filosz1 (243) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 243 | 277 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 254 | 289 adásvétel |
| Az eladóként kapott 81 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem felelt meg a vevőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,korrekt,megbízható. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sztracsatella989 (514) (Vevő)
Semleges
2014.03.09. 19:59:55
1869989024
Értékelésem valójában pozitív, sajnos az autósülést nem tudtuk megvenni, mert kicsi lett volna,(elég nagy növésű a lányunk) így elálltunk a vásárlástól. Az eladó nagyon kedves, gyors, pontos, együttműködő! Remélem hamar vevőre talál! Természetesen ajánlom bárkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gazmester07 (117) (Vevő)
Semleges
2013.11.05. 01:25:32
1824031550
A HIRDETETT TERMÉKET AKI JAVÍTOTTA (SZERELŐ) ÚGY VÍZKŐTELENÍTETTE KI A KÉSZÜLÉKET HOGY A VEGYSZER MINDEN HOVA ODA FOJT ÉS A KAZÁN CSATLAKOZÁSAIT SZÉTMARTA EZT LÁTVÁN EL ÁLLTAM AZ ÜZLETTŐL.AZ ELADÓ HÖLGY EZT LÁTVÁN AZT MONDTA HOGY NEM ÉRT HOZZÁ AMI TERMÉSZETESEN ELHIHETŐ.ETTŐL FÜGGETLENÜL RENDES KORREKT SEGÍTŐKÉSZ EMBERNEK ISMERTEM MEG!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt, pontos vásárló, sajnos olyan okai adódtak, melyet teljesen megértve elállt a vásárlástól. Még így is csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyéb ok fennállásaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
YlmorYlmor (137) (Eladó)
Semleges
2012.06.13. 10:39:00
1603620101
Van ilyen, ettől ő még kedves és együttműködő volt--ajánlom mindenkinek:)))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő csak a licitálás után olvasta el a levelezést - az alapján már nem kívánta átvenni a gyerekhordót.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
felicia050 (430) (Eladó)
Semleges
2012.01.19. 13:56:21
1520805029
Senkinek nem ajánlom! A vevő túl körülményes volt számomra, ezért nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Igen kedves válasz egy negatív értékelésre??!! Hogy az árut minden megkeresésem ellenére sem akartad odaadni. Azonnal felvettem a kapcsolatot, te kértél személyes átvételt a lakcímeden(hivatkozva hogy a gyermek beteg), melyre mi igent mondtunk. 3 napon belül szerettük is volna átvenni az árut, melyre azt írtad valami rokonotok beteg és nemlesztek otthon. Jeleztem, hogy számomra a postázás is megfelelő, ezekre már semmi reakciód sem volt. Ki a körülményes??Gondolom keveselted az összeget amiért megnyertem, de ezt akkor sem érzem korrekt hozzáállásnak. Részemről mindent gyorsan elkövettem, hogy átvehessem, csak nekem kellett várnom a válaszokra néha napokat. Nagy csalódás volt ez az ügylet!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
peterors (286) (Eladó)
Semleges
2011.11.19. 14:00:53
1509397799
Korrekt és gyors volt, minden rendben zajlott, de nem volt jó a cipő mérete sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret nem volt jó.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10673635.Martin22_2008 (255) (Vevő)
Semleges
2011.06.09. 08:44:35
1456131466
A műszaki állapota kifogásolható volt számomra ezért eláltam a vásárlástól de az eladó nagyon kedves,megbízható csak ajánlani tudom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Méretben mégsem lett jó neki, de amúgy nagyon szimpatikus, kedves vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
437941.Hillari (22) (Eladó)
Semleges
2008.05.24. 09:14:33
67704934
Korekt partner, de sajnos a terék nem volt megfelelő számára.
Másik fél: Igen a méretből adódtak a problémák...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
