dijus1 (116) 99.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 117 | 186 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 121 | 190 adásvétel |
| Az eladóként kapott 113 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
vikkytoth (114) (Vevő)
Semleges
2013.11.16. 20:14:06
1803913406
A kiscsizma egyik felének jött le az orra, és tiszta sár volt :( Az eladó korrekt volt és vissza küldte az árát postaköltséggel együtt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Henike89 (1106) (Eladó)
Semleges
2013.10.01. 12:04:24
1799287301
Sajnos az én hibámból nemjött létre az üzlet figyelmetlen voltam mert a termék már elkelt és elfelejtettem letörölni. Mivel pozitívat nemenged adni ezért adok semlegest. De a vevőt maximálisan ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlen voltam a termék elkelt előbbAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
