sutipok (4163) 99.95%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 4148 | 7032 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 4168 | 7052 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3991 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves partner, kissé hibás termékkel!
Másik fél: A partner jelezte, hogy egy picike rozsdapöttyöt talált a ruhán. Kértem képet róla, és megkérdeztem, hogyan tudom kártalanítani, ha tényleg hibáztam? Több levelemre nem válaszolt, egyszerűbb volt egy semleges értékelést adni :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ing nem az, amit rendeltem, véletlen csere történhetett, de a Partner egyébként rendes, jól kommunikál, előfordul az ilyesmi... :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megküldött termékek photo shoppal retusálva lettek, mert a mellények használtak voltak, és így egy kicsit szerintem sokat kértek értük.
Másik fél: Kedves 0 pontos Zoltán! Megtisztelő a bizalma, jó lenne ennyire érteni a Photoshop-hoz, biztos többet keresnék. Mivel 2 terméket vett, itt most melyiket értékeli? Az Új termék Új volt, a Használt pedig Használt. Az ár relatív, a márkaboltban 4x ennyi a termék ára, ha nem sikerül ennyiért eladnom, akkor hirdethetem évekig, az én problémám. Jó lett volna értékelés előtt mégegyszer átolvasni az aukciók leírását, nem egy hónap távlatából emlékezetből értékelni, vagy esetleg szövegértelmezésből szívesen tartottam volna szakmai konzultációt, ha problémájával megkeresett volna. További szép napot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen lezárult, bár a nadrág alján lévő sárfoltok nem voltak feltüntetve a hirdetésben.
Másik fél: Ne haragudj, de ezt kikérem magamnak!!! MINDEN ruhadarabot KIMOSVA küldök, így sárfoltok 100 % hogy nem voltak rajta, és a 24 megapixeles eredeti képeken belenagyítva sem látok semmit. Nem értem mire jó ez a rágalmazás, és ha valóban problémád volt, miért nem jelezted több mint egy hónap alatt. Ez így nagyon inkorrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adrienn28 (244) (Vevő)
Semleges
2013.03.22. 13:32:48
1717008965
A terméket megkaptam,de sajnos nem abban az állapotban,mint az a leírásban szerepelt.Én az újszerű,helyett inkább erősen használtnak látom a kabátot és több helyen foltos is.Elégé csalódott vagyok,mert ennyit semmiképpen nem fizettem volna érte,ebben az állapotban.Nem szeretnék negatívot adni,mert nem szoktam tenni,de sajnos pozitívan sem tudom értékelni a dolgot.
Másik fél: Biztos van benne logika, csak én nem látom ... hogy egy vevő inkább semleges értékelést ír, ahelyett, hogy az eladónak jelezné a problémáját. A legtisztább lelkiismerettel állíthatom, hogy a kabátnak az égvilágon semmi baja nem volt, bármikor szívesen visszavettem volna. Nem is értem ezt az értékelést ... Most neked van egy nem tetsző kabátod, nekem meg egy nem tetsző értékelésem és így kinek jó?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teszemveszem13 (59) (Vevő)
Semleges
2012.11.11. 15:42:31
1639551125
rendben lezajlott de nem volt tökéletes az áru. De ez egyedi eset, ezen kívül kommunikatív eladó!
Másik fél: Az áru TÖKÉLETES volt, csak nagy lett a "kedves vevőre". Visszaküldeni nem akarta, mert a nagynénjének pont jó lett ....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szirmai13 (220) (Vevő)
Semleges
2012.07.02. 20:54:17
1599126587
Mivel nem ajánlottan kértem a csomagot, így a posta lenyelte... :(( Meg is van róluk a véleményem úgy, hogy még elsőbbséget is fizettem... Felháborító, remélem a postai dolgozónak ettől nagyobb öröme sose lesz!!!
AZ ELADÓ AMÚGY NAGYON KORREKT VOLT, AJÁNLOM MINDENKINEK!!! SAJNÁLOM!
Másik fél: Eddig tart a "Saját felelősségre simán kérem!" ... Hol itt a saját felelősség???? Én kapok semlegest és természetesen minden csillagra lepontozást :( Köszi! A mellékelt linken található képen látható a postakönyvem fotója a 06.21-i feladásaimról, melyen a posta átvette a terméket. Sajnos ezután már nem az én kezemben van a sorsa...
http://keptarhely.com/image.php?id=7796_4FF1F136&jpg
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,igaz nem ( hibatlan állapotu) ami levolt irva. mert a gumi igencsk megvolt tagulva,ami nem szep,de mindegy mar regen volt.
Másik fél: Igazad van, régen volt, csaknem egy éve.... Ennyi idő alatt igazán jelezhetted volna, ha valami problémád van. De szerintem már arra sem emlékszel, milyen terméket vettél tőlem, mert ebben nem is volt gumi ... :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VargaEva19 (125) (Vevő)
Semleges
2012.01.08. 12:39:28
1516313888
AZ eladó jelezte, hogy a termék már nincs meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az ujnak hirdetett nadragon latszott, hogy tobbszor volt mosva (derekban es nadrag aljan), valamint hasznaltruha szaga volt, a tranzakciot egyebkent gyorsan bonyolitotta az elado
Másik fél: Ez valami új szokás, hogy az adásvétel után hónapokkal fikázzuk és pontozzuk le az eladókat és a termékeket??? Az ügyet a vevővel augusztusban megbeszéltük. A termék új volt, az erkélyen egy szekrényben tároltam. Ha használt lett volna, akkor öblítő illata lett volna, mert mindent frissen kimosva küldök, kivéve az új termékeket. A nadrágot készségesen visszavettem volna, kifizetve a vevőnek minden költségét, de ő nem kívánta visszaküldeni. Amúgy ha gyors voltam, akkor miért kellett nullára lepontozni a Kapcsolatfelvételt, a Lebonyolítást, és a Szállítást is??? Fel kell még nőni ehhez a csillagos értékeléshez egyeseknek .... Ismét nőtt a feketelistám ....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az ingen kiszedhetetlen pöttyökkel találkoztam, ez így nem "hibátlan és újszerű". anyaga pamutként hirdetve, de van emellett 65 %-nyi poliészter is benne. mindezek okán semleges az értékelésem, a gyorsasággal, csomagolással nem volt gond.
Másik fél: A partnerrel korábban több alkalommal sikeres üzletet kötöttünk. Ezért ámulok és bámulok, hogy egy augusztusi aukcióval kapcsolatban 3 hónap után, novemberben kapok semleges értékelést, olyan problémára hivatkozva, amit - amennyiben jelzi a vevő, és igaza van - készségesen orvosoltam volna... Nem értem, hogy Réka miért nem keresett meg emailben vagy telefonom, miért 3 hónap után kapom a lehúzós értékelést, és miért nem küldte vissza a ruhát és kérte vissza a pénzét??... Biztos, hogy ez én ingemen voltak a pöttyök????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domokosrobert (18) (Vevő)
Semleges
2011.08.29. 22:55:54
1455090932
Nem azt kaptam amire számítottam és csak a pénzem felét kaptam vissza, de nem egy nagy összegről volt szó szerencsére. Nem is írtam volna rossz értékelést ha nem rakja rám a telefont azzal, hogy hülyeségeket beszélek és, hogy neki nincsen ideje ilyesmikre.Kisgyerekes anyuka lévén nekem 1000 ft sem mindegy.
Másik fél: Az adásvétel több mint 2 hónapja zajlott. Hetekig vártam az utalásra, majd egyszer felhívott a kedves vevő, hogy "Nem ilyenre gondoltam". Mondtam neki, hogy ez itt nem így működik, licitálás előtt kell kérdezni. Kb. 20 percig beszélt, mire mondtam neki, hogy most nem érek rá ezzel foglalkozni, mert hétfő délelőtt révén, dolgozom és a főnököm itt áll mellettem. Ezután a fele összeget "jófejségből" visszautaltam neki, és a terméket is megtarthatta. Most akkor miben nem voltam korrekt???? Köszi a minden értékre egyes lepontozást... Feketelista ... és javaslom a FF elolvasását! üdv: Eszter
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gingacica (432) (Vevő)
Semleges
2011.04.02. 12:02:25
1442446629
Sajnos az ingből nem jött ki sem a szürkeség sem a folt, pedig már mindent kipróbáltunk:(
Másik fél: A terméket eleve úgy hírdettem, hogy el van szürkülve. Igazán nem korrekt dolog, hogy 2 hónapja vetted át az inget, azóta semmilyen formában sem jelezted a problémádat, és most mindegyik értékemet lehúzod a részletes értékelésnél. Ha a termékkel nem vagy megelégedve, nem kell lepontozni a szállítást, a csomagolást és a kommunikációmat is! Igazán köszi! :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Attiandi (1097) (Vevő)
Semleges
2011.01.22. 13:58:33
1358167440
Kicsit csalódtam a termékben, mert hibája, hogy foltos, ami a termékadatlapon nem lett feltüntetve. Mindezek ellenére kommunikatív, kedves eladó.
Másik fél: Sajnálom, én nem találtam foltot. :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, eltekintve attól, hogy a kosaras felső nem drapp színű, mint ahogy a leírásban szerepelt, hanem szürke színű, ráadásul olyan, mintha valamikor fehér lett volna, csak mosáskor befogta a szegély fekete színe!
Másik fél: A mez tényleg nem drapp,ebben igazad van,ez a képen is látszott.Amúgy már az elején tudtam, hogy problémás vagy,nem KOMMUNIKÁLNI KELLENE, HA VALAMI NEM TETSZIK!!!??? Feketelista!!! Az embernek ilyenek miatt megy el a kedve a teszvesztől :(
gyors elado, a naci tényleg csodaszép , de a felső már jócskán használt
Másik fél: Miről beszélsz?Hogy lehet egy melegítő egyik része "csodaszép" másik meg "jócskán használt", amikor együtt hordják. Zéro kommunikáció részedről,egy mailt írhattál volna,ha valami nem tetszik,nem ez az elintézési mód szerintem...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mai napig nem kaptam sajnos a vásárolt árut, az eladó szerint a postán elakadt. A posta persze semmiről nem tud az adatok alapján sem. Hideg víz...sajnálom
Másik fél: Én is sajnálom :-(. Simán csak a vevő felelősségére postázok,ez az első eset,hogy gond volt vele.Március 24-én feladtam a csomagot és a vevőt tájékoztattam is a feladásról,amelyről számlát is kértem.Még reménykedek,h odaér :-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
calibra_2_0_ (305) (Eladó)
Semleges
2008.04.30. 14:24:17
323868033
Sajnálom de nem jelentkezik :( több emilt is írtam, fizetési felszólítót is küldtem. Én mindent megpróbáltam...ha jelentkezik akkor természetesen töröltetem az értékelést,sajnálom,h semlegest kell adnom :( :( :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.