tvikto (100) 94.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Vanda1982 (1614) (Eladó)
Semleges
2009.09.21. 18:56:16
722463116
mivel 1 ft lett volna a megnyert termék,így nem adok negatívat,de nem jelentkezett!Az övet újra hirdetem,de ha igényt tartasz rá jelentkezz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát igen... bár mielött megvettem kérdeztem mennyire kopott vagy karcos a teló , kell-e rákölteni... az volt a válasz nem kell rákölteni és szép... ehhez képest megvettem és mikor megláttam, törött ház és nincs memó kártya sem!!!
Másik fél: Én is memória kártya nélkül vettem annó, nem tudtam, hogy alaptartozék. Említettem, hogy látszik rajta a használat, és mivel teljesen jól működik, nem kell rá költeni -így értettem. De megnézted mielőtt átvetted.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eperlevel74 (921) (Eladó)
Semleges
2007.11.09. 08:21:09
1428843251
Sajnos az adás-vétel nem jött létre.Nagyon sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.