Pomodoro2000 (264) 99.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 266 | 303 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 277 | 314 adásvétel |
| Az eladóként kapott 144 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
capucino_a (26) (Vevő)
Semleges
2013.01.11. 09:59:20
1687428584
Sajnos a gép nem működött (nem az eladó hibája),ezért az üzlet nem jött létre. Egyébként minden gyorsan lezajlott, és korrekt volt a hiba felfedezése után is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A játék nem volt hibás, csak nem teljesen felelt meg a leírásnak. Az eladó viszont rendkívül korrekt módon felajánlotta a visszavételt, visszatérítette a költségeket, ezért mindennek ellenére bátran ajánlom mindenkinek, korrekt Teszveszes!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikácoós hiba!
Másik fél: A vevö nem vette át a terméket, nem volt kommunikációs hiba, igérte, hogy átutalja a vételárat, de nem küldte, majd azt irta, hogy már nem tart rá igényt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azért ez a pizsi rendesen bolyhos volt ,ezt jó lett volna feltüntetni.Biztosan nem mentem volna el 2600 Ft-ig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizusmidwife (1) (Vevő)
Semleges
2011.10.01. 14:21:02
1457980444
:(SAJNÁLOM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arnoldino (126) (Eladó)
Semleges
2011.03.25. 22:49:44
1446650278
Na hát ez is megvan!Mármint az első negatívom.Köszönöm szépen.De úgy gondolom,hogy kissé el túlzó ez az értékelés.Sajnálom de minden müansznyi bibicskét nem tudok felsorolni.Egyébként egy használt kerékpárt nem nagyítóval kellene vizsgálni amit kisgyermekek nyúznak az úton.Ami biztos,hogy egy teljesen üzemképes kerékpárt küldtem el!Nem egy szépség díjas kiállítási darabot.Hümmm és hogy a leendő vevőim vigyázzanak velem!?Ezt majd ők eldöntik mikor megnézik a többi értékelésemet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Petra101_a (45) (Eladó)
Semleges
2010.04.21. 10:07:48
166797788
Korrekt megbízható segítőkész.Kívülálló okok miatt meghiúsult az adásvétel.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adásvételtől mert időközben hozzájutott a géphezAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt, gyors, megbízható partner. az üzlet sajnos nem jött létre, félreértés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt és segítőkész volt,de mivel a kabát szűk lett a lányomra az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
