pcbubu_t (238) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 238 | 247 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 248 | 257 adásvétel |
| Az eladóként kapott 42 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
saleweb (1674) (Eladó)
Semleges
2021.01.15. 13:04:22
2994777263
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
papu720 (10381) (Eladó)
Semleges
2013.02.12. 17:32:17
1689992858
Az hibámból nem jött össze. Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt gyors vevő de a termék nem felelt meg++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2576414.vivi56_a (2) (Vevő)
Semleges
2012.01.26. 18:09:06
1531027991
Nagyon szuper átlátó eladó csak ajánlani tudom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó figyelmetlensége miatt az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rbudiu3 (3895) (Eladó)
Semleges
2012.01.16. 07:11:43
1532886173
Sajnos már nem maradt a termékből és az olcsóbb fajta volt ami nem felelt meg neki mert hosszúkás volt és kereket szeretett volna mert ajándékba vette volna.Sajnálom. Nagyon szép kislánya jött a termékért.Szívesen látom máskor is bármilyen terméket vásárol a lánya véget kedvezményt adok önnek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mesterszerszam (395) (Eladó)
Semleges
2011.04.12. 07:15:53
1443810851
Sajnos a termék szállítása elhúzódott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék szállítása elhúzódottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jó jó...................
Másik fél: Helló!?
Látom ,hogy nem vagy egy gyakorlott LICITÁLÓ!!! Hozzám képest ha nem meg megfelelő az árú ami Zsír, Új és minden Oké!?
Akkor nem tudom miért kell SEMLEGES Véleményt írni??
Nekem ez presztis kérdés!
Remélem legközelebb jobban átgondolod hogy kiről mit írsz!!
Üdv Zoltán
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
navimpex_v (518) (Eladó)
Semleges
2010.08.03. 15:15:05
176562752
Tévedésből kétszer licitált, de korrekten időben jelezte, hogy nem az én termékemre van szüksége. Sajnos a rendszer ilyenkor nem enged pozitívot adni, de ettől függetlenül a véleményem a felhasználóról maximálisan POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: más felhasználó termékét vette megAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csalekft (2462) (Eladó)
Semleges
2009.12.22. 09:41:44
157487905
Sajnos a termék a leütéskor fogyott el raktárunkból, beszállítónk pedig már nem tudott kiszolgálni minket, ezért az adásvétel nem jött létre. A kellemetlenségért elnézést kérünk! Korrekt megértő vaterás, ajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék a leütéskor fogyott el raktárunkból, beszállítónk pedig már nem tudott kiszolgálni minket, ezért az adásvétel nem jött létre. A kellemetlenségért elnézést kérünk!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
