jó kis cipő" jelzővel illetett úszócipő egyik felén az orr részén az anyag konkrétan úgy el van kopva, hogy az alatta lévő fehér bélést lehet átlátni. A fürdőruha szintén elég viseletes. Ajánlanám, hogy legközelebb a termék leírására egy kicsit nagyobb hangsúlyt fektess, és legyél őszinte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.