popej19 (147) 98.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 149 | 159 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 158 | 169 adásvétel |
| Az eladóként kapott 18 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
krisztike300 (150) (Eladó)
Semleges
2012.12.27. 08:41:08
1672561106
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kenomano (165) (Eladó)
Semleges
2012.05.14. 11:59:59
1568718821
Saját hibámból nem valósult meg az üzlet. Annyit azért hozzátennék, hogy a vevő csak levélben próbált kommunikálni velem (sajnos napoig nem néztem meg a leveleim), fel nem hívott, pedig akkor már másnap postáztam volna a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: saját hibámból történtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
301688.windsurfer_a (1656) (Eladó)
Semleges
2010.07.02. 09:16:06
170723373
A termék hibás volt így az adás-vétel meghiúsult .
Másik fél: Az eladó vissza vásárolta a terméket.Korrekt volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vasadibandi (33) (Eladó)
Semleges
2009.12.12. 15:27:49
158344100
Az adásvételt nem tudtuk megejteni, mert a termék szállítása problémákba ütközött. Ez egy önhibánkon kívüli baleset, a vevő nagyon becsületes és tisztelettudó, bárkinek szívesen ajánlom!
Másik fél: Korrekt partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom de az áru nem felet meg, a partnert viszont ajánlom mert készséges volt.
Másik fél: !!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem jött létre mert a termék nem felelt meg( nagyobbnak gondolta )de a partner nagyon korrekt volt.
Másik fél: !!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nefkisker1 (2241) (Eladó)
Semleges
2007.09.05. 16:57:39
33420071
Sajnos a kollegánk hibája miatt hiusult meg az eladás,aki már nem tagja a cégnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a kollegánk hibája miatt hiusult meg az eladás,aki már nem tagja a cégnek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
