61imre (72) 98.65% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
KorrektMen (741) (Eladó)
Semleges
2011.01.04. 13:38:57
187032130
Az alkatrész hibás volt, én nem tudtam leellenőrizni, és ezt a terméklapon is így adtam meg. A vevő laptopjára kapcsolva az LCD kijelzőt, nem működött, így kölcsönösen elálltunk az adás-vételtől. Megbízható, korrekt vásárló és Vaterás. Ajánlom!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött érteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
822519.ricsmin (1281) (Eladó)
Semleges
2009.04.06. 12:52:38
131377967
Nem jött létre az eladás sajnos.
Másik fél: Érdekes, szerintem az aukciót lezárta, nehogy valaki elvigye 130.000Ft alatt.Ezután nem foglalkoztam vele. Meglepődve értesültem,hogy mégis én nyertem 17ezer pár száz forinttal.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő tőle távol álló okok miatt nem tudta átvennia terméket! erről időben értesített. kellemetlenség nem ért! Becsületes, korrekt vaterás!
Pozitívat adnék ha engednéa rendszer!
Másik fél: Sajnos egyébb anyagi okból kellett lemondanom róla.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lina123_a (438) (Eladó)
Semleges
2009.03.10. 12:27:53
130265630
1 e-mail váltás után hagytuk a dolgot, egyikünknek sem volt olyan fontos
Másik fél: Valóban,idő hiányában nem tudtam utána menni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
robesz187 (189) (Eladó)
Semleges
2009.03.04. 15:54:40
116844495
nem jött létre az adás-vétel
Másik fél: Időközben hozzájutottam egy olcsóbb jó készülékhez,ezért kértem a licit törlését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre, de időben jelezte.
Másik fél: Le kellett mondanom róla egyébb okok miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
